#ÇokÇekici etiketi kazan: Hayatın her anında, 28 yıldır bizimle olan biri daha var! Kim olabilir sence?

IceQueenn

Arkadaşlar, aramızda #ÇokÇekici biri var!

Hayatımızın en önemli anlarını düşünelim bi’ şimdi hep beraber. Düğün, doğum günü, mezuniyet, çok eğlendiğin o gün, kendini mutsuz hissettiğin o akşam veya çok özlediğin o an… Sevdiklerimizle paylaşınca anlam kazanan bir sürü an.

Peki, biz fark etmesek de tüm bu anlarda yanımızda olan biri daha var, kim o sence? #ÇokÇekici etiketi kazanmak için görüşünü bekliyorum. 😎

#ÇokÇekici etiketi kazan: Hayatın her anında, 28 yıldır bizimle olan biri daha var! Kim olabilir sence?
Telefon ekranında görünen “aşkım” yazısı ve hızlanan kalp atışları… Yaşayan bilir. 😌

Paylaşılan anların değerini, farklı bir şehirde üniversite kazanıp ilk defa ailemden ve sevgilimden ayrı kalınca anladım. Görüntülü konuşmalar olmasa, her istediğimde onlara ulaşamasam ve hep yanımdalarmış gibi hissetmesem çok daha zor olurdu. Belki de o okul bitmezdi bile. 😜 Okul bitti, bir sürü de güzel anı birikti.

Sevenleri, özleyenleri tam 28 yıldır yüksek hız ve kaliteli çekim gücüyle birbirine bağlayan #ÇokÇekici biri var. Kim olabilir, tabii ki Turkcell! 💛

Yeni taşındığın bir şehirde kendini çok yalnız hissettiğinde gelen o aramanın mutluluğunu hatırla, sevgilin uzaktayken görüntülü konuşmanın uzakları nasıl da yakın yaptığını, yoğun ve yorucu bir günün sonunda annenle yaptığın konuşmanın verdiği huzuru veya doğum gününde olamayan birinin telefonla mutluluğuna ortak olduğunu… Hepsi çok özel, çok kıymetli anlar. ✨

Turkcell’le uzaklar değil engel, bilir bunu tüm sevenler. 💛

Turkcell gibi #ÇokÇekici olanlar danışmadan bekleniyorsunuz! 😅Senin de böyle anıların var mı?

Hadi, sana #ÇokÇekici etiketini kazandıracak görüşünü paylaş, hangi anlarda Turkcell yanında?

Bu içerik bir iş birliğine aittir.

#ÇokÇekici etiketi kazan: Hayatın her anında, 28 yıldır bizimle olan biri daha var! Kim olabilir sence?