“Hayatım GB” diyenler buraya! Bol bol GB’ın olsa neler yaparsın?

Türk Telekom Selfy
“SMS’le, dakikayla uğraşamam, bana bol bol GB lazım” diyenlerden misin? Sana kural tanımayan bir haberimiz var!

Bol like’lı paylaşımlar, dur durak bilmeyen story’ler, rekabete doyuran oyunlar seni bekliyor! 💃 🕺

“Bana dakika, SMS yerine booool GB lazım” diyenler Selfy’nin dönüşen Dijital Paketleri’ne geliyor!

“Yıl olmuş 2019; çağrı atmak mı, SMS mi kaldı” dedin, “bana sadece GB lazım” dedin, sadece 33 TL’ye Selfy’nin 10 GB’lı Dönüşen Dijital Paketi’ne geldin. Ama oldu da anneni arayıp, “pilava ne kadar su koyuyorduk anne yaa?” diye sormak istedin, Dijital Paketi’ndeki GB’lar, dakikaya da, SMS’e de dönüşüyor. Hem de hiçbir ek işlem yapmadan; otomatik. Unutma, Selfy’de kuralları sen koyuyorsun. 😉

Şarj biter, film biter, içecekler biter ama internetin bitmez Selfyli! Sen de hemen Selfy’nin fırsatlarla dolu dünyasını keşfet! 😎 #KurallarıSenKoy

Bol bol GB’ın olsa, hem de istediğin zaman dakika ve SMS’e dönüşebilse neler yaparsın?
“Hayatım GB” diyenler buraya! Bol bol GB’ın olsa neler yaparsın?