Laptop kullananlara soruyorum: Sizce hangi soğutucu daha kullanışlı?

Laptop kullananlara soruyorum: Sizce hangi soğutucu daha kullanışlı?
Selam canlar :)

KS evrenine laptoptan giriş yapıyorum ve uzun süre açık kaldığı için ısınma problemleri yaşıyorum. Hali hazırda bir soğutucum var fakat artık kendileri yıprandığı için yeni bir tane alayım diyorum. Sizce hangisi daha kullanışlı olur?

#ccsoruyor

0|3
214

En İyi Erkek Görüşleri

• benim laptop lenovo g560 gece gündüz açık 7/24 film arşivi yapar senkron ripleme falan yaparım bu resimdekileride kulanmam içindeki fanıdır sadece ve hiç ısınmaz hiç.. eger senin laptop lenovo değilse ne kulanırsan kulan ekranın sağı ateş gibi olur bilirim..

1|0
    0|0
    • Benimki de Lenovo g500, diğerlerine göre az ısınsa da uzun işlem yapacaksam fazla kasıyor ve ısınıyor.

• Aman diyim gözün gibi bak, hatta birkaç gün bilgisayarına bebek gibi bak, bu kadar arşivden söz ettik, bir şey olmasın :D

• Allah korusun bazen düşünüyorum ya bişey olursa diye ödüm kopuyor inanın :) hadi nette olan filmleri geçtim ya kendimin Makara, Vhs, Betacam, Betamax lardan dijitale aktardığım yeşilçam filmlerim aman aman şeytan kulağına kurşun :)

• Size tavsiyem uzun süredir laptopu kullanıyorsanız bilgisayarcıya götürün bir hava falan tutsun içini temizlesin ısınma sorunu yaşamazsınız. Fanların hangisini alırsanız alın iş görür bence.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

112
  • Ilki seceneklere gore ama aslinda zalman urunleri cok iyi

0|0
    0|0
  • bence soğutucuy gerek yok
    fanının hava alacağı şekilde örn bir sehpa, masa üzerinde kullan
    arada bir gereksiz program ayıklaması yap hatta mümkünse dosyalarını yedekleyip sistem sıfırlama yap
    ( soruna cevap olmadı ama belkisorununa cevap olur )

1|0
    0|0
  • Ks'ye girmek laptopunu ısıtıyorsa bir problem vardır. Tamire götür.

0|1
    0|0
  • bilgisyar teknikeriyim. bu soğutucular hepsi işe yarar altan hava sirkulasyonu sağlayan her cihaz iyidir. fakat sizin sorununuzu ben size söyleyeyim. bu ürünler olmadan bigisayar kendini soğutur ve yeterlidir. eğer ufak tefek işlemlerde soğutmuyorsa laptop içinde fan toz , pamuh vs toplamıştır soğutmaya yardımcı olamıyordur. ya da işlemcinin üzerine sürülen ve ısıyı iletmeye yardımcı olan termal macun bulunmaktadır. macun kuruduysa aynı sorun teşkil eder... cihazınızı bir teknik sernise götürmenizde fayda var garantisi varsa tabi garantiye gönderin.. benim pc casper ve piyasa da ısınma sorunu olan bir bilgisayar ama ben periyodik bakımlarını yaptığım sürece ve tozlu yüzeylerde kulanmadığım sürece sıkıntı yaşamıyorum..

0|0
    0|0
  • Gitti gidiyor siteyi almiş galiba hep o siteden birşey koyuyorlar

0|0
    0|0
  • Inca kullandığım bir soğutucu tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • İnca üstüne tanımam bende kullanıyorum...

0|0
    0|0
  • Inca

1|0
    0|0
  • Bu degil ya yanlış sectim :d

0|0
    0|0
  • Siyah cift fan

0|0
    0|0
  • Çok para bunlar