Aldatıldığını öğrendiğinde tepkin ne olur?

cananca_
https://youtu.be/5ATNmqyhpVE
KOÇ BURCU hayatın her safhasında kendi sözünü dinletmeyi seven bir karakter yapısına sahiptir. Aldatıldığında önce inanası gelmez ilk önce susar kendi içerisinde sindirmeye çalışır. Daha sonra ise bunu yapan kişiye kök söktürür sözleriyle karşı tarafı yerin dibine sokar. Karşı tarafa acı vermeden kendini rahatlatamaz.
Boğa Burcu
Boğa burcu sinirli bir yapıya sahiptir. Karşı tarafın kendini bile açıklamasına izin vermeden direkt dalar. Eğer ki karşısında ki insan onu aldatıyorsa o kişinin hiç kaçışı yoktur. Asla ve asla af olmaz. Eğer ki bir yerde yalan dolan varsa boğa burcuna sahip insan o ortamda yoktur.
İkizler Burcu
İkizler burcu bazı konularda kötü bir durumla karşılaştığında önce bir tutuk davranış sergiler daha sonradan jeton düşer. Onu aldatan kişiler bu dostluk ilişkisinde de olur aşk ilişkisinde de onu aldatanı her zaman baş tacı yapar. O aldatan kişi birden kıymete biner. İkizler birden onu aşırı önemsemeye başlar. Düşünmekten durup dururken kendi moralini bozabilir.
Yengeç Burcu
Eğer ki yengeç burcuna sahip bir kişiyi aldatmaya yelteniyorsanız hiç yeltenmeyin çünkü hisleri çok kuvvetlidir. Burunları acayip koku alır. Hemen kandırma planınızı durdurun. Eğer ki bu planı yengeç anladığı taktirde hayatınız tehlikededir. Sizi hayattan bezdirirler. Ölmek için her gün dua edersiniz.
Aslan Burcu
Sakın aldatmaya teşebbüs etmeyin çünkü çok kötü bir duruma düşer. Kalbi çok kırılır. O hep beğenilmeye alıştığı için böyle bir durumda karşılaşacağı aklının ucuna gelmez.
Başak Burcu
Aldatıldığı durumda insanlar onun dik durmasını beklerken o etrafı aldırmadan acıyı bağrına basıp yine bildiği gibi hayatına kaldığı yerden devam eder.
Terazi Burcu
Aldatıldığı takdirde kendisiyle uğraşır. Önce kendini toplar sindirmeye çalışır. Aldatanı tamamen silmediyse acısını yaşar. Eğer ki tamamen bittiyse sizi etrafa magazin malzemesi eder. Hesap mutlaka görülür.

Güncellemeler:
+1 yıl
Akrep Burcu

Eğer akrep burcunu aldattıysanız karşılığı olarak oda sizi aldatır. Üzülmez. Her şey onun için karşılıklıdır.
Yay Burcu
Aldatıldığı zaman paranoyak olur. Gidin hemen ondan özür dileyin hatanızı kabullenin.
Oğlak Burcu
Oğlak burcunu aldattıysanız onun onurunu kırarsınız. Güven duygusunu kaybettiği için konuşma devam etse bile sürekli sizi rencide eder.
Kova Burcu
Aldatıldığında böyle bir tuzağa düştüğü için sindiremez. Depresyona girer. Adınızı duymaya bile tahammülü yoktur.
+1 yıl
Balık Burcu

Aldatıldığı zaman hiç beklemediğiniz tepkiyi verir. Sizi yerin dibine sokar ve rezil eder.
Aldatıldığını öğrendiğinde tepkin ne olur?
19
7
Görüşünü yaz