3 - 9 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumları: Tatlı - Ekşi Bir Hafta

Falsepeti

Nisan ayını geride bırakırken Akrep Dolunayı tutkulu aşkı ortaya çıkarıyor olacak. Bu hafta otorite figürleriyle mücadele ve aşk ilişkileri oldukça ön planda görünüyor. Ay ise Kova burcunda ilerliyor olacak. Hafta sonu Pazar günü geldiğinde ise Koç burcuna geçmiş olacak. Güneş ve Satürn arasındaki sert açıyla yeni haftaya gözlerimizi açıyoruz. Hafta ortasındaki günlerde Venüs, Plüton ve yaralı şifacı olarak adlandırılan asteroid Şiron olumlu açı yapacak. Kuzey Ay Düğümü ve Güney Ay Düğümü arasında gerçekleşecek olan bu olumlu açı ise bu hafta düşük olan moralimizi toplamaya yetecek!

Hafta sonuna yaklaştığımızda Venüs, şans gezegeni Jüpiter ile ters düşecek. İki iyimser gezegenin ters düşmesi ise ne yazık ki bizlere maddi konularda olumsuz olarak yansıyabilir. Bu sebeple bu hafta maddi konularda dikkatli olmakta fayda var.

KOÇ

Sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar için Mayıs ayının ilk haftası maddi ve manevi anlamda çözümler ile başlıyor olacak. Bu konularda kendinizi iyi hissettiğiniz ve eyleme dökmek istediğiniz için harekete geçebilirsiniz. Ancak hafta ortasında gelen özgüven ve şans faktörlerinde dikkatli hareket etmelisiniz. Kendinizi olmadık durumlara düşürmemeli ve çevrenizden yardım isteme konusunda çekimser davranmamalısınız. Kardeş ve arkadaşlarınızdan yardım isteyerek çözüme ulaşabilirsiniz. Jüpiter ve Venüs arasındaki ters açı maddi konulara dikkat çekiyor olacak. Yatırımlarınızı tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir.

BOĞA

Boğa burcu için Mayıs ayının ilk haftası maddi konularda hayal kırıklıkları ile başlıyor. Hem maddi zorluklar çektiğiniz hem de çözüm üretmek için çalıştığınız yorucu bir hafta sizleri bekliyor. Özellikle çözümünüzü devlet dairesi ya da büyük kurum ve kuruluşlarla tamamlayabilirsiniz. Bu hafta ne olursa olsun sevgili Boğalar borsa ve kripto para gibi yatırımlarına dikkat etmeli! Cesaret faktörüne güvenerek elinizdeki birikimleri garanti etmeyecek adımlar atmamalısınız.

İKİZLER

Sevgili İkizler burcu için yeni hafta özgüven problemi ile başlıyor. Aynada kendinize kızmaktan vazgeçip kendinizi sevmeyi öğrenmeniz gereken bir dönemdesiniz. Üzerinizdeki depresif havayı atıp kendinize olan güveninizi yerine getirin. İkili ilişkilerin de önem kazandığı bu hafta dikkatinizi işlerinize vermelisiniz. Çünkü Venüs ve Jüpiter arasındaki açı maddi konulara dikkat çekiyor olacak. Maddi yatırımlarınızı gözden geçirmeniz gerekebilir. İlişkilerinizle ilgili söylediklerinize dikkat etmeli ve daha sakin kalmalısınız. Yaşadığınız problemlerle ilişkinizi karıştırmanız sizlere olumsuz sonuçlarla karşı karşıya bırakabilir.

3 - 9 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumları: Tatlı - Ekşi Bir Hafta

YENGEÇ

Duygusal Yengeçler için yeni haftada gökyüzü adeta bilinçaltınıza işleyecek şekilde dizilmiş! Bu sebeple kendinizi durduk yere depresif, yorgun ya da bitkin hissedebilirsiniz. Ancak buna müsaade etmemeniz hızlı toparlanma açısından oldukça önemli görünüyor. Önünüze hizmet aldığınız veya verdiğiniz alanlarda şaşırtıcı fırsatlar ortaya çıkabilir. Bu fırsatları doğru değerlendirebilirseniz oldukça açık bir yol sizleri bekliyor olacak. Depresif ve yorgun havayı üzerinizden atarsanız, yapmak istediğiniz işe yönelik çok daha büyük adımlar atmanız an meselesi olacak!

