Erkekleri Güçlü Gösteren Durumlar

Erkekler olarak kadınlara kendimizi beğendirmeye çalışırız.Bazen bu doğrultuda yaptığımız doğru hamleler de oluyor yanlış hamleler de.Asıl soru: Kadınlar erkekte nelere dikkat ediyor?

Bu sorunun en dikkat çekici cevabı "güç"tür.Birazdan kadınların erkekte dikkat ettiği durumların temelinde güç kavramının olduğu göreceğiz.Yaratılış gereği erkek kadından güçlüdür.Kadın daha narin ve incedir.Bu yüzden erkekler incelik ve duygusal yöndeki eksikliklerini kadınlarla;kadınlar ise güç,kuvvet konusundaki eksikliklerini erkeklerle tamamlar.

Peki gelelim kadınların beğendiği erkek tiplerine.Aslında ben burada bu erkek tiplerini değil erkeği güçlü gösteren unsurları ele aldım.Ama kadınların hoşuna giden erkek tipleriyle, güçlü görünen erkeklerin hemen hemen aynı olduklarını görücez.

Erkekleri Güçlü Gösteren Durumlar

1.Kaslı Olmak

Türk erkekleri olarak bu konuda baya kötüyüz bunu baştan kabul edelim :).Kadınlardan hep duyarız:"Kaslı erkek"...Peki hiç sorduk mu neden kaslı erkek diye ? Çünkü kadınlar gücü severler..Ve kaslı bir erkek dışardan oldukça güçlü görünür.Bu da bir kadının kaslı erkek istemesin altında "güç" unsurunun olduğunu bize gösteriyor..

Erkekleri Güçlü Gösteren Durumlar
2.Zengin Olmak

Zenginlik...Tamam belki parayla herşeyi satın alamayabiliriz.Ama çoğu şeyi alabileceğimiz kesin.Bizim halk arasında kullanılan bir tabir var nedir o ?Tahmin ettiğiniz üzere:"zengin koca"... Kadınlara biraz yükleniriz bu konuda...Benim yüreğim zengin deriz.Ama gel gelelim paranın da bir güç unsuru olduğu aşikar.Ve ne demiştik:Kadınlar gücü severler.Zengin olmak da bir erkeği güçlü gösteren özelliklerden bir tanesi...

Erkekleri Güçlü Gösteren Durumlar

3.Kendini Koruyabilmek

Kadınlar şiddetten pek haz etmezler.Zaten haz edecek bir tarafı da yok.Ama bir kadın bir erkeğin yanında kendini güvende hissetmek ister.Biz erkeklerin de başına gelebilecek en kötü şeylerden biri sevdiği kadının önünde dayak yemektir.Bu hususta kendini ve sevdiği insanı koruyabilen erkek güçlü bir erkek olmak için biçilmiş kaftan...

Erkekleri Güçlü Gösteren Durumlar

4.Uzun Boylu Olmak

Kaslı erkekle beraber özdeşleşmiş erkek cinsi.Kadınlar bu ikisini beraber sayarlar genelde ;uzun boylu,kaslı vs.

Uzun boyun kendisine çekici geldiğini çoğu kadının ağzından duyarız.Bir kadın erkeğe sarıldığı zaman başını göğsüne yaslamak onun kalp atışlarını duymak ister.Bazen 1.55 lik bir kızın 1.90 sevgili istemesi gibi bir durumla da karşılaşabiliyoruz :)Uzun boy da ister istemez bir erkeği güçlü gösteriyor.Ve ne demiştik:Kadınlar gücü severler.

Erkekleri Güçlü Gösteren Durumlar

5.Özgüven Sahibi Olmak

En önemli maddelerden bir tanesi de özgüveni yüksek bir insan olmak.Kendine güvenen,özgüveni yüksek insanlar toplumda her zaman dikkat çekmeyi başarırlar.Kadınlar bu tip erkeklere hayranlık duyarlar.Erkeği güçlü gösteren unsurlardan biri de Özgüven sahibi olmaktır.Ve kadınlar gücü severler.

Erkekleri Güçlü Gösteren Durumlar

6.Popüler Olmak

Aramızda var mı bilmiyorum ama okuldaki o popüler çocuk ben değildim :).Bunun evresi daha lisede hatta ilkokulda başlıyor.Popüler olmak...Bu maddeyi de özgüven sahibi olmakla bağdaştırabiliriz.Etraftaki insanlar tarafından dikkat çeken,ilgi odağı olan erkeklerin güçlü görünmek için başka birşey yapmalarına gerek yoktur.Ve ne demiştik:Kadınlar gücü severler.

