İnstagram bunu neden yapıyor aloooo?

Gizli Üye
Asla hesap oluşturamıyorum kendime. Hem telefon numaramı hem de telefonumu blocklamış resmen başka açıklaması olamaz. Ne numaramla kaydolabiliyorum ne de mail adresiyle. Hesap oluşturmuyor oluşturduğum hesap daha açmadan direk kapanıyor bir de koşullarımızı ihalal ettiğin için kapatıldı yazıyor şaka mı? Sanırsın ben azılı katılım bilmem neyim neyin kuralını ihlal etmişim iyice saçmaladı artık 😤🤬 bu ne saçma bişi ya
Güncellemeler
1 yıl
Ben hesaplara yorum bile yapmıyorum kullanmıyorum bile bomboş takılıyorum ne küfur bilmem ne ne de bir paylaşım yaparım neyin kafası bu ya
İnstagram bunu neden yapıyor aloooo?