Iphone 11'de kulaklıkla müzik dinlerken ses kendi kendine kısılıyor. Bunun sebebi ne olabilir?

TechnoGirl
Sadece kulaklıkla müzik dinlerken oluyor. Kendi kendine sesi kısıyor. Eski iphone 6 telefonumun kulaklığını uç çeviri takarak kullandığımda böyle bir sorunla karşılaşmıyor. iphone 11 aldığımda yanında verilen kulaklıkta oluyor sadece. Bu yeni kulaklıklara özgü bir özellik mi? Kapatmanın bir yolu var mı? Yoksa kulaklık mı bozuk?
Iphone 11de kulaklıkla müzik dinlerken ses kendi kendine kısılıyor. Bunun sebebi ne olabilir?
Iphone 11'de kulaklıkla müzik dinlerken ses kendi kendine kısılıyor. Bunun sebebi ne olabilir?