ASLAN

Sevgili Aslanlar için Mayıs ayının ilk haftasında sosyal alanlar ilk göze çarpan konulardan biri oluyor. Sosyal çevrenizde kendinizi toparlamanız ve resmi işlerinize daha fazla odaklanmalısınız. Dikkat gerektiren işlerinize özen göstermelisiniz. Gereksiz risklerle kendinizi tuhaf gelişmelerin içine sokmamalısınız. Uzun vadeli ilişkileriniz için daha ılımlı ve yapıcı bir tavır sergilemelisiniz. Fevri davranışlarınıza dikkat ettiğiniz sürece ilişkiler konusunda da şanslı bir hafta sizleri bekliyor. Venüs ve Jüpiter arasındaki ters açı burçlar için maddi konulara dikkat çekiyor. Gereksiz harcamalarınızı artık bir kenara bırakmalısınız.

BAŞAK

Başak burcu ve yükseleni Başak olanlar için evlilik, ortaklık gibi uzun süreli ilişkilerde biraz yorgun bir tavır ön plana çıkıyor. Kendinizi yorgun ve uğraşmak istemiyor hissedebilirsiniz. Ancak ilişkilerinizi kurtarmak için yorgun olsanız da bir uğraş göstermeniz gerekiyor. Tüm bu yorgunluğa rağmen işlerinizi kolaylaştıracak, çalışma ortamınızda sizleri destekleyecek açılar da var. Bu hafta eğer ilişkilerinizdeki konuları erteleyebiliyorsanız ertelemeniz sizleri çok rahatlatacaktır! Dikkatinizi çalışma hayatınıza vermeniz gereken bir haftadasınız.

TERAZİ

Sevgili Teraziler yeni haftada aşk çözümlerine sonunda ulaşıyor! İlişkiler konusunda yoğun duyguların yaşanacağı bir hafta devam ederken Jüpiter ve Venüs açısı maddi konuların önem kazanmasına neden olacak. Çözümü olmayan noktaların da farkına varacağınız Mayıs’ın ilk haftasında; eşinizin parası, bankalar, devlet daireleri konulardaki girişimlere başlamanın zamanı geldi. Ama ne olursa olsun bu girişimlerden emin olarak adım atmanızda fayda var. Girişimlerinize yönelik çevrenizden farklı fikirler almaktan çekinmeyin.

AKREP

Akrepler için bu hafta çözümler de problemler de çekirdek aile konusuyla ilgili olacak. Aile içinde yaşanan sağlık problemleri haftanın zorlu geçmesine neden olacak. Bunların yanı sıra Jüpiter ve Venüs arasındaki açı maddi konuları da önünüze serecek. Gayrimenkul gibi yatırım konularında düşünmeden hareket etmemelisiniz. Bu hafta çalışma alanınızdaki insanlarla iletişiminize maksimum düzeyde dikkat etmelisiniz. Çevrenizdeki insanlarda olan diyaloglarınızı azaltmanız kafa karışıklıklarını ortadan kaldırmak adına iyi bir fikir olabilir.

YAY

Sevgili Yayların bu hafta sağlık konusuna özen göstermesi gerekiyor. Hem kendi sağlığınıza hem de çevrenizdekilerin sağlığına karşı biraz daha duyarlı ve dikkatli olmalısınız. Sevdiklerinizden gelen sağlık haberiyle modunuz düşebilir. Ancak yine de moralinizi yükseltmeli ve işlerinize odaklanmalısınız. Çünkü iki iyimser gezegen arasındaki zorlu açı maddi konularda dikkatli olmanız gerektiğine dikkat çekiyor. Gereksiz bir araya gelişleri artık sonlandırmalısınız. Maddi konularda dikkatli olduğunuz sürece çok daha kârlı bir hafta geçirmeniz mümkün.

