Instagram geçici olarak kapattım Geri açamıyorum?

bayanmilenaa
Merhabalar,
Yardımlarınıza ihtiyacım var sitede araştırıyorum fakat hep eski taktikler uygulanmış
Instagram'ımı 2 kere gecici olarak kapattım hem de kendi özellginden hesabı düzenle diyip oradan geçici olarak kapattım tekrar açmak istiyorum fakat öyle bir hesap yok diyor Düzgün girdigime eminim nickimi çünkü e postaya yeni şifre gönderdigim zaman nickim orada yazıyor şifremi bile değiştiriyorum fakat giriş yap'a tıkladıgımda böyle bir hesap bulunmamaktadır diyor.

Girdiğin kullanıcı adı bir hesaba ait değil. Lütfen kullanıcı adını kontrol et ve tekrar dene.
Her yolu denedim olmuyor...
Yardımcı olur musunuz :=)

Instagram geçici olarak kapattım Geri açamıyorum?