Elimi sallasam ellisi diyen Türk kızları neden çok havalı?

Elimi sallasam ellisi diyen Türk kızları neden çok havalı?

0|6
54112

En İyi Erkek Görüşleri

• "Nefes alsa yeter" diyen erkeklerin pohpohlamaları ve aşırı ilgilerinden dolayı şişen egoları yüzünden bu tür sözleri kullanıp kendilerin Kaf dağının kraliçesi zannediyorlar.
    İnsan güzeli olun lütfen ve elinizi sevdiğiniz adam için sallayın :) :) :)

3|2
    0|0
  • Şimdi bu konuları defalarca dile getirdik yinede yazıyorum cevabı basit, kıza günde bütün sosyal mecralardan, sokaktan her yerden yüzlerce erkek yürüyor, hanım kızımızda kendini bir an top model falan zannediyor. bir havalar bir egolar. bir de bunun sosyal medya da egolu olanı var. hanım kızımız hiç bir şey üretmiyor, sanatçı değil, yazar değil veya ne bileyim tanınmış biri değil ama 10 bin kişi takip ediyor, şu kızları bu kadar havalandırmayın beyler. her çıkışın bir inişi olsun, bizimkiler çıkıyor bir daha inmiyor, arşa ulaşıyor.

1|1
    1|0
    • Ne oldu disslike attınız ilgi hastaları siz hep cahil bilgisiz abazan ararsınız dimi böyle yazılar size ters dimi çünkü sizde cahilsiniz

En İyi Kız Görüşleri

• İki fikrim var. Birinde bunun suçlusu erkekler ( ya da bazı erkekler) yoklukta kalanı, abazası, hele ki bu dönemde 7'den 70'e çoğu erkeğin her önüne gelen kıza yürümesi ve şımartması. İkincisi bir dönem sonra değişen sosyal mecra olsun diziler vs. Her dizide bir havalı , egoist kız karakterleri ulaşılmaz kızı oynama kaprisleri ve bizim "bazı" kızlarımızın özenti merakı..

2|2
    0|0
  • Sorulan Türk kızları cevaplayıp gömen Türk erkekleri bizim kızlarımız bir çok ülkeye göre daha edepli havalı veya değil haksızlık yapmayalım lütfen

0|1
    0|1

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 110

• Elimi sallasam ellisi kafasında olanlar dünyanın kaç bucak aşkın kaç kuçak olduğunu görüp havaları sönüyor 😃

2|1
    0|0
  • Aslında içlerindeki değersizlik duygusundan. İlk tanıştığımda çok kötü davranan ve havalı olan kadınları tanıdıkça aslında bunalım ve özgüvensiz olduklarını öğreniyorum. Bir iki istisna haariç öyleydi. İstisna olanlar ise kendilerini koruma iç güdüleri ile davranıyorlardı.

1|0
    0|0
  • Ya guzelse yapsin sozumuz yokda hatçem yapmasın ona olmuyo 😂😂😂

2|0
    0|0
  • Sebebi şu;Türkiye^de kızlar kadınlar toplumsal ahlak kurallarından dolayı erkeklerden uzaklar, Avrupa da ki gibi 13-14 yaşında flört, sevgililik ve cinsel birliktelik yaşıyor olsalar erkeklerde de bu denli açlk ve saldırganlık olmayacağı için ego da yapamayacaklar :)

1|1
    0|0
  • Çünkü karşısındaki erkekler abaza oldukları için erkekler kendilerini ağırdan satsınlar bakalım o zaman ne oluyo bizim erkekler 2 kız görünce hemen ağzının suları akıyor onlarda bunu koz yapıp kendilerine kendilerini nimetten sanıyorlar işte ne olucak başka

1|0
    0|0
  • Bizim gibi komprasör olursa onlarda havali olurlar tabiki..( Komprasörü ilgi alâkâ anlaminda yazdim. Yanlis anlasilma olmasin 🤓 Bizim Türk kizlarimiz gibisi var mı. Düsün yakasindan kizlarimizin.

2|1
    0|0
  • bırakın havalı olsunlar yaşları 30 a yaklaşınca evde kaldık diye ağlamaya başlıyorlar, o hallerini zevkle izliyorum. siz de öyle yapın.

1|0
    0|0
  • Onların havası abazalara işler. Sonrada “erkekler çok abaza yaa” diye söylenirler. Sen bu zamana kadar erkeğine denk gelmediysen o senin sorunun, diyorum öylelerine. :)

1|0
    0|0
  • Reis profilde ki sensen eğer sende o kızlar içinde gibi duruyorsun

1|0
    0|0
  • türk kızları leş gibi kezbandır çoğu. Onları bu kadar şımartan türk erkeklerinin açlığıdır yoksa türk kızlarını dünya da tanıyan diğer milletlerin erkekleri bir daha insan yerine koymuyor bile.

0|0
    1|0
  • Öyle diyenleri hep reddettim. Ego kasamam. Çok çıktı karşıma tek aldıkları avuçlarını yalamak.

