Bu iki sosyal medya uygulamalarından hangisini tercih etmeliyim Instagram kullanmak mı yoksa Twitter kullanmak mı?

Gizli Üye
Bu iki sosyal medya uygulamalarından hangisini tercih etmeliyim Instagram kullanmak mı yoksa Twitter kullanmak mı?

Facebook hesabımı tam 2018 yılında kapattım ve bir daha açmadım aynı şekilde Instagram hesabımı da 2020 yılında açtım fakat artık Instagram bana sıkıcı bir hal almaya başladı, bundan kaynaklı olarak twitter’ı daha çok seviyorum ama yine de fikirlerinizi almak istedim, bu iki sosyal medya uygulamasından hangisini tercih ederdiniz?

30.03.2023 Cuma 17.18

İnstagram
Twitter
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Bu iki sosyal medya uygulamalarından hangisini tercih etmeliyim Instagram kullanmak mı yoksa Twitter kullanmak mı?