10 - 16 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumları : Güzel Başlangıçlar

Falsepeti

Akrep Dolunayı'nı geride bırakırken yeni haftada burçlar için en önemli gelişme Yeni Ay olayı olacak. Güzel başlangıçlar için gökyüzünün müsait olduğu bu haftada Ay, Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor olacak. Ancak hafta sonu geldiğinde Ay, Yengeç burcuna geçiş yapacak. Ayrıca Boğa burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay olayı bizleri; sağlık, maddi ve gerçeklik konularında uyarıyor olacak.

Neptün ve Yeni Ay arasındaki olumlu açı bizleri toz pembe düşüncelerle buluşturacak. Ancak yine de aklı selim olmakta büyük fayda var. Böylelikle olumlu açı kendimizi toparlayabilmemiz için son derece iyi bir fırsat veriyor olacak. Hafta sonu yaklaştığında büyük pozitif enerjiler bizleri bekliyor olacak. Ay ve Venüs kavuşumu moralleri biraz daha toparlayacak. Ayrıca şans gezegeni Jüpiter Balık burcuna geçiyor olacak. Peki tüm bu olaylar burçlar arasında nasıl bir etki gösteriyor olacak? İşte yeni haftada burçlar ve yorumları...

KOÇ

Sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar için Yeni Ay olayının teması parayı nasıl kazanacağınız, sahip olacaklarınız ve maddi olarak bütçe yönetimi olacak. Yeni girişimler için uygun bir hafta görünürken seyahatler ve iş hayatı ön planda olacak. Ayrıca maddi kayıp ve ekonomik sorunların düzeleceği bir hafta sizleri bekliyor. Öte yandan bu konularda hayatınıza getirmek istediğiniz düzenle ilgili harekete geçmeniz an meselesi. Yeni bir başlangıç ya da var olanı büyütmek için oldukça uygun bir hafta sizleri bekliyor. Hepinize iyi haftalar dileriz.

BOĞA

Boğa burcu için Mayıs ayında ikinci hafta Yeni Ay etkisiyle başlıyor. Burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay olayı başkalarının sizi nasıl gördüğüne yönelik kaygıları barındırıyor olacak. Dışa açık olan özelliklerinizi biraz daha dikkate alacağınız bir hafta başlıyor. Venüs geçtiğimiz hafta Boğa burcunda konumlandığı için istenmeyen kilolarınız olabilir. Bu bağlamda diyet ya da spor girişiminde bulunabilirsiniz. Kaybettiğinizi düşündüğünüz sağlığınızı bu şekilde geri kazanmak isteyebilirsiniz. Öte yandan diğer burçlar ile ilişkiler konusunda yeni başlangıçların da yaşanacağı bir hafta sizleri bekliyor. Yeni ilişkiler konusunda artık kendinizi açmanın vakti geldi. Sağlıklı ve huzurlu bir hafta geçirmeniz dileğiyle...

İKİZLER

Sevgili İkizler burcu için 10-16 Mayıs haftasında Yeni Ay olayı büyük etkilerini gösteriyor olacak. Yeni Ay ile birlikte; bilinç altı, hayaller, rüyalar, ruhsal ihtiyaçlar, korkular, endişeler, ilişkilerde hissedilen güvensizlikler, sırlar ve maddi konular ön planda olacak. Manevi anlamda kendinizi kapana kısılmış ve çaresiz hissettiğiniz anlar yaşayabilirsiniz. Ancak bu hislerin sizleri ele geçirmesine izin vermemeli, problemlerinizi çözmek için odaklanmalısınız. Sağlık konusunda bu hafta biraz daha dikkatli olmanızda fayda var. Göz ardı ettiğiniz problemleri doktorunuza danışmalısınız.

10 - 16 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumları : Güzel Başlangıçlar

YENGEÇ

Duygusal Yengeçler için yeni hafta; sosyal hayat, etkinlikler, organizasyonlar ve seyahat konuları ile ön plana çıkıyor. Boğa burcunda yaşanacak olan Yeni Ay olayı sizlere şans getirecek. Çünkü girişimlerin de oldukça uygun göründüğü bu haftada iş ve aşk ilişkileri konusunda olumlu sonuçlar alacaksınız. Özellikle iletişim konusunda son derece iyi bir döneme giriyorsunuz. Toplantı, ilişki, aile gibi konularda yapmanız gereken konuşmalar için uygun bir hafta sizleri bekliyor.