OĞLAK

Yükseleni ve burcu Oğlak olanlar için bu hafta Jüpiter tüm enerjisini ortaya koyuyor. Risk içeren işlerden uzak durmalı ve her adımınızı dikkatle takip etmelisiniz. Jüpiter ve Venüs arasındaki açı maddi zorlukları daha sert hissettirecek. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmanın vakti geldi. Aşk ve ilişkiler tarafında ise çok daha hoş bir hafta sizleri bekliyor desek yanılmayız. Ancak yine de ilişkilerinizde de abartılı hareketlerden kaçınmalısınız. Aşk ve para konularında odaklanmanız gereken bir haftadasınız.

KOVA

Duygusal Kovaların bu hafta kendilerine olan sevgi ve saygısını gözden geçirmesi gerekecek. Ancak bizler yine de söyleyelim, kendinize haksızlık ediyorsunuz. Her şeyin sorumluluğunu üstünüze alıp gereksiz yere kendinizi yormamalısınız. Sakin kalarak maddi konularınıza odaklanmalısınız. Burçlar arasında maddi konuların popüler olduğu bugünlerde yatırımlarınızı elinizde tutmalısınız. Böylelikle para konusunda güzel etkiler olabilir. Yatırımlarınızı dikkatle takip etmeli ve ne yapacağınız konusunda birkaç adım ötesini planlamalısınız. Aile konularında ise kesinlikle sabırlı olmalı ve gereksiz tartışmalardan kaçınmalısınız.

BALIK

Burcu ya da yükseleni Balık olanların bu hafta kendilerini huzursuz hissetmeleri son derece doğal! Sizleri bunaltan bir haftadan çıkıyorsunuz. Kendinizi olayların içinde bulmanız ne kadar huzursuz hissettirse de para ve proje konularında plan yapmak için ideal bir haftadasınız. Ancak yine de Venüs ve Jüpiter arasındaki ters açı sebebiyle yatırımlarınızı dikkatli seçmelisiniz. Hatta bu hafta sadece planlamalar yaparak ileri tarihli yatırımlar oluşturabilirsiniz. İlişkiler konusunda gayet güzel günler yaşanmaya devam ediyor. Nazardan sakının deriz.

3 - 9 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumları: Tatlı - Ekşi Bir Hafta
33
11
Görüşünü yaz
Kapat

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Başak burcu ve yükseleni Başak olanlar için evlilik, ortaklık gibi uzun süreli ilişkilerde biraz yorgun bir tavır ön plana çıkıyor. Kendinizi yorgun ve uğraşmak istemiyor hissedebilirsiniz. Ancak ilişkilerinizi kurtarmak için yorgun olsanız da bir uğraş göstermeniz gerekiyor. Tüm bu yorgunluğa rağmen işlerinizi kolaylaştıracak, çalışma ortamınızda sizleri destekleyecek açılar da var. Bu hafta eğer ilişkilerinizdeki konuları erteleyebiliyorsanız ertelemeniz sizleri çok rahatlatacaktır! Dikkatinizi çalışma hayatınıza vermeniz gereken bir haftadasınız. OĞLAK Yükseleni ve burcu Oğlak olanlar için bu hafta Jüpiter tüm enerjisini ortaya koyuyor. Risk içeren işlerden uzak durmalı ve her adımınızı dikkatle takip etmelisiniz. Jüpiter ve Venüs arasındaki açı maddi zorlukları daha sert hissettirecek. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmanın vakti geldi. Aşk ve ilişkiler tarafında ise çok daha hoş bir hafta sizleri bekliyor desek yanılmayız. Ancak yine de ilişkilerinizde de abartılı hareketlerden kaçınmalısınız. Aşk ve para konularında odaklanmanız gereken bir haftadasınız. Benim yükselen başak değil oğlak. Ama yorumunuz için teşekkürler falsepeti.🌷
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • kovaburcuzekasi
  Kendime sevgim ve saygım şu an on planda sinaniyorum 😂😂 yanlış bişey yapmama ramak kalmış gibi hissediyorum evet bu sorumluluğu almak istemediğinden kendimi işe derse veriyorum sabit kalmayı ve kararlarımla mantığımla ilerlemeyi hedefliyorum. Biliyorum ki geçmişte başıma gelenlerden dersimi almazsam daha büyükleri başıma gelicek ve kendime ihanet etmiş olucam o yüzden geçmişimi geçmişte bırakıyorum arkamada dönüp bakmıyorum 🌟🙃💁
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • Eternal_Creed
  YENGEÇ

