Evlendikten sonra erkeğin gözü neden hep dışarıda olur?

Evlendikten sonra erkeğin gözü neden hep dışarıda olur?

0|0
68102

En İyi Erkek Görüşleri

• Bunu neye göre sorduğunuzu bilmiyorum, kişey göre değişiyor bir erkek gördüö hiç bir zaman evliyken kızlara yüz vermezdi. İyi forumlar.

1|0
    0|0
  • Hayır Nemesis
    Ben bu gruba dahil değilim
    Sadece eşim Miranda Kerr tadında olmalı
    Yani yüzü/vücudu gözümü doyurmali.
    Bu şartla maymun iştahlılik yapmam.
    Bu arada kaç puan aldın P10'dan?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Sevgiliyken de yapan yapiyorda evlilikteki gb göz önünde olmadıgı için görülmüyor
    Karakter meselesi
    Ama bazi evliliklerde hemcinslerimi eleştiriyorum cok ilgisiz ve hissiz olmayin buda elinle dışariya itmektir adami

2|5
    0|0
  • Erkeğin gözünün dışarıda olmasının bir etkeni de biz bayanlardan kaynaklanıyor. Hiç kimse kusura bakmasın ama öyle. Bir arkadaşım vardı afedersiniz evlendikten sonra eşine dünyayı dar etti resmen. Bide bunu marifetmiş gibi gelir bize anlatırdı. Ota boka en ufak şeylere trip atmalar, küsmeler yatağını ayırmalar, özür ve hediye beklemeler, gibi gibi gibi bir sürü şey. Ama ne oldu fidan gibi erkeğini başka kıza kaptırdı, boşanma davası hala devam ediyor. Bir erkek bir bayandan çok birşey beklemiyor hiç bir zaman, inanın bizim beklentilerimiz onlarınkinden kat kat daha fazla. Ufak bir gülümsemeye iyi söz söylemeye yumuşayı veriyorlar. Erkeğini mutlu etmesini bileceksin ki oda seni mutlu etsin. Çoğu bizim salak kızlarımız bilmiyor ki erkeği tirip yaparak kendine çekmek yerine uzaklaştırdığını. Naz yapma ile trip yapmayı karıştıran çok kızımız var malesef. Bu yazdıklarımdan ötürü bana erkeksin diye damga vuran kızlarımız olacak elbette. İstediğinizi düşünebilirsiniz kızlar biz çekilmeyiz... İnternete girip bir sözlükleri okuyun sırf bizlerin kaprisimiz ve triplerimiz yüzünden yabancı kızlarla evlenmeyi düşünen binlerce erkek var. Hepsinin şikayeti de genellikle hep aynı. Bir erkek neden kendi kültüründen vazgeçip de hiç kültürünü bilmediği bir insanla yaşamak ister. Kolay olmasa gerek diye düşünüyorum. Ama onu bile göze alıyorlar demekki.

2|3
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 100

• Doğru bulduğumdan değil ama faturayı sadece erkeğe kesmek doğru mu? Erkekler kimle aldatıyor, kedi köpekle mi, gene kadınlarla tabii. Yorumlara bakıyorum da iki yüzlülük almış yürümüş. Buradaki çoğu kızların kadınların aslında neden burada olduğunun özeti gibi. Evdeki erkeklere , abi, kardeş, baba, koca gibi, söyleyemediklerini burada kusuyorlar. Tabii hem erkeklerden nefret gene erkek ilgisi manyağı olmaları apayrı bir ironi.

0|1
    0|0
  • Asıl olay kişilik bozukluğu. Nadiren kadının davranış ve kendini salması sebeptir. Ancak kadının da kendini neden boşa bıraktığı incelenmesi gereken bir konudur.

2|1
    0|0
  • Bu resimde ki gibiyse sadece iç güdüden kaynaklanan bir şey değerlendirme anlamında yani ama dediğiniz şey aldatma yönündeyse bir çok farklı nedeni olabilir eşini sevmiyordur ya da ilgisini kaybetmiştir böyle böyle devam eder. Aynı şeyler beğenme değerlendirme olayı kadınlarda da var fakat erkekler kadar açıktan yapmıyorlar erkekler doğal varlıklardır onları kısa süre izleyerek karekterini çözebilirsiniz ama kadınlar için bu durum geçerli değil

0|0
    0|0
  • Bunun ben evlenme ile alakadar değil de; karakter ve meziyet ile alakadar olduğunu düşünüyorum. Ve kesinlikle evlendikten sonra '' her şey '' değişmiş olamaz, evlenmeden de bazı durumlara istinaden tavırlarda karakterin yansımaları görülmüştür kesinlikle.
    Bir insan 7'sinde ne ise 70'inde de odur; çok çok iyi rol yapmıyorsa...

