Twitter hesabımı kalıcı askıdan nasıl kurtarabilirim?

AresNight
merhaba arkadaslar twitter hesabım kalıcı olarak askıya alındı sebebı ise birden fazla hesap kullanmam hesapta küfür hakaret birden askıya alındı nasıl kurtarabilirim yardımcı olurmusunuz?

Twitter hesabımı kalıcı askıdan nasıl kurtarabilirim?

https://hizliresim.com/16GVM1
Güncellemeler
+1 yıl
merhaba arkadaslar twitter hesabım kalıcı olarak askıya alındı sebebı ise birden fazla hesap kullanmam hesapta küfür hakaret birden askıya alındı nasıl kurtarabilirim yardımcı olurmusunuz?
Güncellemeler
+1 yıl
merhaba arkadaslar twitter hesabım kalıcı olarak askıya alındı sebebı ise birden fazla hesap kullanmam hesapta küfür hakaret birden askıya alındı nasıl kurtarabilirim yardımmcı olurmusunuz?
Twitter hesabımı kalıcı askıdan nasıl kurtarabilirim?