Cep telefonunuzun başkası tarafından karıştırılmasından rahatsız olur musunuz?

Auxerre
Cep telefonu bana göre, özel hayatın gizliliğine girer. İster aileden olsun, ister yakın dost, isterse sevgili vs. Ben, asla böyle birşey sevmem, telefonumun karıştırılmasından hoşlanmam!

Hayatınızda cep telefonunuzun meraklıları, karıştıranları var mı?
.
Cep telefonunuzun başkası tarafından karıştırılmasından rahatsız olur musunuz?