0|0
    0|0
  • Evde pişen yemek değilde dışarda yenen yemek daha güzel gelir her zaman. Kişiliğini karakterini tamamlayamamış insanların yapacağı iş bu.

4|0
    0|0
  • erkek ya da kadın diye birşey yoktur. insanız ya hepimiz. böyle heriflerinde kadınına saygısı yoktur. zaten onun saygısının olmamasının sebebide karşısındaki eşini cinsiyet bazında nitelendirmesi. kadınlara söylüyorum. hatta erkeklerede söylüyorum. birlikte olduğunuz ya da evleneceğiniz insana başkasının gözüyle bir dışardan bakın şöyle. size ne kadar aşık olduğundan ziyade size ve diğer insanlara hatta kendisine bile cinsi gözle değilde insan gözüylemi bakıyor. bunu arayın bence.

0|0
    0|0
  • Kusura bakmayın ama burda genelleme almamak gerekiyor. Erkeğin gözünün dışarda olmadığı kişilerde var. Bu tabir daha çok karakteristik özellikten olur. Biraz o konuda detay kotsaydın keşke. 'HEP' diyerek genelleme yapman yanlış.

0|0
    0|0
  • Darkcarnage gibi kardeşim. ları her gün pilav yemiyormuş kızlar açtı ağzını sıçın da sifonu çekeyim. Anası sicmis bunu zaten

0|0
    0|0
  • Aslında olmaması gerekir zerre kadar olmaması gerekir eğer karekterinde hep öyle karektere sahipse evlenmemeli yok evlenipte eşinden karşılık bulamamışsa karşılıklı bir sıkıntı oluyorsa sürekli bununda anlaşarak o evliliyin sonlandırılması gerekir eğer bayan sonlandırmak istemiyorsa tek seçenek oda kendini dışarı vurması kalıyor

0|0
    0|0
  • Her Başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır:) sence bu kimin BAŞARISIZLIĞI..

0|0
    0|0
  • Kurt aç ise sürüye saldırır, cümlesi aklıma geldi soru başlığını okuyunca.

0|0
    0|0
  • Eğer birini gerçekten seviyorsan gözün sevdiğin kadın dan başkasını görmez zaten bu kişinin karakterine ve yetiştitilme tarzına bağlıdır..

2|0
    0|0
  • Elimin altında nasılsa bir tane var gibi basit düşünceler yüzünden.

1|0
    0|0
  • Evlenmeden oncede aliskanlik yaptigi icin evlendikten sorada aliskanliklarindan vazgecmiyordur belkide aliskanliklardan vazgecmek zordur bilirsin

0|0
    1|0
  • belki hergun pirinc yemek istemiyordur bulgurun da tadina bakmak istiyor 😏ama benim icin hepsi ayni ona olan onda da var

0|0
    4|0
  • Elde var 1 onun için olabilir ya da eşi onun hayal ettiği gibi değildir.

0|0
    0|0
    • Hayal ettiği gibi değilse, bunu görmedi mi evlenmeden önce. Gözünü açsaydi ve evlenmeseydi

• Görmeyi bilmiyor belki de insanlar. Ayrıca oyuncak mı evlilik. Bir ömür mutluluk hedefleyen biri neden gizler bazı şeyleri

• @Hayatgercek Evet bazıları görmeyi bilmiyorlar, bazıları ise kendini olduğundan farklı gösteriyorlar bu her iki taraf için de geçerli.

• Her gün pilav her gün pilav yenmez diye. Arasıra başka yemekler de yemek lazım. Hep aynı karıya mı atlayacak adam?

0|0
    0|1
  • bir kapıyı aralıyıp içini görmüş :) nerde kapı görse aralamak istiyor.

