HAZIR SİSTEMLER DE UCUZLAYACAK MI SİZCE (AÇIKLAMAYI OKUYUN)?

Gizli Üye
Biliyorsunuz ki 2021 de ekran kartlarının fiyatları çok çok arttı ve 6-7 katına çıktı. Ekran kartlarının 2022'de ucuzlayacağını söylüyorlar. Bu ucuzlama hazır sistem fiyatlarına da yansır mı? Yani hazır sistemlerde de bir ucuzlama yaşanır mı? Bunun cevabını kendim veremedim çünkü mesela dolar yükselince mağazalar fiyatı yükseltiyormuş ama dolar düşünce düşürmüyorlarmış. Yine bunun gibi bir durum olabilir mi diye sordum.
HAZIR SİSTEMLER DE UCUZLAYACAK MI SİZCE (AÇIKLAMAYI OKUYUN)?