"Bir Fincan Kahve Koy 40 Yıl Hatrı Olsun" Diyenler İçin: Sinbo Filtre Kahve Makinesi!

bayansinirli06 u

Kahve kokulu bir Bence ile karşınızdayım. Bir fincan kahvenin yanında yapılan sıcacık muhabbetin hastası, kahvenin ustasıyım. Yeni tanıştığım dostuma merhaba demek ister misiniz? Ta ta ta 🥂

SİNBO 🍵
SİNBO 🍵

KScanlar Merak Ediyor

Ürünün özelliklerini kısaca tanımlar mısın?

Kendisi kahve ihtiyacımı karşılayacak bir ürün oldu. Kullanımı çok rahat ve kendi içinden filtresi de çıkıyor. Bu sayede başka filtre alıp masraf etmeye gerek kalmıyor. Sayesinde kısa sürede 5 kişilik aileme kahve yapma imkanım oldu. Ölçüyü kendiniz ayarlıyorsunuz. Ben sert sevdiğim için kahvesini biraz fazla koydum.

Bu ürün hayatını nasıl kolaylaştıracak?

5 dakika bile sürmeden kolayca kahvemi yapabiliyorum. Haznesi geniş olduğu için istediğimde tekrar alabiliyorum. Muhabbettin yanına eşlik edecek kahveyi kolayca yapabileceğim makineye sahibim.

Bu markayı tercih etme sebebin nedir? Başka markalara nazaran ne farkı var?

Bazı küçük eşyalarımız da bu markadan olduğu için tercih sebebim oluyor.

Fiyatına göre performansını nasıl değerlendirirsin?

Fiyatına göre oldukça başarılı buldum. Özellikle hastane ve ofis gibi iş ortamlarına uyum sağlayacak bir ürün. Bozulana kadar kullanmaya devam edeceğim. 😘

Bu ürünü almak isteyenlere kişisel deneyiminden yola çıkarak ne söylemek istersin?

Kahve seven arkadaşlarıma tavsiyemdir. Bunu kahvemi yudumlarken yazıyorum. Bir bardak size ayırdım. "Gözlerinin kahvesinden koy ömrüme kırk yılın hatırına sende kalayım."

Sinbo Filtre Kahve Makinesi

"Bir Fincan Kahve Koy 40 Yıl Hatrı Olsun" Diyenler İçin: Sinbo Filtre Kahve Makinesi!
150 Cevap