Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 23 Kasım Haftası Haftalık Burç Yorumları


Bu hafta burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor? İkizler burcundaki ay tutulması burcunuzu nasıl etkileyecek? Haftalık burç yorumunuzu Fal Sepeti farkıyla okuyun, burcunuzu neler bekliyor öğrenin. İşte 23 Kasım-29 Kasım 2020 haftası tüm burçlar haftalık yorumları...


KOÇ

Koç burçları bu haftaya eğitim ve iş konularında şanslı olarak başlıyor.1988-1993 yılları arasında doğmuş olanlar, yaşayacağınız önemli olaylardan dolayı hayatınızda köklü değişiklikler yapmamalısınız. Bu dönem içerisinde yanlış kararlar alma riskiniz yüksek. Bu hafta elektronik eşyalarınıza dikkat etmezseniz zorunlu olarak elektronik eşya almak durumunda kalabilirsiniz.

Koçların kalplerindeki boşlukları yeni insanlar doldurabilir. İlişkisinde sorunlar yaşan Koç burçları ise ilişkilerinde iyileşme sürecine adım atabilirler .Uzun zamandır sonlandırmayı düşündüğünüz bir ilişkiniz varsa bunu başarabileceğiniz bir dönemdesiniz. Kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığına dikkat etmeniz faydalı olacaktır.


BOĞA

Boğalar için bu hafta yatırımları ve kazançları açısından oldukça önemli. Finansal alanlarda acele karar vermemeli ve bir süre durağan kalmalısınız. Sahip olduğunuz yetenek ve becerilerinizi geliştirmek için yeni bir adım atabilirsiniz.

Sosyal ve iş hayatınızda yeniliklere açık bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde beklenmedik bir terfi alabilirsiniz. Sorunlu bir dönemden çıkıp, aşk hayatınızda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza, özellikle de boyun bölgenize dikkat etmenizde fayda var.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 23 Kasım Haftası Haftalık Burç Yorumları

İKİZLER

İkizler, bu hafta burcunuzda gerçekleşecek olan ay tutulması aile, akraba ve arkadaşlık ilişkilerinizi köklü olarak etkileyebilir. Gizli ve arkanızdan iş çevrilen olaylarla yüzleşebilirsiniz. Bu hafta ikili ilişkilerinizde kuracağınız cümleleri daha dikkatli seçmenizde fayda var. Aksi takdirde beklenmedik çatışmalara maruz kalabilirsiniz.

Bu hafta bildiğiniz sırları başkalarıyla paylaşarak hayatınızın etkilenmesine neden olabilirsiniz. Gelir planlamaları gündeminizde olacak. Duygularınızı arka plana atarak mantığınızla hareket etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Bu hafta solunum yolu hastalıklarına karşı dikkatli olmalısınız.


YENGEÇ

Yengeçler, bu hafta ay tutulması sağlığınızda büyük rol oynayacak. Ani gelişen operasyonlar ile karşılaşabilirsiniz. Değişen enerjiler hayatınızın kontrolünün sizde olmadığını hissettirebilir ve sizi korkutabilir. İç dünyanızdaki karışıklığın ve tartışmalarınızın sebebi, ruhsal alandaki kargaşalarınız olabilir. İlişkilerinizde sorunlar yaşanabilr.

Miras konularında anlaşmazlıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz aynı zamanda alım satım için de zaman pek doğru değil. İkilemde kaldığınız konular hakkında ani kararlar vermemelisiniz.Hafta sonuna doğru mental açıdan rahatlayacak ve pozitif düşünmeye başlayacaksınız.

ASLAN

Aslan burçları bu hafta sosyal hayatınızı kısıtlayın. Bu dönemde aile ile alakalı haberler, sağlık problemleri, kırgınlıklar ve küslükler karşınıza çıkabilir. Aşk hayatında şanslı bir döneme geçiş yapıyorsunuz. Kendinizi ummadığınız bir ilişkide bulabilirsiniz.

Bu dönemde parasal alanda gelişmeler olabilir; ancak bilinçsiz yatırımlar sonucu zarar elde edebileceğinizi unutmayın.Kronik hastalıklara dikkat.