0|0
    0|0
  • Çünkü erkek doyumsuzdir elde ettimi fazlasini ister

0|0
    0|1
  • Evlendikten sonra demeyelim de eşinin ilgisiz ve bakımsızlığından dolayı diyelim. Evli arkadaşlardan hep aynı sorunları dinliyorum.

0|0
    1|0
  • Aynı şeylerden bıkmıştır insan aynı şeylerden bıkar devamlı

0|0
    0|0
  • Horoz ölür , gözü çöplükte kalır.. gibi güzide bir atasözümüz var.. Bilmiyorum artık. :D

1|0
    1|0
  • Benim gözüm dışarda olmaz olamazds zaten şerefsiz degiliz adam gibi adamız

1|0
    0|1
  • İşi pişirmiş etmiş istediğini de almıs ee ?
    Normal değil ama cogu erkege gore normal geliyor. :)

0|0
    0|0
  • Olmayanları da söylesen o zaman hak verirdim hepimizi tek kalıba sokmaktan vazgeçin (seni gibiler için diyorum)

0|0
    0|0
  • İki yüzlü kadınlar yüzünden. Evlenmeden önce aşk böceği rolü yapıyor, sonra deve dikeni olduğu ortaya çıkıyor ama iş işten geçiyor

0|0
    1|0
  • İyide güzelim koydugun resimdeki gibi pozisyon olsa o tatlı kalçalar kocada karida bakar

0|0
    0|0
  • Çünkü her dayım erkeyin isteklerini yerine getirmediyiniz icin

0|0
    4|0
  • Öyle bir şey yok. Böyle bir genelleme olamaz. Kadınlar masum değil...

0|0
    0|0
  • tamımıyle kısılık karakter meselesı sevenın gozu kadınında olur.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    70

Kızlar Ne Diyor 66

• Erkek olmak zorunluluk, adam olmak bir seçimdir derler ne kadar da doğru. Erkek çok ama adam az bu memlekette. Adamı da bize denk gelmiyor. Evlense de adam olmuyor bazıları baksana dünyanın çivisi çıkmış. Allah böylelerinden korusun

0|1
    0|0
  • Allah a çok şükür kaliteli erkekler hala var.❤ Gözü dışarda olmayan. Karaktersiz olanlar evlense de uslanmıyorlar.

1|3
    0|0
  • Evlendikten sonra kadınlar olarak kendimizi saldığımız için olabilir mi? Evlenene kadar ona ne bakımlı ne gösterişli hallerde görünürüz. Ama evlenildiği zaman ne kilo kontrolü ne ona olan ilgi ne güzel gözükme çabası... hiç biri kalmıyor. Güzel kelimeler bile sarfetmez oluyoruz. Oysa ki adam bunların evlenince de süreceğine inanıyordu. Ha bu arada adamı haklı asla bulmam başkasına bakınca ama o başka kadına bakıyorsa kendinize de bir çeki düzen vermeniz gerekir. Siz ona hizmet ederseniz o size kul köle olur. Kadın alttan aldıkça yücelir.

0|4
    3|0
    • Bir kadın olarak sacmalamissin o kadar guzel kadin niye aldatiliyor peki.

• Bende iyi günler dilerim. Hoşçakalın. :)

• güzel yorum tebrik ediyorum

• Evdeki karı 24 saat Çenesi ile erkeği intihar edecek duruma getirirse gecede cinsel ilişkide tatmin etmezse erkeğin de gözü dışarıda olur diye düşünüyorum Tabi benim görüşüm

0|7
    0|0
  • Evlendikten sonra kadın kendine bakmıyordur, cinsel isteklerini karşılamıyordur, ilgisi azalmıştır dememi bekliyorsanız çok beklersiniz. Ağır o *rosbu çocuğudur çünkü niye olsun?