3|1
    0|0
  • bizim erkekler yüzünden peslerinden koşturuyolar abazalar daha çok sonra oh my god :D oluyo kız dağları ben yarattım havasına giriyor

1|0
    0|0
  • Ellerini salladıkları zaman oluşan küçük çaplı fırtınanın çarpması sonucu bu hava.

1|0
    0|0
  • Egolu kadina kapak yapmaya bayilirim. Makarna yapamaz ama suşi isterler..

2|0
    0|0
  • Öyle diyenlerin el sallamasına taksi bile durmuyordur eminim. Hepsi boş hava civa..

1|1
    0|0
  • Kendine bakan her kadın güzeldir bunun hangi ırk mensubu olduğuyla bir alakası yok. Fakat Türk kızlarının handikapı sürekli etrafında bir abazan ordusu bulunduğundan, rakip hemcinslerine göre görsel olarak ortalama altı sayılabilecek kadınların dahi sürekli ilgi görmesidir. Bunu fırsat bilen kadınlar da gün geçtikçe kişisel gelişimlerinden ziyade dış görüntülerine yatırım yapmaktadır. Doğru, bugün realistik yaklaşınca birçok kadının elimi sallasam ellisi modunda takılması normaldir. Kadınların egosunu arşa kaldıran 50 tane kekoyu toplasan, bir donanımla adam da etmeyebilir. Eğitimli, kültürlü ve zeki olan adamlar, ilgi maymunu kadınların radarlarına bile girmek istemedikleri için, elimi sallasam ellisi diyen kadın havalı olsa bile zaman zaman bize hiç iyisi denk gelmiyor diye sızlanır durur.

1|1
    0|0
  • Çevrelerindeki kızlardan eksik kalmamak için olabilir 😊
    Kızların havası sadece sosyal medyada, gerçeği ayakta gözüne projektör tutulmuş tavşan gibi bakıp titriyorlar.

1|0
    0|0
  • Bizden kaynaklı, bir sütyen askılığı görünce kadına bak be dediğimiz için, her mini etek giyene güzel dediğimiz için

2|0
    0|0
  • Bilmiyom ki sanki dünya etrafında dönüyor ay götüm😂😂

2|0
    0|0
  • canavar hepsi canavar, ne havası, bitirdiler beni.. =P

1|0
    0|0
  • elimi sallasam elimi aliyorlar benim de iyiki kiz degilim 😀güzel çirkin fark etm3z şu zaman da kiz olmasi yeter diyen cok erkek olunca onlarinda g. t kalkiyor

1|0
    0|0
  • Bir insan ne kadar güzel olursa olsun, kum tanesi kadar kibir varsa, benim gözümde dünyanın en çirkin insanıdır.

1|0
    0|0
  • Erkeklerden ötürü.. Bir de empati eksikliği var.. Ama hak vermemek elde değil..
    Hatta sosyolojik araştırma konusu olmalı bu.

1|0
    0|0
  • Valla bu devirde bunumla övünen kız salaktır. Sahte kız hesabı aç fotoğraf bile koyma isme bir sürü mesaj geliyor. O biraz… [+]

1|0
    0|0
  • Hepsi demeyelim ama bazilarinin gereksiz egosu var tama egolu olabilir onda da sorun yok ama bir baskalarini asagilamasi hic hoş değil ahmaklik

1|0
    0|0
  • bizim türk kizlari nedense cok havali dünyanin cok yerini gezdim türk ve arap kizlari kadar süslenen ve havalarindan gecilmeyen baska millet görmedim

2|0
    0|0
  • Biz erkeklerde bu salaklık oldukça daha çok g. tleri kalkar.

1|1
    0|0
  • Hepsi ayni degil ama elimi sallasam ellisi diyende ellisinin birden hakkini vermis ki pesinden elli kisinin geleceginin bilincinde 😉😉

0|0
    0|0
  • istediği kadar sallasın görmüyorum onları.
    yaşasın Rus gacılar...

0|0
    0|0
  • Arz talep meselesi. ataerkil yetişen toplumlarda kadına biçilen rolden dolayı erkeği elde etme savaşının egosu diyelim.

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    80

Kızlar Ne Diyor 52

• Turk kadinlar hepsi kendini birsey saniyor, g hep havada ´konusulmuyor bile hep bir ukala tavir hepsinde ukala ukala cevap vermeler kendini begenmeler dunyayi ben yarattim simdiye kadar dogru duzgun olanini görmedim turkiyede maalesef siz nasil dayaniyorsunuz anlamiyorum!!

1|2
    0|0
  • Bizim milletimiz kadar bir birlerini aşağılayan, sevmeyen başka bir millet yok yazıklar olsun ki böyle bir durumdayız

0|2
    0|1
  • Şimdi şöyle bu durum erkeklerde de var dediğin gibi kızlarda da ama bu havalanmalarını sağlayanlarda bizleriz aslında yani kızlarda erkekler de

1|0
    0|0
  • Kendini. Begenmis kizlar Var ve Bir tek dünya onlarin etrafinda donuyor kendilerine est havali égoïst gibiler de Benim gorusum bu

1|0
    0|0
  • Ülkesi abaza cenneti olduğundan kıçları kalkıyor tabi..