BAŞAK

Başak burçları bu hafta ay tutulmasıyla beraber evinizde huzurlu olacaksınız. Huzursuzluklarınızın çözülmesine ise ramak kaldı. Bu dönemde küs olduğunuz kişiler varsa sorunlarınızı çözmenin tam zamanı.

Sürekli, olmayacağını düşündüğünüz hayalleriniz için ise şans kapısı aralanıyor. İş hayatınızda gerginlik yaşamamanız için ani çıkışlardan uzak durmanızda fayda var. Parasal konularda olan kaygılarınızın ise geçici olduğunu unutmayın.


TERAZİ

Ay tutulması, siz terazilere şans, özgüven ve pozitif bakış açısı kazandıracak. Eğitim veya iş hayatınızda oldukça şanslı bir hafta içerisindesiniz. Bu alanda zorluk çektiğiniz konularda refaha ulaşacaksınız.

Ay tutulmasının etkisiyle beraber aşk ve aile hayatınızdaki sorunlar çözüm buluyor. Hastalıkların, sizden ve yakınlarınızdan uzaklaşacağı, şifa bulacağınız bir hafta olacak.


AKREP

Akrep burçlarını bu hafta gerçekleşecek olan ay tutulmasıyla beraber yeni başlangıçlar bekliyor. Eğitim alanında şans sizinle. İş hayatında aktif olan Akrep burçlarını ise sabır gösterdikleri takdirde beklenmedik gelişmeler karşılayabilir. Duygusal ilişkilerinizde hiç ummadığınız değişiklikler karşınıza çıkacak gibi gözüküyor.

Evliliklerinde sıkıntı yaşayan akrep burçları için sorunları masaya yatırıp çözüme ulaşmak için doğru bir zaman.Bu dönemde kararlarınızı verirken daha dikkatli olmalı ve iki kere düşünmelisiniz, gelişmeleri sakince gözlemlemeli ve ayaklarınızın yere sağlam bastığından emin olmalısınız. Sağlığınızı riske atacak hareketlerden uzak durmanız sizin yararınıza olacak.


YAY

Bu haftaki ay tutulması ile beraber hayatınızda belirsizliklerden uzak ve yeniliklerle dolu bir döneme adım atacaksınız. Hayatınızdaki eksikliğini hissetiğiniz çoğu şeyin tamamlanması üzere bir yola gireceksiniz. Kendinizi özgür hissetmediğiniz çoğu düşünceden kurtuluyorsunuz. Finansal alanda refaha kavuşacağınız dönem, vereceğiniz doğru kararlarla beraber kapınızda..

Bu hafta şans sizin yanınızda. Yakın zamanda iş, eğitim veya aşk alanında yenilikler ve güzelliklerle dolu bir döneme girebilirsiniz. Sağlığınızı korumanız açısından sosyal hayatınıza biraz durgunluk getirmeniz sizin için doğru bir karar olacaktır.


OĞLAK

Ay tutulması oğlaklara sağlık yönünden şifa sağlayacağı bir dönem sunuyor. Sahip olduğunuz hastalıklar şifa bulabilir. Bu dönem hayatınızda yeni bir sayfa açmak için doğru bir dönem, geçmişi geride bırakıp önünüzdeki yola odaklanmalısınız.İş hayatınızdaki zorlu olaylara sabır göstermeniz gerek. Mart ayında yaşadığınız sorunlar tekrar gündeme gelebilir. Hayatınızda bazı şeyleri sonlandırıp yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Kalbi boş olan Oğlak burçlarının aşk hayatında ani değişiklikler olurken, ilişkisi olup sorun yaşayanlar bu sorunlara çözüm bulabilir bu yüzden cesur davranmanız gereken bir dönem olacak. Hafta sonu yaklaşırken para ve yatırımlarınızda dikkatli olmanızda fayda var.


KOVA

Kovalar bu hafta ay tutulmasının etkisiyle beraber sosyal hayatınız gündemde olabilir. Durgunluk yaşadığınız konular olumlu şekilde hareketlenebilir. İş hayatınızın dinamiği artacak gibi görünüyor. Kalbi boş olan Kova burçlarının hayatında ise olumlu etkiler başlıyor, uzun zamandan beri iletişimde oldukları ancak bir türlü sonuca bağlanmayan ilişkliler önemli gelişmeler kazanacak.

