Türk telekom internet hızı yavaşlaması?

tylrskx
5 gündür kanser olacağım hiçbir sıkıntısı yokken hızım akıp giderken 5 gün önce fark edilir derecede intimde yavaşlık oldu. Kaç defa aradım 2 kere güncellediler hızlandı 3. defa eve ekip geldi sıkıntı yok yeni modem alın dedi adama 16 mpbs benim int diyorum 15ini kullanıyorsun dediniz bana diyorum ama 5mbpsi geçmiyor hızım adam 16mbpsde bu normal diyor hayır değil 5 gün önce böyle değildi benim intim yıllardır kullanıyorum. ALLAH RIZASI ICIN BİLGİSİ OLAN KONUSSUN BENIMLE kablolu hızı deniyorum 10 çıkıyor kablosuz laptopta deniyorum 4 çıkıyor modem mi arızalı
Güncellemeler
+1 yıl
Modem olmuş 600 tl böyle dünyanın düzenine s0kayım bıktım usandim
Güncellemeler
+1 yıl
Yardımınız için teşekkür ederim
Türk telekom internet hızı yavaşlaması?