S-400'lerin Teslimatına Başlandı!

S-400
S-400

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "S-400 sisteminin birinci grup malzemelerinin Mürted Hava Meydanı'na intikaline bugün başlandı." ifadeleri kullanıldı.

Türkiye’nin hava ve füze savunma ihtiyacının karşılanmasına yönelik S-400 Uzun Menzilli Bölge Hava ve Füze Savunma Sisteminin tedarik sözleşmesi 11 Nisan 2017’de imzalanmıştı.

S-400'lerin Teslimatına Başlandı!
0
7
Görüşünü yaz

Senin görüşün nedir?

En İyi Erkek Görüşü

 • Eddraziel32

  Ekonomi şu haldeyken aster 30 füzesi alınıp batıyla ara düzeltilebilirdi. Çok riskli bir karar rahip brunson krizi bile doları 7.20 lere çekmişti ve faizlerle ancak 5.80 lere dengeleyebildik. Şu faiz oranları ve kur seviyesinde dahi odd verilerine göre otomotiv sektörü %50 daraldı inşaatta keza %30 daraldı. Başka bir kriz gelirse faiz arttırmak ile birşey yapamayız bırakın 2023 ü 2030 larda bile istediğimiz hedeflerin yarısına ulaşamayız.

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

06
 • UğurBeg60

  Önemli olan almak değil kurup aktif etmek ama Amerika ile yapılan anlaşma doğrultusunda yaprıtım uygulamamaları için aktif edilmeyecek depoda duracak.

 • PsychoPi

  Ankara deposundan çıkan jetski gibi, depolarda çürümeye kalmaz inş..

 • serenat4

  evde duralımda kargo geldiğinde hemen teslim alalım.

 • 201465

  İyimişler baya.

 • Mavzer55

  S400 bunlarmi :)

 • Gizli Üye

  İnş gerilim çok tirmanmaz Amerika dediğin ülke dünyanın ekonomisini yönetiyor. bu gün dünyanın en güçlü 10 ülkesinin gücünü toplasan amerikanın yarısı etmez. bunlar bilinen gerçekler. inş dolar tekrar firlamaz otomotiv inşaat turizm sanayileşme işsizlik yerin dibine girmiş vaziyette aylardır iş bulamadım. garson bile olmak istedim onda bile işe almıyorlar. ben parti tutmam hiç bir partiyi savunmam ya da kötülemem ben sadece vatandaş olmaya çalışıyorum

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...