İnternetten sadece görüntülü konuştuğum flörtüm "evlenelim, bana kaç gel" diyor. Gidersem pişman olur muyum?

Gizli Üye
Ben 21 o 30 yaşında ve iyi birine benziyor. Beni motive ediyor her konuda.
Uzun bir zamandir konusuyoruz bende ondan hoslaniyorum. Hic yuzyuze gelmedim sadece goruntulu en fazla. 3 gun oncesinden bana evlilik hakkinda konustu gelip beni iste kacamam dedim. O da dedi ki gelip istersem ailen yasimi sorun eder vermezler dedi ki aynen oyle annem sorun eder yuz tipi de buyuk gorunuyor yalan da soylesem inanmaz. Kacarsam pisman olur muyum?
İnternetten sadece görüntülü konuştuğum flörtüm "evlenelim, bana kaç gel" diyor. Gidersem pişman olur muyum?