Erkekler Hangi Durumlarda Ağlar

1. Annesini Kaybedince Ağlar

Erkekler Hangi Durumlarda Ağlar

Yazarken bile elim titriyor. Anneyi kaybetmek... Sanırım en büyük acılardan biridir. Öncelikle şunu söyliyim Allah hepimizin annelerine uzun ömürler versin.

Biz erkekler biraz analarına düşkün oluruz. Bunu abartan da var belli etmeyen de ama annenin yeri başkadır. Annesini kaybeden erkeğin gözlerinde yaş görebilirsiniz. O durumda kim ağlamaz ki?

2. Sevdiğinden Ayrılınca Ağlar

Evet biz erkekler eğer bir kadını gerçekten sevdiysek ve ondan ayrılmışsak ağlayabiliriz. Her iki cins de çok sevebilir evet. Ama şöyle bir tabir var ya hani "Adam gibi sevmek" işte erkek sevdi mi adam gibi sever.

Ve o sevdiği kişiyi kaybederse onun için gözyaşı dökmesi bizi şaşırtmaz herhalde. Kadınlar bir erkek sizi gerçekten sevmişse onu terk etmeden önce iki kez düşünün...

3. Sevdiği biri zarar görünce ağlar

Bu geniş bir başlık buna herkesi ekleyebilirsiniz.Mesela anne, baba ,kardeş ya da kuzen, teyze, dayı, amcaoğlu.... hayvan da olabilir.... arkadaş belki de.

Beraber oyun oynarken yere düşen ve bir anda yanı başında kriz geçiren arkadaşının morarmış yüzünü görünce ağlar belki de. (Kendi başıma geldiği için bu örneği verdim).

Bazen de bir parmağa batan toplu iğneyle "ah" sesi diyen biri için yürek sızlar ...Kısacası biz erkekler sevdiğimiz birinin canının yandığını görünce ağlarız..

4. Yalnızlık Hissedince Ağlar

Bir erkek düşünün kimsesi yok... Bir başka erkek düşünün etrafında bir sürü insan var ama yine yalnız hissediyor. Bir erkek düşünün herşeyini kaybetmiş. Sevgiye muhtaç..

Belki de onu seven kimsenin olmadığını düşünüyor. İçini kemiren bu his karşısında gözyaşını tutmak mümkün mü?

5. Haksızlığa Maruz Kalınca Ağlar

Düşünsenize yerden göğe kadar haklısınız ama sizi dinleyen yok, size inanan yok... Karşınızdaki haksız sizin yerinize haklı olmuş siz de haksız konumdasınız.

İnsan bunu hazmedebilir mi? Ağır bir suçun üstünüze atıldığını düşünün ve herkesin buna inandığını. İçiniz içinizi yer belki gözlerinizden yaş olur akar..

6. Fiziksel Bir Acı Hissettiğinde Ağlar

Canımız herşeyden tatlıdır değil mi ? Böyle bir tabir var..Göğsünüze saplanmış bir bıçak düşünün. Belki de öleceğinizi hissediyorsunuz.Ya da kızgın yağın ayağınıza döküldüğünü.

Böyle bir durumda insan nasıl ağlamasın. Acı ceken ve ağlamayan insanlar gerçekten dayanıklı olmalı. Evet erkek adam acı çektiği için ağlayabilir. Ne kadar masum değil mi? Kimin aklına gelir ki Erkek ama ağlıyor diye? Adam acı cekiyor acı... Nasıl sussun ki!

7. Ailesinin İhtiyaçlarını Karşılayamadığında Ağlar

Çoğumuz evleniyoruz ya da evliyiz. Hayat şartları bizi işsiz ve parasız bir duruma sürüklemiştir. Bakınız atanamayan öğretmenler.. 2 ay sonra komiser yardımcısı olacak adamın 4. senesinde Polis Akademisinin kapanması?

Paranız yok ve oğlunuz/kızınız yanınıza geldi ve sizden birşey istedi. Ayakkabısı eskimiş belki. Altı su geçiriyor. Bir babanın o an ki duygularını hissedebilir misiniz?

Peki soruyorum bu adam ağlar mı? Evet Ağlar!!!

8. Mutlu Olunca Ağlar

Ağlamak için her zaman kötü şeyler olması gerekmiyor. Mutlu olunca da ağlayabiliriz. Akşam eve geldiniz. İş yorgunluğu var üstünüzde eşiniz size bir sürpriz yapıyor veeee Baba olacaksınız!

