Profesyonel çekimler için hangi fotoğraf makinesini önerirsiniz?

siirtlicocuk
Dijitalleşen dünya ile birlikte sosyal ağlardaki yerimizi tabii ki dışı dijital fotoğraflar almaktadır hem bilgisayarınızda hem telefonumuzda hem de ve sosyal ağlarda herhangi bir sınırı limiti olmayan yani büyük bir depolama kapasitesine sahip bir çok alanımız var bizlerde bu alanları fotoğraflarla veya videolarla doldurmaya çalışıyoruz diğer bir ifadeyle bu fotoğraflarla bu videolarla hatıralar topluyoruz İlerleyen zamanlarda eski fotoğraflarımıza baktığımız zaman bizim için ayrı bir yeri ayrı bir değeri oluyor
Bu fotoğrafı Google’dan aldım telif atmayın param yok
Bu fotoğrafı Google’dan aldım telif atmayın param yok
dolayısıyla bu fotoğraflarını çekim kalitesi de oldukça önemli bu yüzden insanlar fotoğraf çekerken ya da sosyal ağlarda paylaşımda bulunurken paylaşımlarının oldukça kaliteli bir görüntü oluşturmasını isterler bu yüzden hem hobi olarak hem de Fotoğrafçılığa merak salarak farklı alanlarda çekimler yapıp bunu insanların beyin İstas radar telefonumun kamera kalitesi oldukça başarılı fakat telefon kameraları ne kadar başarılı olursa olsun fotoğraf makinalarındaki detayı kaliteyi yansıtamazlar yani fotoğraflarımızı diğer fotoğraflarda farklı kılan o estetik ve güzel görüntüyü tabii ki telefonlar fotoğraf makinalarına göre elde edemezler bu yüzden bir fotoğraf makinesi almaya karar verdim bir süredir piyasada araştırmalar yapıyorum fakatProfesyonel fotoğraf makinalarını kullanmaya yeni başlayan biri olarak isterim ki hem görüntü kalitesi iyi olsun hem de fiyat performans olarak bütçeye uygun olsun o yüzden aranızda fotoğrafçılıkla ilgili olanlar ya da makine var hakkında bilgisi olanlar vardır diye düşünerek sizce hangi makineyi almalıyım okulundaki tavsiyeniz nedir teşekkürler
Profesyonel çekimler için hangi fotoğraf makinesini önerirsiniz?
2
7
Görüşünü yaz