Erkekleri Güçlü Gösteren Durumlar

7.Üniforma

"Uniformalı erkeklere karşı zaafım var"Bu cümle size yabancı gelmiyor olsa gerek.Bazı kadınlardan duyduğumuz cümle.Kadınların üniformalı erkeklere karşı neden zaaf gösterdiği için fazla kafa yormamıza gerek yok.Üniforma bir erkeği güçlü göstermek için yapılmış gibi adeta.Kadınların bu zaafının altında da güç unsuru yatıyor.Ve kadınlar gücü severler.

Erkekleri Güçlü Gösteren Durumlar

8.Zeki Olmak

Zeka oldukça önemli bir olgudur.Zeki insan olmak her insana nasip olmayabilir.Zekayı kullanmakla da alakalı biraz.Kadınların dikkatini çekmek için biraz zekayı kullanmakta fayda var :).Zeki olmak da erkeği güçlü gösteren durumlardan bir tanesidir.Kadınlar gücü severler.

Erkekleri Güçlü Gösteren Durumlar

9.Başarılı Olmak

Başarılı bir insan olarak toplumda saygınlık kazanabiliriz.Başarılı bir iş adamı ,başarılı bir müzisyen,ya da bir girişimci...Kadınların ilgisini çeken diğer bir durum da başarısını kanıtlayan erkektir.Ve başarılı olmak da erkeği güçlü gösteren durumların içinde yer alır.Ve dediğimiz gibi kadınlar gücü sever.

Erkekler olarak dikkat etmemiz gereken nokta güçlü görünmek...Bir kadını etkilemek istiyorsanız ona güçlü olduğunuzu hissettirmelisiniz.Ve size erkeklerin hangi durumlarda güçlü görünebileceğinden birkac başlıkta bahsettik gerisi size kalmış :)

Erkekleri Güçlü Gösteren Durumlar
52
58
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşü

 • Epilepsimir
  Kendimi koruyabiliyorum, kickbox. Kaslı vücudum var fazla olmasa da, fitness. Sadece kendime yetecek kadar zenginim, öğrenciyim. Uzun boyluyum, 183, basketbol. Öz güven dene şey var bende, sosyal ortamlarda çok rahatımdır. Popüler olmadım fakat beni tanıyan düşüncelerime değer verdi. Denizcilik lisesi okudum, yazın beyaz, kışın lacivert takım, ilçede herkesin gözü bizdeydi. Zeki olduğuma inanıyorum, çünkü inançlı bir insanım ve inanç duyduğum şeyler sayesinde başkalarının göremediklerini görebiliyorum. Aklıma koyduğumu şeyi inat da olunca yapıyorum, tabi kayda değer çok büyük bir şey başarmadım, kendi çapımda. Kendimi sana anlattım, ben neyim abi? Yorumla beni, yalan mı söylüyorum, kendimi mi kandırıyorum, ya da gerçek mi, söz sende birant...
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • yoionna
  Güçlü erkek kadınını yalnız bırakmayan erkektir.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

5157
 • Payedar
  Güzel bir bence olmuş eline sağlık evet güç unusuru önemligüven sağladığı için gücü seviyırolabiliriz
 • er-el
  Zeki ve başarılı olmak özgüveni kendiliğinden getirir bu da erkeği zihinsel yönden güçlü kılar, fiziksel güç ise bir erkekte olmazsa olmazdır. Diğer maddeler çok önemli değil ama en önemlilerini yakalamış siz bu işi çözmüşsünüz. Tebrik ederim.
 • Pamby
  Gel gelelim kızlar bu kadarını hakediyormu? Özellikle türk kızları
  • Şekeroğlan

   Ama siz bunların hepsini bir erkekte düşündünüz
   tek tek olarak düşünmek lazım

  • Pamby

   Haklısın ama genelde bu tip eekekler kızları sadece parmağında oynatıyo

 • Türkkkahvesi
  Aasddfgh çok beğendim hepsini okudum ancak bana tek ters düşeni popülerlik oldu istemem ben öyle çok popüler adamı^^
 • kahrman
  kaslı erkek güçlüdür mantıgı yanlış . çünkü güç kaslarda degil beyındedır.
  • Şekeroğlan

   Bence yi gram anlamamışsın
   Okuduğuna emin misin?