O an bir duygu patlaması yaşayabilirsiniz.Sevinç gözyaşları dökülür. Ya da milli takımı düşünün Dünya kupası finalinde 90+4 te gol atıp şampiyon oluyor. Sevinç gözyaşları dökülebilir...

Sonuç olarak erkekler de ağlayabilir.

Biz duygusuz değiliz. Sadece siz biraz fazla duygusalsınız.:):) Hemen herşeye ağlayan kızlar var biliyorum, yok demeyin :)

Aklıma gelen bir iki durumu yazdım. Bana katılmayabilirsiniz bu benim görüşüm tabi. Ama yine de okuduğunuz için teşekkürler...

Erkekler Hangi Durumlarda Ağlar
73
78
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşü

 • Gizli Üye
  bir keresinde erkek arkadaşıma ayrılmak istediğimi söylemiştim. Şaka yaptığımı inanmadığını beni bırakmayacağını söyledi. Gözleri doldu, ağladı. Babamı ağlarken görmüştüm, abimi de gördüm daha önce. Erkeklerinkini bilmem ama bir kadının en çaresiz anı sevdiği erkekleri ağlarken gördüğü andır sanırım.
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • OlsadaOlmuyorZaten
  Erkekler ağlamaz... ADAMLAR AĞLAR...
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

7277
 • anonimim_ben
  Erkekelri ağlarken görünce benimde ağlayasım gelior. Kızlar ağlayınca gülesim :D nedendir bilmem
  • Şekeroğlan

   Erkekler herşeye anlamadığı için ağlarken görünce etkisi farklı oluyor
   Kızlar herşeye ağlıyor
   Köşe başında ağlayan kız görme ihtimalin yüksek

  • anonimim_ben

   Aynen :D :)

 • Hatucuk
  Evet erkekler ağlar. Erkekler en çaresiz, en kimsesiz kaldığında ağlar. bir babanın ağlaması çok acı verir mesela. Babalar çok başka ağlar. Çünkü onlar ağlarsa, hayatının ilk aşkını acı cekerken gören kızları ağlar, sevdiği adamın gözünde yaş gören karısı ağlar, babasını taklit etmeye çalışan oğlu ağlar. bir erkek ağlarsa tek başına ağlamaz. Erkek ağlarsa etrafindakiler yıkılır. Babalar ağlamasa. Erkeklerin ağlaması çok acı verici. Karşımda bir erkek ağlasa kim olursa olsun gidip sarılıp onunla ağlamazsam insan değilim. Böyle bir üzüntü, değer. Zordur erkeklerin ağlaması her yönden...
  • Şekeroğlan

   Evet güzel açıklamışsın

  • Hatucuk

   Daha açıklayacak çok şey var da açıklanacak gibi değil

  • deserteagle1881

   Bencede guzel aciklamissin. Biz pek aciklayici olamiyoruz.

  • Hepsini Göster
 • behira
  Bence erkek hangi durumlarda ağlar demeyip insanlar hangi durumlarda ağlar desek daha dogru olur. Erkek adam ağlamaz diye birşey yok onlar taş ya da odun değil.
  Vicdan herkeste var.
  erkekler ağlamaz diye milletin bilinçaltına yerlestirdiniz adamlar kimseye derdini yanamiyor. Goz yasi dokup rahatlayamiyor Icine atiyor.
  Sonucunda kötü hastalıklara yakalaniyorlar. lütfen şu "erkek adam ağlamaz ama trip atar"edalarini bırakalım.
  Hepimiz İnsanız.
 • BrotherTwo
  Hayatımda ağladığım 5-6 kadar anı var hepsi o kadar. Kimisi benim için ağlamıyorsun diye duygusuz dedi kimisi ruhun yok dedi. Ama benim için önemli olmayan şeyler gittiğinde neden ağlama gereksinimi duymam gerekli? Köpeğim öldüğünde 1-2 hafta evden çıkmayarak hüngür hüngür ağlamıştım. Yetişkin çağımda tek ağladığım olay budur. Gerisi zaten hep çoçuklukta :D dizin kanar topun patlar yenemiyeceğin bir kavgaya girersin dayak yediğin zaman bir köşeye çekilerek gizli gizli ağlarsın ama yıkılmassın.
 • Gökkuşağımkirlendi
  Erkekler böyle gelene gidene ağlamaz saçma yapmışsın tamam bikaçı doğru ama mutlu olunca ağlamaz erkek abi sende naptın bizi iyice :D
  • Şekeroğlan