ASLAN

Sevgili Aslanlar için Mayıs ayının ikinci haftası kariyer, iş, ebeveynler, meslek gibi konuları içeriyor. Çünkü Jüpiter ile Ay arasında yaşanan olumlu açı sizleri bu konulara daha ciddi ve yapıcı bir tavır ile yaklaşmanızda yardımcı olacak. Bu sebeple bu alanlarda yeni girişimleri artık filizlendirmek için son derece uygun bir hafta. Ancak yine de acele etmeden bu girişimlere başlamanız önemli. Bu haftanın yapıcılığını güzel bir plan yapmaya ayırırsanız, daha sağlıklı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Öte yandan sağlık konuları bu hafta dikkat çekiyor. Göz ardı etmeyin deriz.

BAŞAK

Yeni Ay olayı bu hafta sevgili Başaklar için dış ticaret, yabancı ülkeler, seyahatler, inanç, akademi gibi konularda ön planda olacak. Tüm burçlar için yeni girişimlerin pozitif olduğu bu hafta özellikle herhangi bir alanda eğitim için önemli olacak. Bu hafta yeni bir eğitime başlamak isteyebilirsiniz. Motivasyonunuzu yüksek tutarak yeni bilgiler öğrenme isteğinize yönelik girişimlerinizi hızlandırabilirsiniz. Ancak bu haftanın yine hareketli geçeceği ipucunu da sizlere vermeden yorumunuzu bitirmeyelim. Tempoya ayak uydurmak için uyku saatlerinizi düzenlemeniz sizlere son derece faydalı olacaktır.

TERAZİ

Burcu ya da yükseleni terazi olanlar için yeni haftada maddi konular ön plana çıkıyor. Miras, nafaka, sigorta, ortaklıklar, ortak yatırımlar ya da yeni iş girişimleri gibi konular haftanın merkezinde yer alacak. Ancak Ay ve Venüs arasındaki kavuşum bu hafta moralinizi toparlamak adına sizlere büyük fayda sağlayacak. Enerjiniz yerine geldiğinde yapmanız gereken tek şey girişimlerinizi gerçekleştirmek olacak. Uzun süredir üzerinde titiz bir şekilde çalıştığınız planlarınızla ilgili çevrenizden yorum almak isteyebilirsiniz. Öte yandan ilişkiler konusunda yapıcı bir hafta içerisindesiniz. Sevdikleriniz ve ilişki içerisinde olduğunuz kişiyle yaşadığınız problemleri konuşmak için son derece uygun günler sizleri bekliyor.

AKREP

Sevgili Akrepler için bu hafta evlilik, ortaklıklar, uzun süreli birlikteler gündemde yer alıyor. Sevdiklerinizle olan ilişkilerinizin önemli olduğu bugünlerde Venüs ve Ay arasındaki açı moralinizi biraz daha yerine getirecek. Fevri davranışlarınız ve sivri dilli cevaplarınızla ilgili kendinizi törpülemelisiniz. Bugünlerde iş ve ortaklıklar konusunda aldığınız haberler açık düşmanlarınızı da içerebilir. Bu sebeple attığınız adımlarda dikkatli olmalısınız. Yeni Ay'ın yoğun enerjisinde yanlış kararlar almamak için birkaç gün sonrasında planlarınızı uygulamak mantıklı olabilir. Öte yandan bozulan aşk ilişkileri konusunda toparlanmak için uygun bir hafta. Bu sebeple Venüs ve Ay arasındaki olumlu açıdan faydalanmanın tam vakti.

YAY

Yaylar ve yükseleni Yay olanlar için 10-16 Mayıs haftası oldukça olumlu olayların yaşanacağı bir hafta olarak akıllara kazınacak. Çünkü bu hafta Yaylar için tazelenme haftası! İş arkadaşları, ev atmosferi, hizmet aldığınız alanlar, bitirmek istediğiniz ve başlamak istediğiniz işler... Plan yapmanın vakti geldi. Planlarınızı hızlı bir şekilde yapıp, bu hafta yoluna koymanız istikrarınız açısından oldukça önemli. Önünüze çıkan fırsatları değerlendirmeyi de unutmamanızı öneririz. Öte yandan Venüs ve Ay arasındaki açı moralinizi zaten hafta boyu destekleyecek. Ancak aşk ve ilişkiler konularında yenilikler görünmüyor. Aile ve arkadaşlık ilişkilerinde sorunsuz bir hafta olacak.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak olanlar için Yeni Ay olayı; aşk, kısa süreli ilişkiler, hobiler, çocuklar, şansla ilgili faktörler sayesinde hoş gelişmelere neden olacağa benziyor. Bu sebeple bu hafta; çevrenizde aşk ve ilişkiler konusunda sizleri tamamlayan ve yenileyecek bir ilişkiye başlama olasılığı görülüyor. Bu hafta eksiklerinizi fark ettiğiniz bir hafta olacak. Bu sebeple aşk, ilişki ve kısa süreli ilişkiler gibi konularında sizlere uygun olmayan noktaları büyük bir dobralıkla söyleyebilirsiniz. Bu sebeple karşınızdakini kırmamak konusunda yine de daha dikkatli olmalısınız. İş konusunda sakin bir hafta yaşanacak. Ancak şansın etkileriyle çalışmalarınızda bu hafta çok daha verimli hissedebilirsiniz.

