Yeni Need For Speed Oyununun İsmi Belli Oldu!

ƛƬMƛƇƛ

Merhaba arkadaşlar :) Bugün sizlerle beraber Electronic Arts tarafından tanıtılmasa da, bu yıl çıkarmayı planladıkları Need For Speed oyununa ait bilgileri inceleyeceğiz. Başlayalım...

Yeni oyunun adı ne olacak?

Yeni Need For Speed Oyununun İsmi Belli Oldu!

Gameware adlı Avusturyalı perakendeci tarafından oyun merkezli satış sitesinde listelenen yeni oyun, Need For Speed Heat ismiyle karşımıza çıkmakta. PlayStation 4 ve Xbox One için 67,99 euro istenilen oyun için kesin bir çıkış tarihi veya bilgi verilmemiş. Kapak fotoğrafı Need For Speed Limits oyununu baz alarak yapılmış. 67,99 euro'dan listenen oyun, yayınlandıktan kısa bir süre sonra da kaldırıldı. Ancak bu listelenen oyun bir twitter kullanıcısının gözünden kaçmamış ve o görüntüyü kaydetmiş.

İşte o görüntü:

Yeni Need For Speed Oyununun İsmi Belli Oldu!

Electronic Arts tarafından resmi bir açıklama ile oyunun ismi duyurulmasa bile gerçekten bu oyunu çıkartmak istiyorlarsa yakın bir tarihte bir tanıtım yapmaları gerektiğini düşünmekteyim. Geçtiğimiz günlerde Electronic Arts'ın CEO'su Andrew Wilson, finans raporlarının yapıldığı toplantıda NFS serisinin köklerine dönmüş bir biçimde karşımıza çıkmasının gerektiği savunmuştu. 20 - 24 Ağustos tarihleri arasında Gamescom 2019 etkinliğinde yapılacak olan basın toplantısı NFS serisi için gelecek bir duyurunun en yakın tarihi olarak görülmekte. Umarım karşımıza güzel bir oyun çıkar :)

Esen Kalın :)

#ƛƬMƛƇƛ
#ƛƬMƛƇƛ
Yeni Need For Speed Oyununun İsmi Belli Oldu!
1
5
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşü

 • Hiypnos
  para yükleyip dijital bir yanılgıya zamani öldürmektense somut ve zekâ geliştirici oyunlari tercih ediyorum ama bu donanımlı bilgini herkesin anlayabileceği bir dilde anlatmış olmanin güzelliğini etkilemiyor.
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşleri

 • Güzel ve başarılı bir oyununun çıkacağını düşünüyorum
  Ellerine sağlık kanka güzel ve bilgilendirici bir bence olmuş. Harika 😀😇
  Görüş hala geçerli mi?
 • AlexxMurphy
  Eline sağlık. Bekliyoruz bakalım.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
 • uurinho
  Heyecanla bekliyorum. Zeka geliştirmese bile refleksleri geliştirir :D
 • superpsikolog
  Gelsin NFS ve kesilsin nefesler :)
 • Baydı bu oyun hep aynı

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

YÜKLENİYOR...