Fortnite için hangi oyuncu faresini almalıyım?

Fortnite ve Pubg son zamanlarda boş vaktimin neredeyse tamamını alıyor. Ancak ikisini de oynamak için iyi bilgisayarın yanında oyuncu ekipmanları gerekiyor. Fortnitede yapı kurarken mesela oyuncu mousem olmadığı için yavaş kuruyorum. Bunun için bir mouse almaya karar verdim ancak hangi oyuncu faresini alacağıma karar veremedim. En çok oy alanı haftaya almaya düşünüyorum.
Fortnite için hangi oyuncu faresini almalıyım?
Sizce hangisi oyuncu faresini almalıyım?
#Fortnite #OyuncuMouse #Ekipman #Bıyıklı
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|2
3782

En İyi Kız Görüşleri

• Şu 85 euro mavi logitech masamda olsa ne güzel olurmuş. Hediye gelirse hayır demem

0|1
    0|0
  • yukarıdaki farelerin özelliklerine bakmadım ama dpı ayarlarının gelişmiş olmasına bak agırlığı da cok önemli locitech in bir faresi vardı g502 olması lazım içine agırlık ekleyip cıkarabiliyorsun hafif bir fareyi yüksek dpi da kullanırsan işaretleyici savrulur kimisine iyi gibi gelebilir ama pubg ben de oynuyorum uzak hedefleri indirmek o kadar zor oluyor ki zaten en ucuz gamer fare bile ek tuş imkanı sağlıyor dpi kısayolları mutlaka atanıyor tuşlara kendi adıma konusuyorum acıkcası bu senin nasıl bir konfor istediğin nasıl rahat kullacagınla ilgili ben elime tam oturan parmak oyuntusu ve destekleri olan ve baş parmağımın altında kullabileceğim ek tuşları olanları seviyorum mağazalara gidip ürünleri dene derim elinle bir tut

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Oyunlarda sol switchler çabuk bozulduğundan bu sefer Asus rog gladius aldım. Omron switch 20 milyon tıklama özelliği vardı sanırım. Daha güzel yanı ise 2 yedek switch beraberinde geliyor. Diğer güzel yanı ise değiştirmesi kolay. El ile tak çıkart yapılabiliyor. Kablo aşınmaları da olabiliyor ve 2 tane kablo çıkıyor kutudan. Yedek ayakları ve kılıfı da var. Yani yedek switchler, +1 kablo, yedek ayakkar ile uzun süre kullanım sağlayabiliyor. Memnunum şahsen bol yedeklerle tavsiye ederim. 2000hz bu arada

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 35

• LOGITECH G502 Proteus Spectrum (Kablolu). Bence kablu daha iyi. Kablosuz daha sonra oyunun ortasında verici-alıcı sorunları çıkarabiliyor. Ben hiç karşılaşmadım yine de güvenmiyorum. CS:Go oynuyorum hep bunu kullanırım. Ayrıca sol tarafındaki tuşlara görev atayabiliyorsun. dpi ayarlarını tekerleğin üstündeki tuş takımından yapabiliyorsun.

0|1
    0|0
  • Ben daha çok everese ciyim ama eğer oyuncuysan kablosuz mause kullanman daha iyi olucaktır çünkü oyun oynarken o kablolar bir nevi engelliyor ben sevmiyorum daha bağımsız çalışan biriyim.

0|0
    0|0
    • kablosuz maouse daha iyi olcaktır derken tam tersi aslında oyunlar her zaman kablolu mouselar öndedir

• üzgünüm doğrular doğrudur :D yalandan nezakete gerek yok öğrenmiş oldun sen de :)

• Neyse ki triphavamda değilim. 😅😅

• Fortnite için hiçbiri işine yaramaz başka ve daha çok tuşlu araştırmaya bak hatta git bir teknosa, vatan çalışanların çoğu oynuyor zaten yardımcı olacaklardır

0|0
    0|0
  • Kablosuzlari oyun için asla önermem. Diğer ikisi arasında bir tercih yap.

0|0
    0|0
  • Logitech senelerdir kullanıyorum hele de benim gibi kablo canavarı için tek geçerim.:)

0|1
    0|0
  • Hangisi daha iyi bilemiyorum ama bilen varsa görüşüme yazsın. Gamer arkadaşıma almak istiyorum 🙏

0|0
    0|0
  • B şıkkı hoşuma gitti

0|2
    0|0
  • Ligma...

0|0
    0|0
  • G703

0|0
    0|0
  • Hıc anlamm öylesine oyladım

0|1
    0|0
  • En alttakini alıver gitsin

0|0
    0|0
  • Ucuz olanı al kriz var

0|0
    0|0
  • Sonuncusu çok uygun duruyor

0|0
    0|0
  • kablosuz olanlar iyi oluyor

0|1
    0|0
  • logitec G703

0|1
    0|0
  • C ddm

0|0
    0|0
  • Razer Abyssus V2

0|0
    0|0
  • En ucuzunu alırım ben olsam :)

0|0
    0|0
  • C dedim

0|0
    0|0
  • Logitech iyi

0|0
    0|0
  • Logitech g703

0|0
    0|0
  • Güzel görünüyorlar

0|0
    0|0
  • Görüntüleri güzel

0|0
    0|0
  • Oğlumçok oynar
    bir sorayım ona

0|0
    0|0
  • Razer

0|0
    0|0
  • C dedim maşallah

0|0
    0|0
  • Logitech

0|0
    0|0
  • Logitech dedim kablosuz

0|0
    0|0
  • 1. Guzel

0|0
    0|0
  • Guzel

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    5

Erkekler Ne Diyor 80

• Logiden uzak dur g910 24 ay sonunda çöp oldu teknik servisleri yok TR de yardımcı olmuyorlar..