Cuma günü aşk ve aile hayatınız ile ilgili olumsuzluklara şahit olabilirsiniz ancak sakin kalmanız durumu değiştirebilir. Hafta sonunda ise para ve yatırım konularında değişiklik yapmamanız sizin için faydalı olacak. Enerjilerde yaşanan dalgalanmalar yüzünden yaşadığınız belirsizlikler karşısında dikkatli davranmalısınız, aksi takdirde kayıplar yaşamanız mümkün.


BALIK

Bu hafta gerçekleşecek olan ay tutulması iş hayatınızdaki gelişmeleri etkileyebilir. Eğitim ve sınav konularında Kasım sonundan itibaren şans sizinle olacak. Aşk hayatınızda ise yıkılan hayalleriniz tekrardan inşa edilebilir, bitmiş gibi gözükenler yeniden başlayabilir ve yeni haberler alabilirsiniz. Hafta sonu yaklaşırken uykunuza ve beslenmenize dikkat etmeniz sağlığınız açısından önemli olacak.

Para konularında ise ani değişiklikler olabilir ancak dikkatli davranmalısınız, yanılma payınızı göz önünde bulundurmanız sizin için faydalı, ayrıca beklediğiniz yerden gelecek olan paralarda hareketlenmeler olabilir.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 23 Kasım Haftası Haftalık Burç Yorumları
27
29
Görüşünü yaz