  Duygusal Yengeçler için yeni haftada gökyüzü adeta bilinçaltınıza işleyecek şekilde dizilmiş! Bu sebeple kendinizi durduk yere depresif, yorgun ya da bitkin hissedebilirsiniz. Ancak buna müsaade etmemeniz hızlı toparlanma açısından oldukça önemli görünüyor. Önünüze hizmet aldığınız veya verdiğiniz alanlarda şaşırtıcı fırsatlar ortaya çıkabilir. Bu fırsatları doğru değerlendirebilirseniz oldukça açık bir yol sizleri bekliyor olacak. Depresif ve yorgun havayı üzerinizden atarsanız, yapmak istediğiniz işe yönelik çok daha büyük adımlar atmanız an meselesi olacak!

  Teşekkürler paylaşım için, bende bunu bekliyordum.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

932
 • VolrathTheFallen
  Gondereyım 3 - 9 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumları: Tatlı - Ekşi Bir Hafta
 • Ben bir şey demeyeceğim ilişki konusunda büyüsü bozukuyor sonra
 • Gerçekten bu hafta ödemeler ve sıkıntılarla başladı. hatta ve hatta kripto para değil de bir yatırım düşünmeyi başlamıştım vazgeçeyim bari.
 • Yengeç burçlarına bir gün mutluluk gelecek ama ne zaman kim bilir.
 • Cemyılmaz0706
  Mükemmel bir bilgilendirme mükemmel bir paylaşım emeğinize sağlık
 • Toprak_-_Kokusu
  Güzel bir bence olmuş en azindan haftamizdaki gelismelerden haberdar olduk🤭 teşekkürler 👍
 • Doğru diyo yay
 • Coiffeur34
  Falsepeti yine formunda teşekkürler✂️
 • LacivertGandalf
  Eline sağlık
 • restinerest
  Hadi hayirlisi
 • DışGüveysi
  Terazi hiç tutmamş 😂🤣😏
 • Terazi de Aşk okudum direkt dikkatimi çekti.
 • rolyapamayanoyuncu9
  hayırlısı ya
 • Nasip kısmet bakalım
 • nnuronlinee
  Koooç
 • bahardan
  Tamam. Dikkat ederim. 😍😍
 • Aynen katılıyorum
 • Hakketen doğru
 • Aslan, doğru gibi.
 • nghtskip
  ikizlerin şeylerine bakıyorumdjr di
  ddfg
 • VesSelamTR
  Başak her zamanki gibi mutsuz
 • Sirednod
  yorgun ve bitkinim bu hafta
 • Sinan383838
  Boğa burcu bildiğimiz gibi
 • Dhdhdhddhehh
  İkizler doğruu
 • Baranliveme
  Balıklar için dikkatli ve önemli bir dönem
 • Dragon__
  Burca inanma burcsuz da kalma
 • kıvanceaplıyor35
  Güzel çalışma
 • Barışş3434
  Teşekkürler bilgiler için
 • onemsizsss
  fazlaca gereksiz
 • Xecutioner_X
  Çok güzel bir çalışma elinize sağlık
 • Benim için biraz ekşiymiş evet
 • deliyizbiz
  Baya ekşi bir hafta cidden
 • Sessiz1Erkek
  Burçlara inanmıyorum saçmalık
 • ProofRulin
  ilginçmiş doğrusu hahaha
 • Serterkek21
  Akrep burcuyum burclara pek inancim yok
 • SafaBerkayKolaçan
  Yay içinde doğru diyor Aslan içinde
 • Gizli Üye
  İnanmam çok böyle şeylere ama bakalım
 • Gizli Üye
  Koç um. Ama yazılanlar çok sacma
 • Gizli Üye
  Evet sağlığıma hiç özen göstermiyorum
 • Gizli Üye
  kovada ne yaziyor öyle ayol
 • Gizli Üye
  Teşekkürler
YÜKLENİYOR...