Sosyal medyada insanların kendini zengin gösterme itemleri nelerdir?

KırmızıSaçlıLeyla
Sosyal medyada insanların kendini zengin gösterme itemleri nelerdir?
Biliyorsunuz devir sosyal medya zamanı. İnsanlar kendilerini oradan tanırıyorlar. Bazıları zenginliğini göstermek için binbir çabaya da giriyor. Pahalı bir arabadan story atmak, Iphone telefon ile poz vermek vs vs.
Sizce başka neler var?
Sosyal medyada insanların kendini zengin gösterme itemleri nelerdir?