Doğuştan işitme engelliyim, cihazım takılı olmadığında kafamın içinde bazı sesler oluyor. Sebebi ne olabilir?

Gizli Üye
ya ben şimdi doğuştam işitme engelliyim işitme cihazı kullanıyorum bi ara işitme cihazımı 1+ ay kadar tamire Ankara 'ya yollamıştım uzun bir süre hiç bir şey duymadım kafamın içinde tren sesi, alarm sesi, telefon çalma sesi vb. şeyler oluyodu asla durmazdı zaman geçtikçe sesin şiddeti de artıyodu neden oluyor acaba tekrar aynı durumu yaşıyorum şu an
Doğuştan işitme engelliyim, cihazım takılı olmadığında kafamın içinde bazı sesler oluyor. Sebebi ne olabilir?