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Blackmen3
  İkizler, bu hafta burcunuzda gerçekleşecek olan ay tutulması aile, akraba ve arkadaşlık ilişkilerinizi köklü olarak etkileyebilir. Gizli ve arkanızdan iş çevrilen olaylarla yüzleşebilirsiniz. Bu hafta ikili ilişkilerinizde kuracağınız cümleleri daha dikkatli seçmenizde fayda var. Aksi takdirde beklenmedik çatışmalara maruz kalabilirsiniz. Bu hafta bildiğiniz sırları başkalarıyla paylaşarak hayatınızın etkilenmesine neden olabilirsiniz. Gelir planlamaları gündeminizde olacak. Duygularınızı arka plana atarak mantığınızla hareket etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Bu hafta solunum yolu hastalıklarına karşı dikkatli olmalısınız.
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • alision
  Bu fallar neden sürekli olumlu tahminler de bulunuyor. Mesela neden bu hafta hasta olacaksınız, hatta öleceksiniz gibi olumsuz tahminler yok. Hep olumlu yorumlar. Üç vakte kadar :)
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • sorucevabı
  belasını versin İş hayatımın da yeter be bir kere başka şeyden söz et. aşktan söz et. gezmekten bahset arkadaşlardan bahset. Oğlak yorumları beni kanser ediyor. Sanki yatırımlarımı burca göre yapıcam da. Bir iki gezmekle ilgili keyifli şey okuyamıyoruz, bıktım.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2825
 • KhalTrex
  Ya arkadaşım yükselen bile hasta olacaksın diyor bu ne biçim burç yorumu ya. Korkmaya başladım sağol kanka içime su serptin.
 • OzgeGrace18
  Oglagim, is hayatında zor zamanlar olacak olması biraz panik yapmadi degil, tam da is başvurusu günüyken. 😬
 • HürreemSultaaN
  Bu haftaki ay tutulması ile beraber hayatınızda belirsizliklerden uzak ve yeniliklerle dolu bir döneme adım atacaksınız. Hayatınızdaki eksikliğini hissetiğiniz çoğu şeyin tamamlanması üzere bir yola gireceksiniz. Kendinizi özgür hissetmediğiniz çoğu düşünceden kurtuluyorsunuz. Finansal alanda refaha kavuşacağınız dönem, vereceğiniz doğru kararlarla beraber kapınızda..
  Bu hafta şans sizin yanınızda. Yakın zamanda iş, eğitim veya aşk alanında yenilikler ve güzelliklerle dolu bir döneme girebilirsiniz. Sağlığınızı korumanız açısından sosyal hayatınıza biraz durgunluk getirmeniz sizin için doğru bir karar olacaktır 🌺
 • mavibideniz
  Beni kocaman bi ruhsal yorgunluk bekliyor onu anladım
 • Yengeç'te bir kere olumlu bir yorum görsem şaşıracağım. 🙄
 • SenacCc
  Kova burcununda yuzu güler umarim guzel enerjiler bekliyorum hadi bakalim 🧚🏻‍♀️
 • benbendeğilimartık
  Yengeç burcuyum, bilgilendirme için teşekkür ederim.
 • reversengineer
  Fala inanma falsızda kalma mentalitesi gibi. Venüs ve satürn neler demiş bugün 🤣😅
 • ben_ozgurlugum
  çok ta kaptırmamalı insan kendini bu türden yorumlara
 • ulaş3478
  Koç burcuyum inşallah yorum da yazılan olaylar başıma gelmez
 • ogn49
  İnşallah herkesin burçları iyiye gider boğa burcuyum
 • bir80beş
  Aslana bi bak aslana yolda bir milyon dolar buluyo mu bi bak
 • lüleli_turkuvaz
  yazınız için çok tesekurler
 • Denisskıs
  Anamm aslanlar yine de dikkatli olsun
 • _kasım23
  Yayım bakalim şanslı bir hafta beni bekliyor muş
 • Yengeç
 • mmirasuu
  Hiç sanmıyorum
 • MayısssssssKızı
  Boğa...
 • lastcomert
  Güzel şeyler olacakmış. Hadi inş akisjdhsje
 • Alengirlikızz_
  Çok itimat etmiyorum bu burç olayına
 • Mutsuzkiz000
  Oglak burcu olarak hep acilar cekiyoruz ya
 • papatyacan
  yorumlar için teşekkürler
 • Dkflgjdsk
  Burçlara da inanmam
 • PandacıkD
  Yay😊 inşallah ya..
 • fatihcvdrl
  Teraziyim ama bunları hiç biri olmaz 😄
 • Yinebenamayalnızolan
  Ayyy hadi inşallahhh ☺☺
 • BitterCoffee
  Bilgiler için teşekkürler
 • cenk06cenk
  Ende ne sabirliyimdir ya (akrep)
 • mumaleviilekedi
  Hala burçlara inanan mi var.
 • Bu hafta çok güzel şeyler olackms 🥳
 • Yengeçler olarak duygusal açlık çekiyoruz.
 • OkanTas34
  İkizler CcC reistir :)
 • hayalperestgözler
  harika bitmeyen ruhsal problemlerimle devam
 • Doktorbey34
  Biz yine yalniz yine kederli
 • jaj628
  Güzel yorumlar :)
  • jaj628

   @siimay önemli birşey sormam lazım mesaj atar mısın

 • Esmercixxx
  Aslanın yüzü gülür mü?
 • recepkorkmaz
  ben boğayım
 • burakdincsoy
  Koc olmak zor ve sikintili bir burc ya
 • Askimmolurmusun
  İyi bilgi
 • Eziremsem
  güzel olmuş yorum eline sağlık
 • Powerpuff77
  Yorumu çok doğru buldum 😊
 • erkann29
  Burçlara inanmıyorum ilgimide çekmiyor
 • kastamonulusüpermen
  başak beni şaşırtmadı
 • Gizli Üye
  Yükselenim aslan.
 • Gizli Üye
  Niyeyse balıklar hep aynı
 • Gizli Üye
  Akrep ama saçma bisey olamaz böyle bisey
 • Gizli Üye
  burçlara inanırım sanki doğru tutcam gibi
 • Gizli Üye
  Yengeç
 • Gizli Üye
  Ay hadi inşallah güzel güzel tutulsun şans getirsin :D
 • Gizli Üye
  solunum yolu hastlıgına dikkatli mi olayım covid pozitifim + astımım var ölüceksem haber verin hiç iliskiye girmeden ölmek istemiyorum
 • Gizli Üye
  BurclarI false gibi kullanmak haram ve lanetlenmistir
 • Gizli Üye
  Sağlığımla alakalı bir şey olmasın amin
 • Gizli Üye
  Burclara inanmiyorum
YÜKLENİYOR...