Kızların Sevgilisi Noveli Tanımanın Yolları

Selamlar sayın KizlarSoruyor üyeleri, sizlere bu Bencemde kendimden bahsetmek istiyorum. Bazı koşullar beni bu duruma sürükledi. Aşk, aksiyon gerilim, korku, bilim kurgu, derken bu benceyi yazmaya karar verdim.

Ha bahsettiğim bu şeylerden zerre anlamam çevremdekilerde bu nedenle bana salak derler. Hiç gücenir, kırılır mıyım kesinlikle, kimin ne söylediği hiç umurumda değil çünkü.

Şimdi sizlere biraz daha açarak ve farklılaştırarak Noveli nasıl tanımalısınız ondan bahsetmek istiyorum.

Kim neyi görmek isterse o doğrudur.

Her şeyi kendinize yormayın durumu anlamaya çalışın

Farklı nicklerle yaklaşmak

Bunu yapıyorsun iyi hoş da hiç akıllıca bir durum değil. Tek hesaptan çözmeye çalış yoksa çırpındıkça batarsın. Her hesaba ödenecek miktarı ayarlayabilirim.

Cinsellikten yaklaşmak

Tabi kadının silahlarından derler. Erkekte zaafı var denir haydi sen de öyle yap aha bir bakmışsın onu yola getirdin. Artık saat geldi senin dürtülmeye ihtiyacın var uyanmalısın. Ortalıkta bunca dolaşan varken neden sen olasın ki düşündün mü? Karşındaki kişi şimdi sözlerimle uçuyor diyorsun.

Dost görünümlü yaklaşmak

İşte sinsi bir yaklaşım dost görünümlü düşmanlar. Ama en iyi dostum hayallerim oradan başlamalısın. 3 cümlede tam anlamıyla çözüme ulaşırım ve karşı atakla seni senin tuzağın la vururum. Ah ne garip hala anlamazsın. Kendini kurnaz, akıllı sanıyorsun ya ah ah evlat olsan sevilmezsin.

Ve daha bunun gibi niceleri, ama gerek yok olduğunuz gibi yaklaşın, yoksa beni çözmek sizin için imkansız olabilir. Tek yapılması gereken bir selam verip hal hatır sormaktan geçer ;)

Gülen ve içinden geldiği gibi konuşan insan bana göre her zaman bir adım öndedir. O adımın devamı elinizde ya ileriye doğru ya da geriye doğru atacaksınız.

Beni tanımak basittir anlayabilene :)

Nasıl yaklaşırsan öyle karşılık alırsın #novel


5|2
62

En İyi Kız Görüşü

  • Tabii ki bunu benim üzerimde kanıtladın tatlış 😇 nasıl bakarsanız öyle görürsünüz, gördüğünüz gibi davranırsanız ona göre bir tepkiyle karşılaşırsınız 😉😉

    0|1
    0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor... ;