Aynı numaraya kayıtlı 2 tane Instagram hesabı engellenir mi?

Gizli Üye

Merhaba herkese, ben birini stalklamak istediğim için bir fake hesap açtım bunu arkadaşımın numarasıyla yaptım yani aynı numaraya sahip olan 2 tane Instagram hesabı var. Fakat stalkladığım kişi fake hesabı engelledi ondan sonrasında bir baktık ki arkadaşımın kendi hesabını da engellenmiş görünüyor böyle bir şey Mümkün mü çünkü aynı taktiği denediğimde olmadı

Aynı numaraya kayıtlı 2 tane Instagram hesabı engellenir mi?