TEKNOLOJİ EKOSİSTEMİ İLE BİR GÜN

çokuzunbirisim

Bugün burada kullanılan marka ve modeller tamamen örnek olup tüm marka ve modeller için aynı şekilde olacağını ve aynı şekilde hayatını kolaylaştıracağını düşünüyorum. Buradaki yaşananlar tamamen benim hayatımın içinde meydana gelmiş olan sıkıntılar ve kolaylıklar olup siz kullanırken farklı şekilde geliştiyse lütfen yorumlar bölümünde paylaşıp bu sistemi kurmak isteyen arkadaşlara iyi veya kötü örnek olabilirsiniz.

Benim ekosistemimde iPad 8.nesil (256gb) + AirPods Pro2 + iPhone11 (128gb) bulunuyor. Hedefimde Mac mini ve Apple Watch almakta var ama şu an evlilik arefesinde olduğum için fazla borca giremiyorum. Neyse şimdi bu konu buranın konusu değil. :D

Öncelikle benim Huawei Watch gt2 Pro saatim var ve sabahları onun alarmı ile uyanıyorum. Evdeki diğer insanları rahatsız etmemek için onun titreşimi ile uyanıyorum ve spora çıkıyorum. Airpods pro2'nin kulaklık performansı çok iyi bu arada. Bassları öncekine göre çok daha iyi ve gürültü engellemesinde sesi kesmesi daha da geliştirilmiş durumda. Aynı şekilde kulaklıkları kullanırken şarj süreside gelişmiş durumda ve spor esnasında bitmek gibi bir problem yaşanmıyor. Bu konu hakkında tek sorunum yakın zamana kadar kulaklıklardan birisi kulağımdan düşme oluyordu onu da başka markadan aldığım kulaklık tıpası ile hallettim. :)

iPad'i ilk satışa çıktığı zaman satın almıştım ve gerçekten tüm işlerimi buradan hallediyorum. Neredeyse tüm gün elimden düşmüyor ve maillerimi, sosyal medya için fotoğraf video editlerimi ve dizi izlemelerimi buradan yapıyorum. Hiçbir zaman sıkıntısı kasma vs. gibi problemler olmuyor. Tek problemi bazen çok yorulduğu zaman şarjında hızlı tükenmeler oluşuyor onun içinde yanımda powerbank taşıyorum.

iPhone 11 ile 2. senemizi dolduruyoruz ve harika bir ilişkimiz mevcut pil sağlığı %83'e kadar düşmüş bile olsa gün sonunu görüyor ve şaşırtıcı şekilde performans konusunda azalmaktan çok üstüne eklemeye devam ediyor. 4-5 ay kadar önce düşüp telefonun ekranını patlatmıştım o zaman bir ekran değişimi oldu ama ondan sonra ekranın kalitesinde düşmekten çok daha da arttı. :D

Oyunlar konusunda ben mobil oyun konusunda çok iyi değilim ama çok fotoğraf çekiyorum bu yüzden size bunun hakkında söyleyebilirim belki. Nişanımda bu telefonla tüm gün boyunca fotoğraf ve video çekildi ve sabah 10-23 e kadar aralıksız çalıştıktan sonra telefonun pili evin önünde bitti. :D Bu konuda çok iyi hala alınabilir bir cihaz olduğunu düşünüyorum. Yaşlanmış bile olsa şansı yüksek bu arada magSafe kılıf ile kullanırsanız fütüristik bir tarzı oluşuyor ve sizi daha rahat hissettiriyor bunu da düşünebilirsiniz..

TEKNOLOJİ EKOSİSTEMİ İLE BİR GÜN
TEKNOLOJİ EKOSİSTEMİ İLE BİR GÜN
3 Görüş