KizlarSoruyor’a özel KSOKEY15 indirim kodu ile hazzı #İstediğinGibi Yaşa!
Kapat

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Twitter'da Paylaştığı "30 Ağustos Zafer Bayramı" Konulu Video Büyük Beğeni Aldı

Melike Gozence r
Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Twitter'da Paylaştığı

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin BursaRay’da '30 Ağustos Zafer Bayramı' konulu tiyatro gösterisinin yer aldığı video, sosyal medyada büyük ilgi gördü. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın Twitter hesabından paylaştığı 'Zafer Ruhu' etiketli video, kısa sürede yayılarak on binlerce kez izlendi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın Twitter üzerinden, "Büyük Taarruz'un 97.yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e, silah arkadaşlarına ve aziz şehitlerimize minnetle" ve "Zafer Ruhu", "Büyük Taaruz" ifadelerini kullanarak paylaştığı video sosyal medyada kısa sürede yayıldı.

Yolcular gözyaşlarına hakim olamadı

İki tiyatro oyuncusunun, bindikleri BursaRay'da sahnelediği 'Zafer Ruhu'nu anlatan kısa oyunun videosu sosyal medyada binlerce takipçi tarafından paylaşıldı. Eşini ve çocuklarını cepheye gönderen bir Türk kadını ile kıyafetleri kanlı bir askerin Kurtuluş Savaşı’nda yaşananları anlattığı oyunun, görüntüye alındıklarının farkında olmayan BursaRay yolcularını da duygulandırdığı gözlendi.

Son Güncelleme: 3 Kas 2019 / 15:11
Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Twitter'da Paylaştığı "30 Ağustos Zafer Bayramı" Konulu Video Büyük Beğeni Aldı
9
1
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

 • yytrreeetgh
  Pekte umursayan olmamiş acii
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

08
 • velentino
  10 dakika önce arkadaş gönderdi bana da. Çok duygusal ve bence her ilde boyle sosyal sorumluluk için yapılmalı. Zafer bayramının 97. Yılında Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyorum.
 • bursagsli
  Şuraya bak metro ölü gibi. Bir çıt duyunca hepsi birden bakıyor ne oluyoruz diye. Madem sosyal medyadan paylaşıp beğeni yapanları 30 ağustosta korteje bekleriz
 • krsmnst1
  30 Ağustos Bursa'da her sene büyük bir coşkuyla kutlanır. Bu senede bu şekilde kutlanmasının yanı sıra böyle bir şey yapmış olmaları gerçekten çok güzel olmuş. Büyükşehir Belediyesi'ni ve tüm Bursalıları tebrik ediyorum. 30 Ağustos kutlamaları Kars için de her sene coşkulu bir şekilde geçiyor.
 • tutkulusahip
  30 Ağustos, toplumun geneli ilgilendiren bir bayram değil diyen alinur aktaş mı yapmış? Şov.
  • otastann

   Helal olsun reyiz valla doğru söylüyorsun ya

  • Aklınca günah çıkarmaya çalışmış 😂

 • CatKing
  Biz bu topraklarda 1 mevsim karlar üstünde, 4 mevsim ise kanlar üstünde yürüyoruz. Yapmayın şöyle şeyler insanlığımızdan utanıyoruz.
 • scil63
  Gerçekte yolcular ilgisiz gibi, Sosyal medyada herkes beğeni verir tabi.
 • Selfiboylu
  ağlattın be bizi
 • Leading_Leader
  Güzel düşünülmüş.
YÜKLENİYOR...