Bu marka laptobu kullananlar sizde de aynı sorundan muzdarip misiniz?

Gizli Üye
Terman macunu, en son 2020de yenilendi.
Terman macunu, en son 2020'de yenilendi.

Sorun, bilgisayarda hiç bir işlem yapılmadığında bile; sistem kendini aniden kapatıyor. çözümü, yazılımsal olarak çözmeye çalıştım ama sonuç alamadım, bilgisayarcıya da durumu anlattım. Teman macununu yenileyip, fazla zorlamamı tembih etti. Acaba, sorun markanın kendisinde olabilir mi?

Bu marka laptobu kullananlar sizde de aynı sorundan muzdarip misiniz?