Sosyal medyada sürekli paylaşım yapan çiftler sizce gerçekten mutlu mu?

cpanel
Çevremde böyle çiftlerin sonu hep aynı oluyor boşanan boşanana, vıcık ilişkileri zaten pek sevmem. Sosyal medyayı bu kadar aktif kullanan çiftler sizce mutlu mu? İleride eşinizle sosyal medyayı aktif kullanır mısınız?
Sosyal medyada sürekli paylaşım yapan çiftler sizce gerçekten mutlu mu?