Engellenmek mi mesajlarınıza cevap alamamak mı zorunuza gider?

Gizli Üye
Telefondan engellenmek mi yoksa mesajlarınıza cevap alamamak, görüldü bile olmaması mı zorunuza gider?
Engel
Cevap alamamak
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
1 yıl
Hangisi daha çok zorunuza gider ve bir ne oluyo ya der de kudurursunuz?
Güncellemeler
1 yıl
Engellemedim. Mesaj attı ve yanlışlıkla tıkladım. Cevap vermedim. Baktım profil resmi gitti. Hemen bir cevap yazdım. Tam engellerken yakaladım yani 😂
Engellenmek mi mesajlarınıza cevap alamamak mı zorunuza gider?