Telefon kapalıyken arama yapan müzik çalan akıllı saat önerisi var mı?

dilaramsımısım
sınava hazırlanıyorum o yüzden telefonumu kapadım arama yapmak müzik için tuşlu telefon almak yerine akıllı saat almak istiyorum lütfen telefonsuzda çalışan müzik çalan akıllı saat önerin sım kartı olan bazı saatlerde telefona bağlı telefon yokken de arama yapmasını istiyorum yani telefon gibi kullanmalık akıllı saat

(ya da kendi müzik listemi çalabilen tuşlu telefon önerin)
Telefon kapalıyken arama yapan müzik çalan akıllı saat önerisi var mı?