Tuba Ünsal'dan Aşk Üzerine Çok Çarpıcı Tespitler!

Serap Aksu r
Tuba Ünsal
Tuba Ünsal

Oyuncu Tuba Ünsal, Instagram hesabından 14 Şubat Sevgililer Günü'nde aşk üzerine kadınların yaşadıkları ile ilgili çapıcı tespitler içeren bir yazı yayınladı. Ünsal, her kadının odasında duvara asılacak aşk analizi ile biz kadınlara unutmamız gereken öğütler verdi. İşte Tuba Ünsal'ın aşk hakkında yaptığı çarpıcı tespitler:

En güzel sevgi insanın kendine duyduğu öz sevgi olmalı. O kadar harap bitap büyütülen kızlarız ki birisi kafamızı okşasa aşk sanmaktan, bir güzel laf etse dünyaları yakıp yıkıp peşinde koşmaktan, yalan söylese de acıtmadan söylediği, azar azar üfleyerek kemirdiği ruhunuzu "yeter ki yalnız kalmayayım” korkusuyla yok saymaktan bıkmıyoruz.

Sonra elinde kocaman bir sıfır kalıyor. Güçlüsü güçsüzü tüm kadınlar aşk karşısında kekeme...

"Mümkün olana kanaat etseniz, hayallerinizi hakikat zannetmekten vazgeçseniz bu böyle olmaz!Bu haliyle herkes acınacak durumdadır, ama insan önce kendine acımalı"

En güzel sevgi insanın kendine duyduğu öz sevgi olmalı. O kadar harap bitap büyütülen kızlarız ki birisi kafamızı okşasa aşk sanmaktan, bir güzel laf etse dünyaları yakıp yıkıp peşinde koşmaktan, yalan söylese de acıtmadan söylediği, azar azar üfleyerek kemirdiği ruhunuzu “ yeterki yalnız kalmayayım” korkusuyla yok saymaktan bıkmıyoruz. Sonra elinde kocaman bir sıfır kalıyor. Güçlüsü güçsüzü tüm kadınlar aşk karşısında kekeme... “Mümkün olana kanaat etseniz, hayallerinizi hakikat zannetmekten vazgeçseniz bu böyle olmaz!Bu haliyle herkes acınacak durumdadır, ama insan önce kendine acımalı” #MariaPuder #FuckFakeValentines Tuba Unsal (@tubaunsal)'in paylaştığı bir gönderi ()

Son Güncelleme: 17 Şub 2020 / 01:02
Tuba Ünsal'dan Aşk Üzerine Çok Çarpıcı Tespitler!
4
5
Görüşünü yaz

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

54
 • goldensword
  Kesinlikle katılıyorum. Altına imzamı atarım, maalesef😞
 • uykucuhoroz
  Jenerasyon farkı var bence, Tuba Ünsal'ın söylediklerinin bizim jenerasyonla ve genç ilişkilerle alakası yok.
 • oxcakmak
  Öpüyorum tubacım.
 • Gecenisyan
  Öz sevgi ve öz saygıyı kaybetmemek asıl olan.
 • Sagol ama ilgilenmiyorm
 • Delirtmeyinok
  Doğruları söylemiş
 • öz sevgi önemli :)
 • Gizoooooo
  bravo güzel söylemiş
 • tssümerts
  Güzel söylemiş aslında öz sevgi
YÜKLENİYOR...