Düştükçe daha mı çok dibe batarsınız, daha mı çok güçlü kalkarsınız ayağa?

-Ayağınıza takılan taşlara inat daha da güçlü bir şekilde ayağa kalkıp, o yolda bıkmadan ve usanmadan yürümeye devam edebilir misiniz yoksa düştüğünüz yerde kalır, dibe mi batarsınız?
Düştükçe daha mı çok dibe batarsınız, daha mı çok güçlü kalkarsınız ayağa?
#GöktenDüşenAşk #DibeBatmak #AyağaGüçlüKalkmak

0|3
1925

En İyi Erkek Görüşleri

• İnsanoglu düsmeyi cok kötü birsey olarak görür bittim öldüm der , ama aslinda tam tersi düsmek iyidir , ayakta durmanin kiymetini anlamak icin..
    Ayaktayken kim yaninda görmek icin..
    Düstükten sonra kalkiyorken de daha güclü daha azimli ve daha korkusuzca kalkariz vesselam..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Pek güçlü olduğum söylenemez düştüğünde 😌

1|0
    0|0
  • Bence yaşanan her acıya rağmen hala gülebiliyor ve mutlu olabiliyorsak dibe batmak yerine bu güçlendiğimiz anlamına gelir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• En iyi komutan gerektiginde geri cekilmesini bilmeli bunu karsi taraf onu yendim sonucunu cikarir ama geri cekilen dahada guclenip geri gelir yani dusmek bitmek degil yeniden baslamaktir

0|0
    0|0
  • düştüğümde sağlam düşerim tüm yüküyle düşerim. Çünkü sabırlıyımdır birikir yerden kaldırmaz. Ama öyle bir an gelir ki o azimle öyle bir kalkarim ki yerden önümde dağ olsa geçer giderim.

0|1
    0|0
  • Bundan sonrasını kestiremiyorum , aldığım tecrübe de zaten bunu söylüyor da yaşadıklarımdan öğrendiğim daha güçlü kalktığım.. defalarca...

0|0
    0|0
  • ben burak yılmaz seyrederek büyümedim ki dokunulmadan düşeyim. benim idolüm ünal karamandı forması yırtılsa da tekmenin kralını da yese kalkar koşardı.

0|0
    0|0
  • Kişiliğinin oturmasına bağlı kimi batar kimi batmadan soğukkanlıkla ayakta dimdik durur...

0|0
    0|0
  • Genelde öldüm bittim diyorumda bir zamandan sonra kalkmamın gerektiğinin farkındayım...

0|0
    0|0
  • Düştükçe En dibe batarım ama eninde sonunda eskiden daha sağlam bir şekilde ayağa kalkarım

0|0
    0|0
  • En dibe kadar düşmelisin ki ayağa kalktığında daha düşecek birşeyin kalmasın.

0|0
    0|0
  • Ayağa sağlam kalkarım

1|0
    0|0
  • Güçlü kalkarım
    #emre00

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    13

Kızlar Ne Diyor 17

• hep çok daha güçlü kalktım. burada ki çogu insan gibi aşk acısı falan da degil ya da tırnak kırılması sivilce degil sinir eden ögretmen degil sınıfta kalmak degil çok iyi düştüm zımba gibi kalktım

0|0
    0|0
  • Batman şükür çaktırmadan geri kalkarım adimimi ona göre atarım. kazadır beladır oda Allahtan.

1|3
    0|0
  • Balık burcuyum ben kalkarım ama toparlanmam zaman alır :)

0|0
    0|0
  • Tek başıma en baştan yeni bir ben yapayım istiyorum ama sanırım yeteri kadar güçlü değilmişim. Dibe batıyorum.

0|0
    0|0
  • Daha güclü kalkarim ama yolumu degistiririm... olmuyorsa zorlamanin bir anlami yoktur

0|0
    0|0
  • Dipte olmak güzel, artık düşecek bir yer yok mesela

0|0
    0|0
  • Düştüğümü zannediyorum ama her kalkışımda daha dik daha güçlü bir hale geliyorum

0|0
    0|0
  • Yenilmezler serisinin yeni oyuncusu benim

0|0
    0|0
  • Ben dibe batıyorum galiba :(

0|0
    0|0
  • Düşüp çıkarım

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam