Daha Temiz Bir Ev İçin Neye İhtiyacın Olduğunu Biliyor musun?
Kapat

E3 2019 Fuarına Damga Vuran Oyunlar

E3 2019 Fuarına Damga Vuran Oyunlar

E3 2019 oyun fuarı, muhteşem oyun duyurularını yaptı ve böylelikle oyunseverleri bir şekilde heyecanlandırdı. Ben de, E3 fuarının göze çapan oyunlarını sizlere paylaşıyorum. Tabii ki birçok oyun var ama hepsini yazmak hem zor hem de siz okuyucuları yoracaktır. Fragmanları ile beraber iyi seyirler!

1-) The Legend of Zelda: Link’s Awakening


Link, gizemli bir adada karaya çıkarak garip ve renkli sakinleri ile yıkadı. Adadan kaçmak için, Link'in karada sihirli aletler toplaması ve rüzgar balıklarını uyandırması gerekir. Hayranları ve yeni gelenleri baştan çıkaracak yepyeni bir sanat tarzında tam anlamıyla yeniden yapılanan yeniden tasarlanmış bir Koholint Adası'nı keşfedin. Sayısız zindanı ele geçirirken düşmanlarla savaşın ve adanın gizli sırlarını ortaya çıkarın. Goombas, Piranha Plants ve daha fazlası gibi Super Mario düşmanlarıyla karşılaşın ve macerasına Link'e yardımcı olan eşsiz yerlilerle etkileşime geçin.

2-) Cyberpunk 2077


Cyberpunk 2077, Night City'de kurulan açık dünya, aksiyon-macera hikayesi, güç, cazibe ve vücut modifikasyonuna takıntılı bir megalopolis. V olarak oynuyorsun, ölümsüzlüğün anahtarı olan eşsiz bir implanttan sonra çıkan bir paralı asker. Karakterinizin siber yazılımını, beceri setini ve oyun stilini özelleştirebilir ve yaptığınız seçimlerin hikayeyi ve etrafınızdaki dünyayı şekillendirdiği geniş bir şehri keşfedebilirsiniz.

3-) Halo Infinite


Efsanevi serinin bir sonraki bölümü Halo Infinite'ta Master Chief geri dönüyor. 343 Industries tarafından geliştirilen ve yeni Slipspace motorumuzla yarattığımız Halo Infinite, Halo serisinin geleceğini gösteren ve seriyi yeni ve beklenmeyen yönlere taşıyan bir teknoloji demosuyla Xbox E3 2018 Konferansı'nda duyurulmuştu.

4-) Ghostwire: Tokyo


Garip kaybolmalar Tokyo’nun nüfusuna çarptıktan sonra, kaynağı ortaya çıkarmak ve garip, yeni bir kötülük kentini temizlemek size kalmış. Kendi gizemli spektral yeteneklerinizle donanmış, gizli, komplo teorilerini çözecek ve daha önce hiç olmadığı gibi şehir efsanelerini deneyimleyeceksiniz. Bilinmeyenden korkma. Saldırın.

5-) Deathloop


Arkane'deki takımdan Lyon, birinci şahıs eyleminde yenilikçi bir yaklaşım sergiliyor. "DEATHLOOP" iki olağanüstü suikastçı arasındaki ebedi mücadelede oyuncuları kanunsuz Blackreef adasına götürür. Her duruma istediğiniz şekilde yaklaşmanıza izin veren etkileyici bir oyun deneyiminde etkileyici ortamları ve titizlikle tasarlanmış seviyeleri keşfedin. Döngüye bir kez ve herkes için bir son vermek için adanın her tarafındaki hedefleri avlayın ve ilk başarılı olmazsanız ölün, tekrar ölün.

6-) Watchdogs Legion


Yakın gelecekte, Londra çöküşle karşı karşıya kalıyor! İnsanlar her şeyi görmekte olan bir devlet tarafından baskı altına alınmakta, özel militanlar sokakları kontrol etmekte ve güçlü bir suç sendikası savunmasız insanları etkilemektedir. Londra'nın kaderi seninle yatıyor ve bir direniş kazanma ve geri dönme yeteneğin var.

7-) TOM CLANCY’S Rainbow Six: Quarantine


Tüm insanları tehdit eden bilinmeyen bir düşmanla karşı karşıya kalan 3 operatörden oluşan bir ekip olarak oynayın.

8-) TOM CLANCY’S Elite Squad


En sevdiğiniz karakterleri Rainbow Six, Ghost Recon, The Division, Splinter Cell ve diğerlerini mobil cihazlardan toplayın ve yükseltin.