   Kardeş dümdüz bakma her halde ota b. ka ağlamaz
   Türk milli takımı dünya kupasını kazansa o stadın içindeki erkek taraftarlardan kaç tanesi ağlar sence? Ya da ağlamaz diye sorayım daha dogru olur?
   biraz geniş düşün aklına bir çiçek görünce aglayan erkek sahnesi mi geldi anlamadım ki :Sss

  • Ben aglamam Beşiktaşın almadigi bir zafer degilse ağlamam

  • Besiktas zaferlerinde de aglamadim aglamak bu kadar kolay bisey degil yapmayin

  • Hepsini Göster
 • mehcab
  Gerçek yürekli erkek her duygusal olayda ağlar.. Zaten o muhteşem yüreğin duygusallığı varsa erkeklik vardır.. Erkekler ağlamaz sözü sadece bazı angutların kendilerine paye çıkarmasıdır.. Erkeklik kadını sövüp dövmek değildir. Tam tersine o göz yaşı döken kadınla yan yana oturup ağlıyabiliyorsa işte o zaman erkektir..
 • BirGaripOglan
  Filmlerdeki duygusal sahnelere de gözlerim dolar, arada ağladığım da olur.
  tabı bu konuşmadan filme konsantre olduysam oluyor.

  sevdiğine bişey oldu diye ağlayan biri görünce çok götü olurum. yanına oturup birlikte ağlayabilirim o kadar var yani. ( tabi bu arkadaş grubumdaki kişiler için geçerli :D herkese değil )
 • heramartinez
  Şimdi hiç ağlamam diyenler olmasın, ağlamayı erkekler güçsüzlük olarak tabir eder ama değil, ağlamak insana özgü bişeydir, o ; duyguyu, merhameti ve şevkati gösterir... biz kızlar dayanamayız bir erkeğin ağlamasına...
 • Black_Sea
  Dogru erkek aglar. İnsani bir eylemdir. Fakat ugruna aglayacagım en son faktör sevgili durumları. Kimse bulunmaz hint kumaşı degil kimse gözyaşımdan degerli de degil. Ne aglıcam be alternatif mi yok. Oyle ya da boyle unutulur. İnsan anne babasını unutuyo bir kac sene gormeyince. Elin kızı kimdir? Oyle mazoşistliklere gelemem valla gelen arsız belalara da gelmemeleri tavsiyem. ☺
 • Darknes34
  bazen böyle çalışırken, müzik dinkerken, sigara içerken felan bir kelime duyuyorum aklıma bir anda bişey geliyo bir anda gözlerim doluyo. Yani duygusuz değiliz sebepsiz bir şekilde bile ağlayabiliyoruz. ya da benmi böyleyim sadece. Çok doluyorum sanırım
 • KittenForCia
  Zaten bu hayatta bir abimi ağlarken görmek, bir de bir zamanlar sevdiğim erkeği ağlarken görmek çok şaşırtmıştı, yüreğim burkulmuştu bunu okuyunca da hemen aklıma geldi bir garip oldum
 • senol30
  hepsi doğru bence ama anneyi kaybetmenin verdiği acıyı tutmaz... Bir insanın annesini kaybettiğinde duyduğu acı ve üzüntü vücudundaki tüm kemiklerin kırılmasına eşdeğer derecede...
 • minikkoala
  güzel olmuş ama sevgilisinden ayrılınca ağlayan erkeği unutmuşsun :D
  • Şekeroğlan

   Sevdiğini kaybetmek başlığına dahil :)

 • Mesen
  Ozellikle su son paragraf baba olma sevincini duyunca aglamasi hem de hic beklemedigi bir anda ogrenip aglamasindan cok etkilendim
 • slawg
  başlarda güzeldi ama bir yerden sonra lighta bağladın mutluluk için ağlanırmış da bik bik bik
  • Şekeroğlan

   Bakış açınız biraz farklı hanfendi
   Bugün takımı sampiyon olunca gözyaşlarını tutamayan bir ton taraftar var.
   Ben olaya kadın kafasıyla baktığını düşünüyorum
   erkeklerin dünyası biraz daha farkli

 • zeynosevval
  Eski sevgilim daha arkadaş olduğumuz zamanlarda bana nasıl aldatıldığını anlatırken 2 damla yaş akmıştı gözünden. Ah be ne çok özlediğimi farkettim gerçi son cümle benceyle alakasız ya neyse idare et artık. Ama güzel olmuş beğendim eline sağlık
 • mira990
  Bu erkeklerde herşeye ağlıyormuş hiç görmedim nedense :)
  • Apocaliptik

   Zaten erkek göstermez Gözyaşlarımı. zayıflık gösterisidir onun için. benimde agladigimi kimse görmemiştir. bu hic aglamadigim anlamına gelmiyor.

