Eşim için doğum günü mesajı ne yazabilirim?

Baksteen
Haftaya eşimin doğum günü var, çevre imkanlarımız biraz kısıtlı. Ona güzel bir pasta siparişi verdim ama üzerine sıradan bir not yazmak istemiyorum. Bu konu hakkında önerebileceğiniz bir şey var mı acaba? Bir not olur, pasta şekli olur, özel bir hediye olur ne bileyim; ne yapabilirim?
Güncellemeler
+1 yıl
Kendim photoshop ile güzel bir tablo yaptım, üzeirnde 300 adet fotoğrafımızın olduğu bir kedi şekli çizdim ve çerçevelettim. Çok tatlı bir ayakkabı aldım internetten. Kalp şeklinde bir pasta siparişi de verdim ama yine de içime sinmedi. :(
Eşim için doğum günü mesajı ne yazabilirim?