  • kahrman

   pekı neden diger 8 sık için yorum yapmadım . burada söylediğim sadece bu benim gurusum kas yıgını insan güçlü değildir

  • Şekeroğlan

   Yahu kardeşim sen benle niye alakasız birşey tartışıyorsun? Banane kaslı erkekten ben farklı bir konu anlatıyorum burada sen gelmiş benle kaslı erkek muhabbeti yapıyorsun
   bir kere o kaslı erkek başlığında yazan yazı al aynen aktarıyorum :Türk erkekleri olarak bu konuda baya kötüyüz bunu baştan kabul edelim :). Kadınlardan hep duyarız:"Kaslı erkek"... Peki hiç sorduk mu neden kaslı erkek diye? Çünkü kadınlar gücü severler.. Ve kaslı bir erkek dışardan oldukça güçlü görünür. Bu da bir kadının kaslı erkek istemesin altında "güç" unsurunun olduğunu bize gösteriyor... Yahu bir kere ben kadının güç sevdiğini ve kaslı olan bir erkeğin bak altını çizerek söylüyorum "dışardan" güçlü göründüğünü yazmışım..
   Sen gelmişsin bana 2 saattir ne anlatıyon konumuzla hiç alakası yok. Ben kaslı erkek tartışmıyorum lütfen bir daha oku

  • Hepsini Göster
 • WOLKYDJ
  uzun boylu olmadıktan sonra özgüvenli başarılı olsak ne yazar ki? kısa erkeklerin hiç bir kızın gözünde değeri yok sıfın altında hatta
  • Şekeroğlan

   O kadar karamsar olma

  • WOLKYDJ

   neden karamsar olmayalım sen de bile yazmışsın 1.55 kızlar 1.90 istiyo diye ve hakikaten öyle ben ne kısa kızlar gördüm yanlarında deve kadar herifler. beni bugüne kadar hiç kimse kabul etmedi ya tipimden ya da boyumdan ama en çok boyumdan dolayı istemediler

  • Şekeroğlan

   Boy kaç?

  • Hepsini Göster
 • AmaLütfen
  Hiç birisi dogru degil Özgüven ve zeki Olmak yeter (yanlış anlaşılmasın futbolcuyum fizik var)
  • Şekeroğlan

   bunlar kadınların gözünden erkek
   o kadar kız çok doğru derken senin bu kadar net bir şekilde yanlış demeden bana çok samimi gelmedi
   ben erkeği güçlü gösteren durumları anlattım senin bunu bu şekilde anladığını da düşünmüyorum
   Eleştiriye saygımız var ama seninki biraz eleştri dışında

  • AmaLütfen

   çekici dicektin o zaman güçlü olmak hayata ve digerlerine karşı mücadele anlamına geliyor.

  • Şekeroğlan

   Gücün sadece bilekle sınırlarsan vereceğin cevaplar değişmez
   Neyse sen anlayamıyorsun
   görüş için teşekkürler

  • Hepsini Göster
 • AntikaHatun
  Yalnız bu özelliklerin hepsine sahip olan birisi kendini beğenmiş olur
  • Şekeroğlan

   Hepsine olamaz zaten
   Tek tek düşün ya da en fazla 2-3

 • hammaamamia
  Boy önemli evet ama. karakter 0 sa veya ne bileyim bilim tarafindan kanitlanmis bir sey daha var kisa boylular uzun boylulara gore daha gucluymus arastirabilirsiniz sadece boy size oyle geliyo ne 185 oik adamlar gordum 170 e dovulen :)
  • Anıll94

   190 ım boksörüm gelsin dövebilen dövsün

  • hammaamamia

   Burdaki herkes @Anıll94 dovuscu ya da 185 ustu yani 170 boyunla havalara girme

  • Anıll94

   ne 170 yarma best model yarı finaline 170 boyla kalamazdım heralde uza şimdi 190 boyum.