  • Şekeroğlan

   Ağlayabileceği durumlar onlar
   her gördüğün erkek bunları mı yaşıyor :)

  • mira990

   Erkek arkadasım bir kere diz çöküp hüngür hüngür ağlamıstı onumde beni terketme diye onu gordum bak :)

  • Hepsini Göster
 • greeneyes
  erkek acze dustugunde aglar.. kadının gozyası sılahsa erkegınkı nukleer bombadır
 • Sarışınnnnnnnnnnnnn
  benim için ağlayan bir erkek varsa çıksın karşıma asla bırakmayacağım onu.
 • Burcnn007
  Benim bir arkadaşımı ağlarken gördüğümde bende oturup ağlamasın kaç yıllık arkadaşım eski arkadaşları onu disliyo diye ağladı
 • k4ugls
  Robot değiliz ki bizler elbette ağlarız

  ama sorgulamak lazım

  ağladım oldu bitti değil değdimi diye

  Özellikle 2. ve 3. durum için
 • Jelijelibon
  Okurken gözlerim doldu ya örneklere.. Güzel paylaşım eline sağlık. Katılıyorum bir bayan olarak. ağlamak sadece bizlere mahsus değil.
 • perception
  Okurken içimde bir acıma hissi oluştu...
  çok güzel olmuş ellerine sağlık.
  bu arada amir khan ın hangi gilminden acaba o caps?
 • Selami-Synxie
  Adam ağladığı zaman gözyaşları onu boğar gözlerini yakar ama gözlerinin acıdığını hissedemez çünkü tamamıyla niçin ağladını düşünür ağlamasının sebebi çok acıdır canını yakar ya da çok mutlu eder allah ağlatcaksa mutluluktan ağlatsın
 • bekleyenkızz
  çok hoş bilgiler bunlar paylaşım için teşekkürler ama bir sorum var erkekler insanların önünde ağlamaz mı tutar mı kendilerini
  • Şekeroğlan

   Genelde tutarlar
   eğer bir başkasının yanında ağlıyorsa derdi büyük demektir

  • bekleyenkızz

   anladım teşekkürler

 • Sinansrky
  taşaklara yenen 1 tekme ağlatır ve yeni aldığı telefon elinden kayıp düşmeden göz yaşı daha önce düşer sonuç olarak erkeklerde ağlar..
 • siiimo
  eh aglarlar tabikisi onlarda insansa malum.. ama yanımda aglamasinlar istemem - yanında bir kizin aglayipta eli ayağı birbirine dolaşan erkeğe dönerim - kessin:)(:
 • Afroditiniz
  Birde bisey zoruna gittiginde aglarlar, daha dogrusu gözler dolu dolu olur aglamamaya calisirlar. Tartisma esnasinda ne kadar sinirli olursam olayim karsimdakini oyle gorunce kiyamiyorum l*n 😊
 • xpendiables
  ılk kez ıstem dışı olarak pokemonda pikachu ölünce ağlamıştım :D
 • onurccn
  6 bucuk yıllık sevgilin seni terk ederse aglarsın...
 • Melek592
  Kim demiş erkekler ağlamaz diye, onların da duyguları yok mu canım?
 • süheybi
  fizksel zarar da ağlamaz her erkek ve mutluluktan da ağlamaz yanlızlıktan da diğerleri iyi tespit
  • Şekeroğlan

   Kardeşim büyük laf etme ağlayan illaki var
   ben en son ne zaman ağladığımı bile hatırlamam
   ama sen başına gelmediği için bilemezsin
   biraz da basit düşünüyorsun
   şampiyon olan takımın oyuncularını hiç mi ağlarken görmedin (mutluluk)
   hastanenin kapısından içeri girdin mi hiç?
   Orda acı cekip ağlayan insana hiç mi denk gelmedin?
   Hayatta hiç kimsesi olmayan bir insan tanıdın mı?
   bu insanın canına tak etmiyor mu hiç?
   Bence basit düşünme..

  • süheybi

   başıma neler geldiğini bilemezsin işte fiziksel acılar çok gördüm belki de çektim çünkü bir sınırı yoktur acının ve yalnız da kaldım yeri geldiğinde ama ağlamaz her erkek saydığım üç madde için ağlayan erkek sayısı çok nadirdir

 • hemşiremervee
  Bro siz baya baya her şeye ağlıyormuşsunuz aslında. Ama hiç görmedim sizin soydan 😁😁
 • morlucid
  Ben regl dönemimde annem kasiyere bozuk para verdiği için ağlamıştım :D
  • PhanTosa

   ne alaka?

