Webcam Kızları Simülasyonu: Streamers Company Tycoon

Webcam Kızları Simülasyonu: Streamers Company Tycoon

Bugün çok farklı bir tarzda ortaya çıkan Streamers Company Tycoon, Çinli bir firma tarafından satışa sunuldu. Oyun dünyasında, Tycoon serisine bir ilki daha eklenmiş oldu. Webcam üzerinden hayranlar toplayarak para kazanmaya çalışan bir şirketin sahibi olarak hem kızlarımızın başarısını takip edecek, onları eğitecek ve daha fazla kar elde etmek için imkanlarımızı genişletmek hedefimiz olacak.

Görevimiz

Webcam Kızları Simülasyonu: Streamers Company Tycoon

Bir şirket sahibi olarak ilk önce yayın yapacak kadınları işe alarak online sohbet üzerinden para kazanarak şirketi daha iyi bir konuma götürmek olacak. Kendi ekibimizi oluşturacak, onların yeteneklerini geliştirerek daha fazla hayran kazanarak karlılık hedefimizi arttırmakla sorumlu olacağız!

Popüler olmak için kızlarımızın nasıl bir şekilde pazarlama tekniklerini oluşturacağız? Bunları araştırarak görüntülü sohbeti, daha eğlenceli hale getirmek için eğitim planlarını geliştireceğiz.

Yayın içeriklerine karşın gelecek kötü sözlerin yorumlarını takip edecek ve sileceksiniz. Ayrıca, aylık bir maaş ile moderatör kiralayarak ile de bunun önüne geçebilirsiniz. Böylelikle, çok fazla olumlu yorumun gözükmesi, takipçi kazanmanıza sebep olacak! Yayın yapan kadın ile müşteriler arasındaki iletişime dikkat edeceksiniz ve ilişkilerini kontrol ederek öneriler vererek daha fazla takipçi kazanmaya çalışın. Kadın çalışanlarınız ile iyi bir ilişki kurun, izinlerini ayarlayın, sağlıklarına dikkat edin ve maaşlarını iyi bir şekilde ayarlayarak şirketinizin geleceği daha iyi bir konuma gelecektir.

Neler yapacağız?

Webcam Kızları Simülasyonu: Streamers Company Tycoon

Şirket sahibi olarak ilk işimiz, aylık maaşlarına göre bakarak sizi zor duruma bırakmayacak bir şekilde yayın yapacak olan kadınlarımızı işe almak olacaktır. Ardından işler başlayacak ve ilerleyecek. Yayın yapılmaya başlandığında, para kazanmaya başlayacaksınız. Tabii, her kadının ayrı bir odası olacak ve bu odayı daha rahat ve iyi bir konuma götürmek, sizin elinizde olacak. Ne kadar konforlu bir oda yaparsanız o kadar daha iyi bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Yayın yapan kadınları bazı eğitici yetenekler vererek yayındayken heyecanlandıran aktiviteler yaparak takipçi kazanabilirsiniz. Yayında, nasıl bir şekilde konuşması, nasıl giyinmesi, nasıl bir aktivite yapması gibi birçok etkinlikten sorumlu olacaksınız.

Yayın yapan kadınların dinlenmek için fırsatlar yaratmak zorundasınız. Maaşlarına düzenli bir zam yaparak emeklerinin karşılığını vermeli ve elinizden kaçırmamanız gerekmektedir. Şirketinizin karlılık payını arttırmak için onları eğitin, dinlendirin ve daha iyi hizmet verdirmek için aktivitelerle renklendirin.

Ayrıca, yeni odalar yaratarak daha fazla yayıncı alabilirsiniz. İsterseniz daha büyük bir şirkete taşınarak daha fazla yayıncı ile kazanç sağlamakta sizin elinizde.

Amacımız nedir?

Webcam Kızları Simülasyonu: Streamers Company Tycoon

Oyundaki amacımız, yayın yapan kadınların takip edilmesini sağlamak ve onlardan gelecek olan hediyeleri kazanarak paraya dönüştürmektir. Ne kadar çok takipçi olumlu dönüş yaparsa o kadar çok kazanç sağlayabilirsiniz. Böylelikle, şirketinizin büyüme payını arttırabilir ve daha çok yayıncı ile global bir şirket haline gelebilirsiniz. Günlük yaşantımızda da böyle yayın yapan siteler var ve kadınlar, kamera karşısında bir takım aktiviteler yaparak takipçiler kazanmaya çalışıyorlar. İşte, artık bu kadınların nasıl bir şirkette çalıştığını ve nasıl paralar kazandığını öğrenmek için sanal dünyaya taşındı. Uygun bir fiyata satın alarak bu eğlenceli oyuna sizde adım atabilirsiniz!


Streamers Company Tycoon, Steam'de satışa sunuldu. Oyun, şuanlık basitleştirilmiş Çince ve İngilizce desteklemektedir. Oyundaki seslendirmeler basitleştirilmiş Çince. Arayüz ise ingilizce desteklemektedir. İngilizcesi olan arkadaşlar, rahatlıkla oyun içerisinde neler yapılması gerektiğini rahatlıkla anlayacaktır.

Satın almak için tıkla!

Webcam Kızları Simülasyonu: Streamers Company Tycoon

0|0
33
BloodyGamer KizlarSoruyor'da Fenomen
Fenomen kimdir?

En İyi Erkek Görüşü

  • Sims çakması gibi duruyor. Ben pek beğenmedim ama, ellerine sağlık kardeşim. :)

    0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Benzer Benceler

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

22

Benzer Sorular

Yükleniyor...