  • Hepsini Göster
 • Aciyagülümsemek
  Bunların hiçbiriyle uğraşmayıp direk parayı bulmak lazım o zaman hepsine sahib oluruz :D
  • Şekeroğlan

   Para önemli bir güç tabi
   Zaten tek tek yazdım hepsini bir adamda düşünme zaten öyle biri yok

  • Para oldumu hepsi bir adamda toplanmış görünüyor :D

 • Anıll94
  Üniforma haricinde bende hepsi var ama sevgilim yok napacuuhh :D
 • lvlutsuzPunk
  Paran varsa hepsi vardır zaten.. Paran varsa hiçbirinin anlamı yoktur zaten..
 • laviee
  Gercekten cok tamamlayici bir yazi yazmissiniz hepsine harfi harfine katiliyorum eminim ki bu paylasimi bir kiz yardimi ile paylasmissinizdir
  • Şekeroğlan

   Hayır
   Tamamen kendim yazdım
   ama bazı kullanıcıların cinsetlicik yaptığımı ima etmesi canımı sıktı

  • laviee

   Yok gayet iyi bence

 • Braveboy49
  Kardeşim cok faydalı gerçekten.
  Kızlar, üniforma giyen erkeklere hasta.
  Özellikle polis, subay, doktor, pilot, savcı gibi meslekleri çekici bulma sebepleri hep üniforma.
 • CBellow
  Güzel olmuş naçizane tavsiyem gifleri fotoları başlığın altına koyarsan takip etmesi daha kolay oluyor diğer türlü karşıyor bencde
  • Şekeroğlan

   Doğrusu fotolar üstte olur yazı fotonun altında..

  • CBellow

   Bence gibi formatların üstadı onediodur orada da görebilirsin başlık yazı sonra fotoğraf/gif gelir ama sen bilirsin tabii ki benimki tavsiye.

  • Şekeroğlan

   Her zaman önce görsellik gelir
   Insani önceden görsel açıdan doyuyursun ondan sonra içeriğe gecersin
   bu ister yazı olsun ister bir market ya da herhangi bir sektör
   öncelik görselliğin...

 • hip-hoplife
  Kesinlikle haklısın. Şimdi şuradan 187 boylarında, baklavalı adam gelse kaç bayan kendini tutabilecek ki ahshsh
 • SosyeteDelikanlisi
  Sonunda benimle aynı kafada düşünen birini buldum. Bütün her şeyin temelinde güç yatıyor. Hala bir erkek nasıl olmalı diye soranlar var.
  • Şekeroğlan

   Aynen öyle kardeşim

  • Şekeroğlan

   Kardeş boşuna yazma bırak millet birşey anlamadı
   Biz gayet biliyoruz ordaki gücün ne demek istediğini
   Yahu adam gelmiş benceye yorum yapıyor kaslı erkek güçlüdür mantığı yanlış diye güç için beyin lazım demiş
   Ulan sen önce o beynini kullanmayı öğren
   Ben bencede cok farklı bir konu izlemişim herif gelmiş benle kaslı erkeği tartışıyor

  • Aynen biri de uzun boylu olmak güçlülük değildir yazmış :) Burada bahsedilen sadece fiziksel güç değil. Fiziksel, zihinsel ve sosyal güç. Yani bütün anlamda. Anlayamıyolar ki adamlar naparsın. Çok zorlamamak lazım :)

 • thasia
  ben popüler kısmına katılmıyorum ama diğerleri doğru özellikte üniforma kısmı veya takım elbise
 • 97samet
  Abi;

  Güç yok
  Kas yok
  Para yok
  Popülerlik yok
  Öz güven yok
  Üniforma yok

  Beni alan kız bitti..
  • Şekeroğlan

   Hepsi 1 insanda olacak diye birşey yok diğerleri varsa onlar da yeter :D

 • Gorkycoach
  senin bence'ne ben şöyle yaklaşıyorum; mesleğiyle, ekonomik gücüyle, statüsüyle, yarattığımız imgeye, aslında olmayana, kendimizce var ettiğimize aşık oluyoruz çoğu zaman. Yani arabasına, doktorluğuna, mühendisliğine, parasına.. vs.. Zira güç, en güçlü afrodizyaktır. O imgeyi kaldırdığımızda, elbiseden geriye kalan o kişi bizim için ne ifade ediyor. Afrodizyak, hormon, beğeni, sevgi..
  Hepimiz tercihlerimizi yaşayacağız. Asıl körlük gönül körlüğüdür. Görmemiz gerekeni görebilmek dileğiyle.. bence insan olabilmek hepsinden önemli..
 • Besonen
  Özellikleri ararsın sonra gider o özelliklerin hiçbirine sahip olmayan birisinin birine aşık olursun..!
 • ukalagirl
  EVEt tebrikler hepsi doğru.1. Resimdeki adam fena :)
 • printhost
  uğraşmışsın güzel bir çalışma olmuş eline sağlık fakat bu yazı yabancı gelmiyor
  umarım kopyala yapıştır yapmamışsındır
  • Şekeroğlan