KOVA

Duygusal Kovalar bu hafta Yeni Ay etkisiyle gayrimenkul, aile, ebeveynler, gelenekler ve kişisel bağlılıklar konusunda sorgulayıcı bir hafta geçiriyor olacak. Sorgulamalar sonucunda bu alanlarda yeni bir yaşam şekli benimseyebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yaşanabilir, tek başına yaşama planınızı gerçekleştirebilirsiniz. Taşınma istediğinizin yanı sıra yaşadığınız yerde küçük tadilat girişimleri de bu hafta sizleri meşgul edebilir. İçinizdeki yaşadığınız yeri güzelleştirme isteği beraberinde yeni başlangıçları da getiriyor olacak. Kısaca bu hafta ev ve yaşantı konuları sizler için gündemde olacak. Ancak aşk ve sağlık konularında dikkat etmenizde fayda var. İlişkilerde kapanık ve az konuşkan haliniz karşı tarafı üzüyor olabilir.

BALIK

Yeni Ay olayı sevgili Balıklar için aile, kardeşler ve yakın çevre konularına dikkat çekiyor olacak. Yeni haftada aile ile ilgili olan konularda iletişiminiz biraz daha artacak. Kardeş ilişkileri, arkadaşlık ilişkileri, kısa yolculuklar, uzun vadeli yolculuklar ve tatil konuları sizleri meşgul ediyor olacak. Ayrıca uzun vadeli olmayan projeler için de yeni bir girişimde bulunmak için son derece uygun bir hafta görünüyor. Öte yandan Venüs ve Ay arasındaki açının da moralinizi yükselttiği bugünlerde diğer burçlar ile ilişkilerinizdeki problemleri çözmek için uygun enerjiler var. Sorunlarınızı çözmek için bu enerjileri kullanmanızda fayda var.

10 - 16 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumları : Güzel Başlangıçlar
16
7
Görüşünü yaz
7Kız Görüşü
16Erkek Görüşü

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • liliaaaa
  Bir başak olarak cidden uyku düzenimi ayarlamam lazım. :) Kendisi aşırı düzensiz ve çok büyük bir tempo içerisindeyim. :) Dediklerinizi dikkate almakta fayda var. :)
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

616
 • haddadi
  Bu konuda fazla bilgin olmamasına rağmen güzel bir içerik olmuş
 • neoluyoranlamadım
  Bu hafta da önemli bisey olmucak mis sadece kilo aldım doğru😅
 • restinerest
  Kova pek ic acici degil
 • __Agapi__
  İyi güzel şeyler vad ediyor bakalım😍
 • Kahve_-Kokusu
  Burçlara inanmıyorum ama hadi hayırlısı.
 • bags_banny
  Ben balık
 • Sine_
  İkizler ⭐
 • kdrogz34
  Kovaaaa
 • BADLOWE1234
  İnşallah yazılanlar çıkar
 • SwordOfDemocles
  Nasip kısmet diyelim. Ya çıkarsa.
 • Bey-xdx
  Hmmm
 • LacivertGandalf
  Çok güzel açıklamışsınız, sağ olun.
 • PaintMotors
  Baliklar kacar
 • kahveligünler_
  Hadi bakalım cıkcak mı
 • GelPcPcc
  Yok bee hikaye
 • Benbirysniüyee
  Elinize sağlık çok güzel bir paylaşım
 • Atarlıbey
  Hesapladım 2.000 kalori lazım her gün 😅
 • oamannuri0033
  Kovayım biraz inaniyorum
 • my10ezzz
  Çok güzel paylaşım olmuş teşekkür ederiz.
 • papatyacann
  aslan doğru
 • cancandan72
  her hafta aynisi
 • _saudadax
  Her hafta aynı geçiyor zaten
YÜKLENİYOR...