Neden Çirkinsin?

Evangelin

Pek çok insan bu başlığı okuyup gücenebilir, ancak bu çok basit. 2 kelime... Güzellik. Standartlar.

Neden Çirkinsin?

Güzellik standartları sürekli değişiyor, kimse yetişemiyor. Bu, güzel ve muhteşem olmayı istemek ve etrafınızdaki HERKESİN sizi sevmesi, kıskanması ve “vay o güzel” veya “vay o yakışıklı” demesinin bitmeyen bir kovalamasıdır. HERKES oldukça ayrıcalık ister. Görünüşün, insanların seni nasıl gördüğü, ilk nasıl tanıştığındır. “Çirkin” iseniz, aslında bilimsel olarak ifade edilir, “güzel” olduğunuzdan daha kötü muamele görürsünüz.

İdeal özelliklere sahip olamamaktan korkuyoruz çünkü “çirkin” özelliklerimizle dalga geçilmesini istemiyoruz, bu bizi depresif, endişeli yapıyor ve sadece genel olarak düşük benlik saygısı. HERKES mutlu olmak ister, bu da insanların diğer insanların görünüşlerini bu kadar kıskanmasının bir nedenidir, güzel görünmek isterler, bu onların tüm sorunlarını çözer, onları mutlu eder. Ve herkes sevilmek, sevilmek ve iyi düşünülmek ister.

Kim ne derse desin, “HERKES kendi yolunda güzeldir” vb. hiçbir işe yaramaz. Madem öyle, neden daha güzel özellikler var, neden modeller var ve sadece iyi.. normal insanlar. HERKES güzeldir, ama bazı insanlar sadece daha fazlasıdır. Bu acı gerçek ve bunu zaten biliyorsun. Ve birçok insanı, özellikle kadınları/kızları etkiliyor.

Görünüşün hakkında kendini kötü ve güvensiz hissediyorsan, sana bir tavsiyem var.

1. Görünüşünle o kadar çok şey yapabilirsin ki, bu çılgınlık, tabii bunlardan bazılarını yapmak için paraya ihtiyacı olabilir ama yine de saç, tırnak, kilo, makyaj, diş, cilt ve daha pek çok seçenek var.

2. Herkesin iyi görünme potansiyeli vardır, sadece sizi pohpohlayan şeyleri bulmanız gerekir. Daha sonra pohpohlanmaya karşı pohpohlanmaya karşı bazı örnekler göstereceğim, arada büyük bir fark var.

3. Çevrimiçi medya genellikle gerçek değildir, yoğun bir şekilde kurgulanmıştır, bolca makyaj, aydınlatma vs... Daha sonra bazı örnekler de göstereceğim.

4. En önemli şey sağlıklı olmaktır, bir sürü implant, dolgu maddesi ve her türlü yabancı maddenin sokulup vücudunuza ve yüzünüze enjekte edilmesi sağlığınızın bozulmasına neden olabilir, eğer bir şeyden gerçekten mutsuzsanız, bildiğinizden emin olun. riskler ve aşırıya kaçmayın. Ve sağlıklı kiloda olduğunuzdan, sağlıklı beslendiğinizden vb. emin olun, sağlıklı olduğunuz sürece nasıl göründüğünüz o kadar da önemli değil. Sağlık görünüşten önce gelir.

Neden Çirkinsin?
6
5
Görüşünü yaz
5Kız Görüşü
6Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşleri

 • geistim

  Çirkin değilim, kendimi seviyorum. Güzel bir bence olmuş, eline sağlık. Daha çok görsel ekleyip farklı stillerde yazılar kullanırsan daha çok insan yazdıklarından faydalanabilir ☾

  Sevdim 1 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?
 • suedakaft

  Kesinlikle bütün yargılara karşıyım her halimle güzelim her giydiğimle ve her hareketimle :) iyi ki varım canım kendim

  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

36
 • IAmarPresterAen

  Emeğinize sağlık

 • _Yıldız_

  Standartları reddetmek elimizde olan bir şey, güzellik değişken bir kavram, ve bence her insanda bakmasını bilen güzellik bulabilir. Sağlığın öncelikli olduğuna katılıyorum

 • Ugrasamicam

  İnsan sevenine yakışıklı veya güzeldir gerisi boştur. Tarkan ds olsan karşındaki kişi senden beklediği ( ki bu her neyse ) bulamazsa samimiyet kurulmamışsa veya merak uyandırmamışsa bir önemi yok

 • baharikomaraniko

  Çirkinlik göreceli bir kavrama ama tektipleşmenin yaşandığı bu günlerde şöyleyse güzel böyleyse değil ayrışması ve filtresiz yüzümüze bakamaz olmamız maalesef sosyal medya dayatmaları ve onu destekleyenlerin çoğunluk olması. Bu noktada kendi değerimi biliyor ve dayatılan güzellik anlayışına da karşı çıkıyorum her insan biriciktir

 • anlatanlat

  soru başlıkda diyeydin ya kim okuycak şimdi bukadar kuru kalabalıgı

  • Evangelin

   Kim okuyacak? Güzel soru.

   Okumayı seven, okuma kültürü olan insanlar okuyacak.

  • anlatanlat

   gördügün gibi ülkece okumayı sevmiyoruz

  • Evangelin

   İnsanların okuyup okumaması beni ilgilendirmiyor. Ben yazarım. İsteyen okur istemeyen okumaz. Burada yazdıklarımı okudukları zaman ben bir şey kazanmayacağım. Okusalarda kazanmayacağım.
   O yüzden okumayanlarla ilgilenmiyorum. Okuyanlar zaten bana özelden ulaşıyor ve onlarla konu hakkında sohbetimizi ediyoruz.

   Emin ol senin gibi okumayanlar sayısı az. Okumayanlar umurumda bile değil.

 • nirhamm

  Bazıları çok çirkin olsada çok şanslı oluyor neden?

 • Pandamsı_642

  Çirkin değilim çirkin olan düşünsün.

 • SkyLimit

  güzel yazmışsın emeğine sağlık

 • OoUu88

  Ben çirkin değilim :)

YÜKLENİYOR...