Küp Testi ile Bilinçaltını Keşfet!

Birhayalimvargibi

Huuuu huuuu👀

Nasılsınız hele hele? Ben iyi gibiyim de, değil de gibiyim. Bilemedim neyse😬

Bugün sizlerle beraber yapacağımız test Japon bir psikolog tarafından hazırlanmış ve gerçekleri yansıtan bir testtir. Kendinizde emin olmadığınız durumların cevabını verir. İsteğe göre Yanınıza kalem ve kağıt alabilirsiniz. Fakat aklınızda da tutabilirsiniz. O halde hemen teste geçelim.

Önce soruları cevaplayıp daha sonra cevaplara geçiniz.

Start

Sorular;

1. Bir çölde yürüdüğünüzü hayal edin şimdi, çölün ortasında bir küp gördünüz, küpün büyüklüğü nedir?

2. Küp hangi maddeden yapılmıştır?

3. Küpün yüksekliği ne kadar, yer ile arasında ki mesafe nasıl?

4. Şimdi küpün yanında bir merdiven gördünüz, merdiven küpün neresinde bulunuyor?

5. Şimdi bir de at hayal edin küp ve Merdivenin yanında. Atın üzerinde ne var?

6. At ne yapıyor?

7. Şimdi bu görüntünün herhangi bir yerinde çiçekler hayal edin. Kaç tane çiçek var?

8. Çiçeklerin küpten uzaklığı nedir?

Cevaplar;

1. Küpün büyüklüğü egonun büyüklüğünü temsil eder. Küp ne kadar büyükse o kadar kendine güvenen ve egolu bir kişiliği temsil eder, küpün boyutu küçükse bu utangaç ve mütevazı bir kişiliği temsil eder.

Küp Testi ile Bilinçaltını Keşfet!

2. Küpün hangi maddeden yapıldığı çok önemlidir. Küp ne kadar içini gösteren bir maddeden yapıldıysa o kadar şeffaf ve içini gösteren bir insandır. Eğer camdan yapıldıysa, insanlarla kolayca bağ kuruyor ve onlara güveniyorsun. Kapalı ve içini göstermeyen bir madde ise kendini kolay açmayan ve insanlara güvenmeyen bir maddeyi gösteriyor.

Küp Testi ile Bilinçaltını Keşfet!

3. Küp yere ne kadar yakınsa o kadar yere yakınsa o kadar planlı ve detaycısın. Yerden çok yüksekte ise hayalperest, yenilikçi fakat disiplinsiz bir yapıya sahipsin. Eğer küpün hareket halinde olduğunu düşündüysen, bu mucit ve farklı düşünen bir insanı temsil eder.

4. Merdiven ile küpün arasında ki mesafe arkadaşların ile senin aranda ki ilişkiyi tema eder. Eğer küp merdivenin yakınında bir yerdeyse veya ona dokunuyorsa, arkadaşlarına yakınsın ve onlara güveniyorsun. Eğer merdiven küpten uzakta ise bağımsız bir kişiliğin var demektir.

Eğer merdiven küpten aşağıda ise arkadaşların seni kendinden üstün ve baskın görüyorlar. Eğer eşit seviyede ise eşit bir ilişkiniz var. Eğer merdiven küpten uzunsa sen arkadaşlarını kendinden üstün ve baskın bir karakter olarak görüyorsun.

Küp Testi ile Bilinçaltını Keşfet!

5. At seni tamamlayacak olan ideal eşi temsil ediyor. Eğer at güçlü ve sıkı koşan bir at ise ideal eşin güvenilir ve çalışkan ve güvenilir olmalıdır. Eğer zarif ve sakın bir at düşündüysen senin için dış görünüş ve şıklık önemlidir. Ve sen o kişiyi şımartmayı ve ona karşı cömert olmayı seviyorsun.

Küp Testi ile Bilinçaltını Keşfet!

6. Eğer at küpe uzak bir mesafede ise sen senin için uygun olan o insan ya sana çok uzak, ya da sen o insanı kendine çok uzak görüyorsun.

7. Çiçeklerin sayısı senin çocuklara olan sevgini ve ilgini gösterir. Çiçeklerin sayısı eğer küçük rakamlardan oluşuyorsa sen çocukları çok sevmeyen ve çocuk istemeyen bir kişiliğe sahipsin. Eğer fazla çiçek düşündüysen sen çocukları çok seviyor ve çocuk sahibi olmayı çok istiyorsun.

Küp Testi ile Bilinçaltını Keşfet!

8. Çiçekler ile küp arasında ki mesafe senin çocuklar ile olan ilişkilerini temsil eder. Eğer çiçekler çok uzaktaysa sen çocukları sevmiyorsun ve çocuk sahibi olmak istemiyorsun, eğer çiçekler küpün yakınında ise sen çocukları seviyor ve çocuk sahibi olmayı istiyorsun.

Küp Testi ile Bilinçaltını Keşfet!

Evvet millet testimiz buraya kadardı👀 Sizin sonuçlarınız nasıl cıktı? Ne kadarı doğru oldu lütfen aşağıda benimle paylaşın🙋‍♀️

O zaman bayss🥰

#Birhayalimvargibi👻

Küp Testi ile Bilinçaltını Keşfet!
5
5
Görüşünü yaz

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

55
 • çarliabiniz
  O değilde küp buzdandı benim orta büyüklükte atın üstüne koydum sonra o küpü benim hayal gücüm acayip at delirdi sinilendi falan
  üşüdü galiba merdiveni ata dayadım öyle çıktım
  • Bu arada benceyi okumadığımı zannetme okudum dikkatli bir şekilde okudum alay geçme amaçlı yazmadığımı belirteyim. Sadece küp hayal et deyince buzdan küp hayal ettim tek mesele bu

  • Hiç öyle düşünmedim👀 Farklı bir hayal gücü👌 Teşekkürler🙏

  • Ricalar emeğine sağlık bu arada

  • Hepsini Göster
 • eegzoo
  Soruları gördüğümde saçma demiştim ama cevaplarımın kendimle uyuşan yorumlarını görünce vay bee diyordum kiii çölde çiçek olmaz ya diyerek 1 çiçek hayal ettiğim için çocukları sevmediğimi söyleyen bir test imiş : ) Hayatımın en huzurlu günleri evimde, yanımda büyümesine şahit olduğum bir çocukla geçmişti.
 • ozgur00000
  Mütevazıyım 👍🙂 doğru. Ayy doğru vallah 🙂 1-2-3 doğru çıktı. 4 de doğru, mm evet,6 da arasında 1 metre vardır... 30 tane çiçek tahmin ettim ama severim 🙂 küp çiçeklere yakındı 🙂 hepsi doğru çıktı ikisinde kararsız kaldım olumlu düşününce onlar için de sorunum kalmadı ve testi tamamladım 🙂 sakin kafayla yapınca olumlu sonuçlar verebiliyor.
 • Feyza40
  Gerçekten hepsi doğru ve çok güzeldi ama bunun mantık neresinde ben kendimi biliyorum zaten ama neden bunun gibi şeyleri dayatiyorlar
 • Born4bedevil
  Hepsi çıktı güzel bir test
 • babyocconer
  Güzel
 • darkleyl96
  Çok değişik test
 • bugencyazar
  konun güzel :)
 • Soulold
  çokk güzelmiş , tebrikler
 • ugur3432
  Okumaktan gözüm yoruldu be :)
YÜKLENİYOR...