Uzak Durulması Gereken İnsan Tipleri

Whisky_Chocolate

Daha mutlu ve huzurlu bir hayat için uzak durmamız gereken insan tiplerinden bahsedelim. Doğru anladınız kişilikli kişiliksizler. Kişiliği bozuk insan ne huzur bırakır ne denge...

Bencil insanlar

Uzak Durulması Gereken İnsan Tipleri

Bana dokunmayan yılan bin yaşasıncılar. Kim ne yaparsa yapsın, kiminin derdi, kimin üzüntüsü hiç umrunda değil.Tek düşüncesi kendi keyfi ve mutluluğu. Bu tip insanların tek derdi kendisidir. Öncelik onlarda olsun isterler.

Kıskançlar

Uzak Durulması Gereken İnsan Tipleri

"Benim kıskançlığımın başladığı yerde senin özgürlüğün biter!" Düşünce yapıları bu şekildedir.Eşi,sevgiliyi, aileyi, arkadaşı kıskanırlar. Benim olan benimdir. Benim dokunduğum ele kimse dokunamaz. Bende yok onda neden var... Liste bu şekilde uzar gider. Sonuç olarak baktığımızda aslında kıskanmaya yol açan sebep kendi iç dünyalarında yaşadıkları ezikliktir.

İlgi manyakları

Uzak Durulması Gereken İnsan Tipleri

Bu insanlara minicik ilgi gösterirsen önünü alamazsın. Her şey etrafında dönsün isterler. Sürekli pofpoflamanız ve ilgilenmeniz gerekir. Ufak bir kesintide pençelerine maruz kalırsınız.

Kompleksliler

Uzak Durulması Gereken İnsan Tipleri

Kendileriyle barışamadığı için çevresindeki hiçbir insanla barışamayan insanlardır. Kendisinde bulduğu eksiklerin başkalarında tamamlanması onlar için kabul edilemez. Sürekli bir savaş halindedirler. Kendilerini beğenmedikleri için başkalarınıda beğenmezler.

Dedikoducular

Uzak Durulması Gereken İnsan Tipleri

En tehlikeli insan tipidir. Kaostan beslenir. Sürekli bilgi toplar sürü gibi dağıtır. Asıl tehlikeli kısmı ekleme yapar. Dedikodunun içinde mutlaka iftirada vardır. Başka hayatları kıskanma ve o hayatları yaşamak istemektir asıl amaç.Bu duyguyu bastırabilmek için dedikoduya başvururlar.

Dengesizler

Uzak Durulması Gereken İnsan Tipleri

Bizi sürekli şaşırtan, nerde ne yapacağı belli olmayan, ani tepkiler veren, davranışları sürekli değişiklik gösteren insan tipleri.Sürekli değişen ruh halleri sayesinde bizimde dengemizi bozarlar.

Yalancılar

Uzak Durulması Gereken İnsan Tipleri

Her şeye bir bahaneleri, her yaptıklarına bir kılıfları vardır. Söylediklerinden, davranışlarına kadar doğru olan bir tek nokta bulamazsınız. İşin garip tarafı söyledikleri yalanlara kendileri inanırlar.Bu nedenle yalan söylediklerini kabul etmezler.

Ömür tüketen bu insanlar hayatınıza girdiği an arkanıza bakmadan kaçın🌺

Uzak Durulması Gereken İnsan Tipleri
8
2
Görüşünü yaz
2Kız Görüşü
8Erkek Görüşü

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

28
 • Maidetta
  Her maddeye sonuna kadar katılıyorum.
 • ZeytinliGofret
  Bu bencede anlatılmak istenen şey, Türkiyeden kaçın, gidin, kurtarın kendinizi. 😃😃 Türk toplumu maalesef ki genel olarak böyle, nereye gitsen benzer bir tip ile karşılaşıyorsun.
 • gecekusum3434
  Güzel bir çalışma olmuş emeğine sağlık kardesim
 • LacivertGandalf
  Doğrusun👍🏻
 • cemsie
  Listenin başına kesinlikle şımarıklar oturmalı.
 • persordinary
  Çok doğru
 • İndeepth
  Çok güzel bir bence olmuş teşekkürler..
 • Ftyusuf
  Valla, inş. karşımıza sıklıkla çıkmazlar.
 • kahveligünler_
  Cok doğru
 • Revesma
  Aynen katılıyorum
YÜKLENİYOR...