9-) Gods and Monsters


Tanrılar, Yunan mitolojisinde, Typhon'daki en ölümcül yaratığın kurbanı oldular. Güçlerini geri kazanmaya yardımcı olmak için epik bir yolculuğa çıkın.

10-) Marvel's Avengers


Marvel’in Avengers, Kaptan Amerika, Iron Man, Hulk, Black Widow ve Thor’un San Francisco’daki yüksek teknoloji ürünü Avengers Genel Merkezini tanıttığı ve deneysel bir enerji kaynağı tarafından işletilen kendi Helicarrier’inin ortaya çıktığı A-Day’te başlıyor. Kutlama, yıkıcı bir kaza, kitlesel tahribata yol açtığında ölümcül hale gelir. Bu trajediyi suçladı, Avengers dağıldı. Beş yıl sonra, tüm "Süper Kahramanlar" yasaklandı ve dünya tehlike altındaydı, tek umut dünyanın en güçlü kahramanlarını birleştirmektir.

11-) Borderlands 3


Orijinal nişancı-yağmacı geri döner, milyonlarca silah toplar ve tamamen yeni bir kargaşaya yol açan macera! Her biri derin beceri ağaçları, yetenekleri ve kişiselleştirmeleriyle sınır dünyasının en büyük hazine arayışı içinde olan yepyeni Vault Hunter'lardan biri olarak yeni dünyalar ve düşmanlar arasında patlama oldu. Çılgın düşmanları ele geçirmek, bolca ganimet kazanmak ve evinizi galaksideki en acımasız tarikat liderlerinden kurtarmak için solo oynayın veya arkadaşlarınızla katılın.

12-) Gears 5


Oyun dünyasının en çok beğeni toplayan serilerinden Gears, beş heyecanlı mod ve şimdiye kadarki en derin senaryo moduyla hiç olmadığı kadar büyüyor. Kıyasıya geçen savaşların temposu düştüğünde Kait Diaz düşmanla olan bağlantısını açığa çıkarmak için görevden ayrılır ve Sera için gerçek tehlikenin kendisi olduğunu keşfeder.

13-) Star Wars Jedi: Fallen Order


Asabi bir pilot olan eski bir Jedi Knight'ın ve korkusuz bir droid yoldaşının yardımıyla, bu hikaye güdümlü macerada İmparatorluk güçlerinin uğursuz ustalıklarından kaçmalısınız.

14-) Dying Light 2


İnsanlığın virüse kaybetmesinden bu yana 15 yıl geçti. Son büyük insan yerleşimi, modern karanlık çağa dalmış affedilmeyen, enfekte olmuş bir dünyada var. Gündüzleri haydutlar, hizipler ve aç kalanlar, hurdalar ya da onlardan alacak birinin, gerekirse şiddet kullanarak sokaklarda dolaştı. Geceleri virüslüler serbest dolaştılar, karanlık mahkumlarını yaşayanları avlamak için tahliye ediyorlardı. Sen virüslü bir kurtulan olan Aiden Caldwell'sin. Olağanüstü çeviklik ve acımasız savaş becerileriniz sizi bu tehlikeli dünyada güçlü bir müttefik ve değerli bir ürün haline getiriyor. Başka hiç kimsenin yapamayacağı şeyleri başarabilirsiniz. Kimsenin cesaret edemediği yerleri girin. Eşsiz yeteneklerinizle, bu çürüyen metropolde bir değişim ajanı olma gücüne sahipsiniz.

15-) Baldur's Gate 3


Eski bir kötülük Baldur Kapısı'na döndü, onu içten dışa yutmaya istekliydi. Faerun'un kaderi senin ellerinde yatıyor. Yalnız, direnebilirsin. Fakat birlikte üstesinden gelebilirsiniz.

16-) Animal Crossing: New Horizons


Eğer modern yaşamın koşuşturması sizi alt etse, Tom Nook'un seveceğiniz bir şey yaptığını fark edersiniz: Nook Inc. Issız Ada Kaçış Paketi! Elbette, yakın ve uzaktaki renkli karakterlerin bulunduğu çapraz yolları geçtiniz. Şehir halkının biri olarak büyük bir zaman geçirdin. Hatta yeni bir sayfa açıp kamu hizmetine adayabilirsiniz! Fakat derinlerde, özgürlüğünü özleyen bir parçan yok mu? Öyleyse, el değmemiş bir doğanın beklediği zengin bir dokunuşun beklediği ıssız bir adanın plajında ​​uzun bir yürüyüş, doktorun emrettiği şeydi! Kollarınızı kıvırırken ve istediğiniz şekilde yeni bir yaşam sürerken huzurlu yaratıcılık ve çekicilik sizi bekliyor. Kaynakları toplayın ve yaratık konforundan kullanışlı aletlere kadar her şeyi yapın. Çiçekler ve ağaçlar ile etkileşime girerken yeşil baş parmağınızı kucaklayın. Artık içeride ve dışarıda nelere ilişkin kuralların geçerli olmadığı bir ev kurun. Yeni gelenlerle arkadaş olun, mevsimin tadını çıkarın, keşfe çıktıkça nehirlerin direğine atlayın ve daha fazlasını yapın!

17-) The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2


Gelişme aşamasında olduğundan dolayı herhangi bilgi yoktur.

18-) Midnight Ghost Hunt


Diğer oyunculara karşı Ghosts veya Ghost Hunters gibi oynayın. Hayaletler göze çarpmayan mobilyaların içine saklanır ve istilacı avcılara fırlatır. Avcı, saat Midnight'a gelmeden önce tüm Hayaletleri bulmalı ve yok etmelidir. Midnight'da tüm ölü Hayaletler intikamcı ruhlar olarak geri dönüyor! Masalar döner, avcılar avlanır! Kaçışa kadar Hayalet saldırılarında hayatta kalmaya çalışmalılar.

19-) Doom Eternal


DOOM Avcısı olarak, Dünya'nın şeytani bir istila yaşadığını bulmak için geri dönersiniz. Raze Hell ve Slayer’ın kökenlerini ve bitinceye kadar söküp koparmaktaki kalıcı misyonunu keşfedin.

20-) Blair Witch


Blair Witch'in sinemaseverliklerinden ilham alan korku ve strese tepkilerinizi inceleyen, hikaye odaklı yeni bir psikolojik korku oyunu yaşayın.

E3 2019 Fuarına Damga Vuran Oyunlar
E3 2019 Fuarına Damga Vuran Oyunlar
3
17
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşleri

 • buseferkesingeldim
  Halo’nun yeni nesil xbox’a çıkışı beni şaşırtmayacağını söylemek istiyorum eğer öyle bir
  şey olursa. watch dogs 1 - 2’yi çok beğendim. hatta 2’yi platinledim. legion dikkatimi çekmedi. çok ekstrem dışında gelecek zaman diliminde geçen oyunları sevmiyorum. fütürizm bana hitap etmiyor. gears 5 beklediğim oyunlar arasında. tom clancy’s oyunlarına karşı bir beklentim yok ama bir ara rainbow ve ghost recon wildlans’ı çok sık oynuyordum. cyberpunk 2077, death straight, ghost tsushima, tlou part 2, doom eternal en çok merak ettiğim beklediğim oyunlar. bir de şu nesil bitmeden yeni bir far cry görmek çok hoş olurdu.
  Görüş hala geçerli mi?
 • Damlakatre
  Cyberpunk ciddi anlamda çıkışta damgasını vuracak ve kaldı ki ön sipariş fiyatrı değişlmediyse 249 tl idi ve Türkçe arayüz , altyazı ile geliyor... Bu da CD PROJEKT RED in Türk insanını önemsediğini de göstermektedir kanımca... Yanlış hatırlamıyorsam da 30 ağustosta da oynanabilir bir demo yayınlacak 2 günlüğüne...
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • güzel oyunlar
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

215
 • Cyberpunk ve Baldurs gate 3 favorim
 • Berti53
  Pes 20 409 tl fifa 20 429 tl oyunlarin fiyatlari cok para bu sene butun para oyunlara gidecek 2 fifa 2 pes alicam 2 bin tl oyun parasi gidecek dolar biraz düşse fiyatlar. Iyi olucakta
 • greenprofessor
  Cyberpunk süper yazı.
 • I_Run_Each_Team_2
  Rainbow Six: Quarantine'yi merakla bekliyorum.
  Eline sağlık.
 • atabenzinkoyancocuk
  Fuarda Bana Kalırsa Adını Altın Harflerle Yazdıracak Oyun Gears 5 Net
 • Nekvodlf
  Cyberpunk sistem gereksinimleri ne öyle ya titan diyo 16gb ram diyo
 • Duygusalmavi
  Super oyunlar ellerine saglik
 • ʜᴀssᴇᴄᴛᴏʀ
  7-14 harika
 • cafekolig
  Bannerlord neredesin çık gel artık 🤘🏻
 • CærMeN
  Çok teşekkürler, bir kaçını not aldım bile 🤗
 • System_Root
  Flight simulator nerede? (POyun değil ama..)
 • oğuz-34
  Watchdogs Legion
 • KaraAyna
  Ay be
 • 201465
  Güzel oyunlar..
 • MagRipOgLu
  Müttiş oyunlar
 • Boblesweger
  Gears
 • ikiortabirsadee
  İyiymiş
YÜKLENİYOR...