   Hayır Kesinlikle
   istediğin yerde ara... benim kendi yazım. O kadar da profesyonel değil zaten

 • cglkrc
  Çok iyi anlatmışsın 👍👏popülerlik sadece çok gerekli değil bnce
  • Şekeroğlan

   Okulun popüler çocuğu hiç mi ilgini cekmedi :)

  • cglkrc

   Yok ben genelde efendi kendi halinde zeki çocukları severdim :))

  • Şekeroğlan

   Işte ben o çocuklardan biriydim :D

  • Hepsini Göster
 • voluptuous
  güzel paylaşım olmuş, emeğine sağlık; faydalı buldum
 • Rellnea
  Kavanoz kapağı açabiliyorsa tamamdır :D:D
 • coldblooded
  Zenginlik %80 etkiliyorsa kalanın toplamı %20 etkiliyor
 • GoodJob1
  kadınlar gücü seviyor ama ya erkekler , erkekler bir kadından neler bekliyor? , bence bu konuda da bir bence yapsan güzel olur :)
 • Sametiedi
  Yalniz davul dengi dengine derler bu özelliklere sahip bir erkek de

  Yine bu özelliklere yakin bir kızla ilgilenir
  • Şekeroğlan

   Bunların hepsi bir insanda olamaz
   benim yazış amacım o değildi

 • kağan-ok35
  forvet olarak attığı golden sonra ellerini açarak tribüne koşan adam güçlü görünür.
 • Marksist001
  "Zeka yok " "otoriye yok""para yok" ben niye yasıyom l*n :D. d.
 • ireminizz
  Bence hiçbirisi olmasa da, sadece sevdiğini hissettirsin. Yeter de artar bana
 • 006Ayaz006
  Nice kaslı erkekler gördüm içinde güç yok nice zenginler gördüm züppelikleri çok :)
 • Ferdox6
  kasa ve paraya uğraşiyoruz diğerleri yok napıcaz kardeşim kızsız mı kaldık? :/
  • Şekeroğlan

   Ne alakası var :)
   Sadece bunlar kadınları etkileyen durumlar

  • Ferdox6

   işte bunlar olmazsa etkileyemiyoruz yine aynı sonuç mantıken düşününce neyse pek taktığımda söylenemez :)

 • djblend34
  bu hepsine sahip tek erkek tek ADAM MUSTAFA KEMAL ATATÜRK <3
 • romanoviç
  çok doğru olmuş :) ama bütün bu özelliklere sahip bir erkeğin olduğunu sanmıyorum xd
  • Şekeroğlan

   Bunların hepsi bir erkekte olacak diye değil de teker teker olduğunda güçlü göstermeye yetecek durumlar olarak ele aldım
   öyle bir erkek yok zaten

  • romanoviç

   ben de onu dedim

 • esmerrçocuk
  Emek sarfedilmiş bir paylaşım. Eline sağlık kardeşim.
  • Şekeroğlan

   Teşekkürler
   resimler için belki 3 saat harcadım gereksiz yorum yaptıklarında koyuyor insana

 • blbzar
  Hepsi var sevgili yok bence siz ne istediginizi bilmiyorsunuz 😂😂😂😂
 • Musakka
  Hepsi Safsata bir Kavonoz kapağı açmak güçlü hissetmemizi sağlıyor
 • asiyeesi
  Kızlar bunu haketmiyor gizliden çaldım :D
  • Şekeroğlan

   Millet yanlış anlıyor
   bu özelliklerin hepsinin 1 insanda olmasi mümkün mü :/
   tek tek düşünmek lazım :D

  • asiyeesi

   Uzun boylu olanı alayım ben gerisi beni sarmadı :D

  • Şekeroğlan

   Herkesin tercihi farklı

 • ZıçmayanAdam
  Iyi la tip yok icinde :D
 • sbyosbyo
  klişe
 • sdfghj234567653
  yakışıklı olmak yok :) :D
  • Şekeroğlan

   Yakışıklılığın güçle pek bir alakası yok :D

 • Herhangibiriişte
  Fazlasıyla haklısın:p
 • BryanHawk
  Güzel paylaşım :)
 • HanDadas
  Kudretli olman yeterlidir...
 • ρ-Łσηєłiηєss
  Çok doğru bunlar
 • spotif_kız
  evet kadınlar gücü severler...
 • Tuuugbaa
  Guzel paylasim olmus...
 • SatanDeath
  Doğal olduktan sonra her şey olur
YÜKLENİYOR...