1|3
    0|1
  • Angelina jolie nin aldatildigi dünyada bakımsızlığı Çirkinliği öne sürmek bahanede götü sıkışmak demektir. Karakter meselesi der susarım adam olan aldatmaz. Allah ADAM olanlarla karşılaştırsın

0|2
    0|0
  • Erkeğin gözü hep dışarıdadır evlenince bir ümit eşiyle tatmin olmaya çalışır sonra alışır sıkılır yine gözü dışarı kayar evlilik ile alakası yok yani

0|0
    0|0
  • Bence bu kadınlarda da oluyor ama en çok erkekler de arkadaş ortamı ve kendisini etkileyen kadınlar daha çok ilgilerini çekiyor

0|2
    0|0
  • Ben öğrendim bunu genlerinde varmış. kötü bir amaç yokmuş güya

0|3
    0|0
  • valla evlendikten sonra gozu disardaysa kadininda gozu disarda olur fena mi erkek dolu aman koca daha 2nci el olmus kadin 0 kilometre kolaylikla bulur😂

0|0
    0|2
  • Hep demeyelim az da olsa akli badinda ve ahlakli insanlarimiz var😉

0|1
    0|0
  • Anladığım kadarıyla bu soru erkek arkadaşlarca normal karşılanmış fakat bana sorarsanız seven adam yapmaz bunu

1|0
    0|0
  • Erkegin kadindan beklentileri; mükemmel yemekler yap ama sogan kokma cocuk bak sabaha kadar ama hep enerjik ol butun gun utu camasir bulasik isleriyle ugras ama kapiyi actigimda beni adriana lima gibi karsila 7\24 ailemi ağırla ama benide ihmal etme hep hep mükemmel ol bunlari yapamazsan kusura bakma benim gözüm disari kayar mümkünse gözün çıksın canım

Sanki kendileri evledikten sonra gotu göbeği salmiyor butun gün evdeydin naptin diye küçümserler senin hayat yükünü böylesine sende bütün gün işteydin ama biz hala zengin degiliz diyeceksin erkekler had bilmeli biraz sultan Süleyman sanıyorlar heralde kendilerini ki harem kurmaya kalkıyorlar

3|0
    0|0
  • Evlendikten sonra kendine bakmayı bırakanlar yüzünden

0|4
    3|1
  • Eşinde arayamadığını bulamadığı için veya evliliğin daha erken olduğunu düşündüğü için pişman olmuş olabilir. Büyük konuşmamak gerek aslında. 😃😃

0|2
    0|0
  • Tatlim iki sebep var bir o öncesinde de zaten oyleydi ikincisi de farklı sorunlar vardır

0|1
    0|0
  • Soru şöyle olmalıydı evlendikten sonra kendini adam zanneden erkeklerin gözü neden hep dışarıda olur? Evet böylesi daha iyi

0|0
    0|0
  • Herkes için geçerli olduğunu sanmıyorum genelleme yapmayın

0|2
    0|0
  • gözleri doymuyor ki her zaman daha fazlasını istiyolar

0|0
    0|1
  • Aslında suç aldatan da da değil. Sapık biriyle neden evlenirsin yani. Çok saçma 😒

0|0
    0|0
    • Nereden bilebilirsin ki

• @g1zemm gizli gizli takip ediceksin ve evet eğer evlendikten sonra bozulursa ya da gerçekten ikinci yüzünü iyi sakladıysa o zaman gerçekten kızın hiç ama hiç bir suçu yoktur

• Erkeklere güvenmemek lazım içlerinde var hepsinin 😂

• Çünkü artık geri dönüşü olmayan bir yolda ve ulaşamadığı şeylere bakmaktan kendini alamıyor ✩

0|0
    0|0
  • Karakterden, ahlaktan dolayı değişir bu konu. Herkesi aynı kefeye koymak yanlış olur.

0|1
    0|0
  • artık skkılmıştır ve elde etmediği şeyler daha da hoşuna gider

0|2
    0|0
  • Çünkü istediğini elde etmiştir, daha fazlasını ister.

1|1
    0|0
  • Doyumsuzluk, görgüsüzlük, iradesizlik, karaktersizlik..

1|0
    0|0
  • Evlendikten sonra kalıbını at erkek özelliği de değil göz niye var

0|0
    0|0
  • Öyle miymiş? O zaman bekarlığa devam.

3|1
    0|0
    • sen feministlere bakma hepimizi aynı kefeye koyuyor

• Ben o saydiklarina sahip olduğum için alış-veriş hastalığı vardır ya da yoktur sana ne sen kimsin senin parani mi yiyorum? Anam babam sag olsun.

• Ben kisisel olarak soylemedim ama

• Pislik olduğu için. Öyle insanlardan tiksiniyorum.

0|0
    0|1
  • Anca ole resimdeki kiz olcakki baksin

0|0
    0|0
  • karaktersizlik.

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    36
Yükleniyor...