Arkadaşlar laptopumu satıcam ama içinden herseyi silmeme rağmen herhangi bi program var mı bunun içini temizlemek için?

Gizli Üye

Dizüstü bilgisayarımı satacağım içinde herseyi sileceğim fakat acaba bilgisayarda bilmediğim bi bölüm var mıdır ki? ya da herhangi bi programla silinen şeyleri geri yükleyebilir mi? bu arada bilgisayara reset atamam sadece hersey silinecek geri dönüşü olmayan bi şekilde programlar geçmiş vs bunun en temiz yöntemi nedir bildiğiniz

Arkadaşlar laptopumu satıcam ama içinden herseyi silmeme rağmen herhangi bi program var mı bunun içini temizlemek için?