Switchler gitti değiştiren yok tanesi 1$ klavyenin güncel fiyatı ile bile yarışır 10-15 tuş değişmesi lazım

0|0
    0|0
  • mause alıyorsan modelden ziyade alışkanlığın ve eline oturması1 önemli mesala ağır mause kullanıyorum logitecktense bloddy bana daha uygun fırsatın olursa dene.

0|0
    0|0
  • Bu markanın daha arıza yaptığını görmedim ve hep kullandığım markadır. Pahalı ama Kalite parayla ölçülmez.

0|0
    0|0
  • Bak ben uzun zaman oyun oynadim turkiye capinda oyunlar oynadim mesela sordugun soru yanlis fortnite icin ayri bir mouse cs:go icin ayri bir mousemi kullancan he macro diyorsan anlarim cok tuslu olarak makro atayabilecegin guzel bir mouse olarak James Donkey 007 var ve turnuvalarda kullanilan butun esporcularin gozdesi Zowie marka mouseler Zowienin ayricaligi el yapina gore en rahat konforlu mousedir

0|0
    0|0
    • He bide razer a bakmani onermem en pahali en goze gelen oldugu icin herkes onu secer ustteki mouselerde. Biri dersende kesinlikle SteelSeries

• logitech G502 al ama fiyatı tuzludur , ama profesyonel bir oyuncu olarak sana önerebileceğim en iyi model budur , düşük Macroları sayesinde hızlo yapı inşa edebilirsin , hız ve tepki süreside gayet iyidir , hertz oranı çok iyidir bana güvenebilirsin :)

0|0
    0|0
  • Oynucağın oyunlara dikkat ederek alırsan daha iyi olur macro atamaları hangisi el verişliyse onu almanı tavsiye ederim mesela bloody serisinin mouselarına bakmanı tavsiye ederim her türlü macrosu mevcut ve kendi macrolarına sahip

0|0
    0|0
  • 78.media.tumblr.com/.../...6oN9Dk1tib7mso1_500.jpg

steelseriesi kullanıyorum memnunum

0|0
    0|0
  • Performans ve anlık tepkime süresi açısından Logitech G703, fiyat performans açısından ise Razeri sana öneririm.
    İlginç bir strateji...

0|0
    0|0
  • ben logitech derim en iyisi o ama razer 280 tl logitech 800 tl gibi birşey bütçene göre ama alcak paran varsa logitech ten şaşma

0|0
    0|0
  • Oyuncu amaçlı düşünüyorsanız Razer Mouse almalısınız
    Günlük kişisel kullanımı amaçlıyorsanız Logitech Mouse bunun için yeterli olacaktır.

0|0
    0|0
  • Oyuncu faresinden daha önemlisi hangi iss ile bağlanmalıyım olmalı. Zira ping hızın düşük olursa, elindeki fare en iyisi bile olsa bir anlamı kalmıyor.

0|0
    0|0
  • Logitech’den çok memnunum, oyun için PC’yi alet etmem asla.

0|0
    0|0
  • aga oylamada en çok kablosuz çıktığına göre oylamayı dikkate bile alma :D

0|0
    0|0
  • Şu oyun sizi nasıl sarıyor anlamış değilim. Gerçekten renkler zevkler olayı bambaşka bir olaymış :)

0|0
    0|0
  • hepsi çok güzel. Hangisini alacağımı bilemem ama hangisi daha fazla kullanışlı fonksiyonlu tuşluysa onu alırdım büyük ihtimal.

0|0
    0|0
  • Oyuncu mouse'un hangi özelliği senin yapı kurmanda daha hızlı olmanı sağlayacak?

0|1
    0|0
  • Makro için tuş sayıları az bunlar ne kadar işine yarar bilemedim (forrnite için)

0|0
    0|0
  • Kipa da 10 -15 tl piranha kablosuz mouse var ondan al 2.4 ghz hız var

0|0
    0|0
  • Macro fareler nasıl iş görürmü fortnite da? Fort Oynamadigim için bilmiyorum !

0|0
    0|0
  • Dpi hizi guzel bisey al mouse testleri var nette onlara bak eline oturan bisey al

0|0
    0|0
  • Kablosuz al. Fortnite ı ben playstation de oynuyordum. Bıraktım

0|0
    0|0
  • Oyun gibi ani refleksler içeren şeyler için kesinlikle kablosuz olması lazım.

0|0
    0|1
  • Pahalı ve gereksiz EVERESE nin ürünleri çok daha ucuz ve iyi

0|0
    0|0
  • Oyunu oynamadigim için kesin bir yorum yapamicam ben G serisi kullanıyorum eli terletmiyor bu güzel

0|0
    0|0
  • Kablosuz ların tepkime süresi uzun o yüzden bide knk razer sonuçta

0|0
    0|0
  • Rival10

0|0
    0|0
  • SteelSeries Rival 110 bence

0|0
    0|0
  • Razer Abyssus V2 candır