Hangi Televizyonu almalıyım?

SusamSokağıSakini
Herkese merhaba, televizyon alacağım ancak iki model arasında kaldım. Marka olarak Samsung düşünüyorum. Nu7100 ve Nu7400 modelleri arasında kaldım, sanırım herkes arada kalmış ki adamlar şöyle bir video eklemişler :)

İki televizyonda 4k çözünürlüğe sahip. Arasında kumanda ve çok az görüntü farkı var. Boyut olarak Nu7100 49'', Nu7400 ise 50'' o nedenle aynı diyebiliriz. Arada 700TL gibi bir fark var ancak bu farka değecek mi çok emin değilim. Siz olsanız hangisini seçerdiniz?
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Hangi Televizyonu almalıyım?