2|2
    0|0
  • Kısacası "Kezban" deniliyor onlara. ya kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar.

1|0
    0|0
  • En sevmediğim tipler bunlar. Bunları ülkeden atmak gerek

1|0
    0|0
  • Salladıkları el değil onlar öyle sandıklarından havaları

1|0
    0|0
  • Elimi sallasam ellisi diyenler ellerini salladıklarında elliyi bulmak yerine olan ellerini de kaptırıyorlar.

1|0
    1|0
  • Kişiye göre değişir bence =) hava atmak sadece Türke özgü mü 😂

1|1
    0|0
  • Kezban diyorlar. Ama 3 5 abaza erkek yüzünden tüm herkesi genelleyip havaya girenlerde var

1|0
    0|0
  • Türkiyede ki kadınlar havalı ise İtalyan kadınları NITRO kadar hızlı. :)

1|0
    0|0
  • Ben havalı değilim olduğum gibiyim ama erkekler havalı olan kibirli olan yeni tabirle "köpekleyen" kızlara daha ilgililer.

1|0
    0|0
  • kızlarımız gayet güzel.. aşağılayıp durmayın mk.. bırakın da havalı olsun... kadın değil de erkek mi olmalıydı...

0|1
    0|2
    • Ülkesi abaza cenneti olduğundan kıçları kalkıyor tabi.. ukrayna ve rus kizlari uzun ve guzeller 😍😍😍😍

• Abaza olmamaları için, kızlarımıza "veriyor bu ırıspı"damgası vurmayacak... sen sevdiğin kıza bile buna yaparsan, o kızdan rus tavırları bekleme... kız sevdiğine vermeye korkuyor yahu... sevdiğim bana ırıspı der mi diye...
      Hepsi sizin elinizde... bunlar hep karşılıklı..
      Rus kızına rus erkeği, bu ırıspı veriyor diyor mu? Demiyor... o yüzden kızları da rahat ve özgür... hem bizim ahlakımıza da uygun değil bunu da göz önünde bulundurun... kızlar havalı değil, kızlarımız istediği ile olmak istiyor... rus kız gibi her önüne gelenle değil... o iki abazan da gitsin rus kızına...

• artik ahlak turkiyedede kalmio yavas yavas. kimi duysam ona buna vurdurmus. oyuzde turkiyede ordan ahlak olarak cok fazla fark olmadigi icin orayi tercih ederim yoksa adam gibi evlenecek kiz olsa hava da kapicam namuslu falan olsa

• Türk Beyfendilerin, Mevlana'nın da dedigi gibi, "Ruhun; dişisi ve erkeği yoktur" sözünü bilmedikleri içindir..

1|1
    0|0
  • bir taraflarını kaldıran apaçi ve abaza erkekler yüzünden malesef ki😒

1|0
    0|0
  • Çünkü elimi sallasam ellisi diyor ne yaparsam yapayım zaten peşimdeler biraz sürünsünler de bende ego kasayım diyorlar.

1|0
    0|0
  • Bu dünyada kimse havalanmasın. Ne demiş atalarımız; güvenme varlığa bir kibrit yeter, güvenme güzelliğe bir sivilce yeter.

1|0
    0|0
  • Çünkü elini sallasa ellisi. Türk kızları fazlasıyla güzel

1|0
    0|0
    • biz erkekler tipsiz miyiz

• @furlee Çünkü onların adetleri kültürleri bizden farklı anlıyor musun. Türk kızlarının en büyük fakrkıda bu ona selam diyen erkeğin kucağına hemen atlamıyorlar. Onlar kım olduğu fak etmez 3 gün sonra adamın yatağında.

• turk kizlarida oyle instagramdan tanisip adamin yataginda hop. arkads instagramdan buluo sonra vuruo. oyuzden dedim

• Tüm ilgi benim üzerimde tüm erkekler bana aşık kafasında ego kasiyolar bazıları gıcık oluyorum

1|0
    0|0
  • en gicik oldugum tipler kendini nadir hindkumasiyla karistirmis gerizekali sempanzeler

1|1
    0|0
  • Yalnız bu başlık altındaki resimde kızların yabancı olması...

0|0
    0|0
  • Salladıkları el değil 1
    Hava sandığınız o ellinin nefesi 2

1|0
    0|0
  • Talibi çoktur.

1|6
    0|0
  • He ellisi

1|1
    0|0
  • Tip akhisar beledıyespor trip Real Madrid

1|4
    1|0
  • erkeklerden dolayi bence

1|2
    0|0
  • Çünki türk kızları güzel

1|1
    0|1
    • abazalar yuzunden oyle oluyolar. yoksa ukrayna rus flan uzun ve guzeller malesef

• hahahahahahhahaah dogru yaaaa. yemek onemli. bide helal gida yemek daha onemli. 😂😂😂

• Aynen öyle 😂😂

• Evde kalinca boku yiyolar ama zhwnskwms

1|2
    0|0
  • Elimi sallasam ellisi dediği için

1|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    22
Yükleniyor...