  • morlucid

   Hemen herşeye ağlayan kızlar var biliyorum, yok demeyin :) buna hitaben

 • pnraltan
  Erkeklerin gözyaşı da ayrı masum geliyor bana tabi içten olduğuna inandığımda
 • bentanrikarahan
  ana bacı katma :D ben kavga ederken birileri ayırırsa, hırsımı alamadığım için ağlarım.
  • Şekeroğlan

   Haklısın bu da var biz de :)

  • bentanrikarahan

   birde neden ağladığını açıklayamıyor ya insan o sinirle :D birde el ayak titremesi var bende. biriken enerjiyi atamayınca böyle oluyor :D

 • Sabit26
  Haksızlığa hiç gelemem. Beni çok zor duruma düşürdüğünde ağlamışlığım var
  • Şekeroğlan

   Ben de aynıyık haksızlığa gram tahammülüm yok

 • mistikHadesiçe
  bir erkeğin ağlamasına dayanamıyorum
  normalde ağlamayan bır erkeğin ağlamasına
  • Şekeroğlan

   Erkek kolay kolay ağlamadığı icin cok samimi geliyor doğal olarak

  • mistikHadesiçe

   aynen öyle
   ama bazı cıvık erkekler de var :D onları saymıyorum

 • 3arrow
  Ağlamak önemli değildir. Önemli olan üzülmektir, duygulanmaktır, içerlenmektir. Bazı erkekler anneleri öldüğünde bile ağlamayabilir ama içi kan ağlar.
 • cengavervflı
  biz erkeklerin en çekici ve karizmatik olduğumuz anlardan biride ağladığımız anlardır çünkü içten oluruz o anlarda kardeşim collegecandy.files.wordpress.com/2014/10/cry2.gif collegecandy.files.wordpress.com/2014/10/22.gif
  collegecandy.files.wordpress.com/2014/10/71.gif
 • kırmızıkadın
  annesi yaşasin onu mutlu gordukce aglasin ozaman benim icin aglamasina gerek kalmaz anneler herseydir.
 • fikrimgeldii
  3. yü görünce içim çok kötü oldu :/ Onlar çok başka seviyor... Bu yüzden insan öldüklerinde çok kötü hissediyor :/
 • SinirliBiber
  :):

  Sanılanın aksine erkek olmak zordur. Bir erkeğin yüreğine yakından bakmayı denedin mi hiç? Sordun mu hiç kendine, bir erkek neden sevemez öyle bir anda delice? Ya da bir erkek ağlamaz mı hakikaten?

  Sen hiç bir erkeğe gemilerini yaktırdın mı?
  Yanılıyorsun.. Erkekler ağlarken göz yaşlarını toprağa değil de içlerine akıtırlar. Belli edemezler herkese bunu. İçlerine doğru akar durur..

  Denizin tuzlu dalgalarının yaladığı kayalar gibi zamanla yosun tutar erkeğin kalbi. O yüzdendir ki kalbinde her kadın duramaz ayakta...
  Yüreği kaygandır bir ADAM'ın. Dorğ adımlarla ilerleyemeyen hiç bir kadının yeri yoktur orada.
 • SosyeteDelikanlisi
  1,3 ve 7 en çok etkiler beni.'Kaç para ulan bir flüt?' durumları.
 • LittleCatty
  yazık la kıyamam ağlamasın hiç kimse bak vallaha ağlarım yoksa :/
 • hsynxs
  Hepsine katılıyorum ama mutlu olunca ben hep gülüyorum acaba bende mi bir sorun var :) Aslında flim ve anime izlerken ağlıyorum son zamanlarda :)
 • SFNDC
  okurken bile gözlerim doldu Allah Annelerimize uzun ömürler versin. Babalarda değerli ama anneler başka.
 • ısldayanpparlaklık
  Evet kısaca bir kalbe ve vicdana sahip herkes ağlayabilir
 • ezgidawson
  Ağlayın tabiki her insanın hakkı fakat çok abartmayın itici olmaya başlar.
 • AmaLütfen
  Yalnızlık aglatmaz beni, zoruma giden bir şey olursa elbette. Ki hayatım boyunca çok aglamışımdır ama kimse görmemiştir.
YÜKLENİYOR...