İstanbul Valiliği Küçükçekmece'deki Taciz İddiaları Hakkında Açıklama Yaptı

Hakan Guray r

İstanbul Valiliği Küçükçekmece'deki Taciz İddiaları Hakkında Açıklama Yaptı

İstanbul Valiliğinden yapılan açıklamada, "Olayın görgü tanığı, mağdur olduğu iddia edilen çocuk ve çocuğun anne-babasının ifadelerinde 'konunun yanlış anlamadan kaynaklandığı ve herhangi bir kişiden şikayetçi olmadıklarını' beyan ettikleri anlaşılmış olup, adli ve idari tahkikatı sürdürülmektedir" denildi. Valilik, sosyal medyada yapılan provokatif paylaşımlar hakkında yasal işlem yapılacağını duyurdu...

Açıklamada şu ifadelere yer verildi...

Küçükçekmece ilçemizin Mehmet Akif Mahallesinde dün akşam saat 20.36’da ALO 155 hattına (A.D) adlı bir çocuğa yönelik sözlü cinsel taciz iddiasıyla ilgili ihbarda bulunulmuştur. Hemen olay yerine sevk edilen İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, yabancı uyruklu (E.A) adlı (suça sürüklenen çocuk) şüpheli ile mağdur olduğu iddia edilen çocuk, saat 21.15’te Çocuk Polisi Şubesine teslim edilmiştir. Olayın görgü tanığı, mağdur olduğu iddia edilen çocuk ve çocuğun anne-babasının ifadelerinde 'konunun yanlış anlamadan kaynaklandığı ve herhangi bir kişiden şikayetçi olmadıklarını' beyan ettikleri anlaşılmış olup, adli ve idari tahkikatı sürdürülmektedir. Şüphelinin alınması ve sonrasında, çevrede toplanan vatandaşlarımızca yapılan gösterilerde bazı işyeri ve araçlar zarar görmüş, kalabalığın dağılması ve taşkınlıkların önlenebilmesi için zorunlu olarak polis ekiplerimizce müdahalede bulunulmuştur. Bu ve benzeri olaylarda saygıdeğer vatandaşlarımızdan toplumsal huzur ve barışımızı hedef alan provokasyonlara karşı dikkatli olmalarını ve güvenlik güçlerimize destek vermelerini bekliyoruz. Durumu olduğundan çok farklı gösteren, şahsi kimliğini gizleyerek sosyal medya yoluyla provokatif paylaşımlarda bulunanlar mutlaka tespit edilecek ve haklarında yasal işlemler yapılacaktır.

Son Güncelleme: 8 Tem 2019 / 04:07
İstanbul Valiliği Küçükçekmece'deki Taciz İddiaları Hakkında Açıklama Yaptı
5
5
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşü

 • Gizli Üye
  Olayın özünü bilmeden linç eden bütün feministleri yargılasınlar. Bunlar yüzünden 2018 in ilk 2 ayında, sadece iftiralardan dolayı 28 tane erkek katledildi. Hep feministler yüzünden oluyor bunlar. Ayı sürüsü gibi saldırıyorlar. Daha olayın içeriğini bile bilmeden. Feminizm yobazlık ve barbarlıktır.
  Görüş hala geçerli mi?
  • Gizli Üye

   Akp erkeklerden ve maskülistlerden oy kaybettiğini anlayınca taktik değişikliğine gitmeye başladı galiba. Eskiden olsa hiç umursamazdı linç edilenleri, şimdi ise "Durumu olduğundan çok farklı gösterenler hakkında yasal işlem yapılacak" diyorlar. Yani bu durumu olduğundan daha farklı gösterenlerin kim olduğu zaten belli. Feministler.
   Her türlü durumda direk erkeği suçlayan, iftira atan ve iftiraları destekleyen tek güruh bunlar. Akp bu kadar feminist yasa çıkardıktan sonra, daha hiçbir maskülist erkek akp ye oy moy vermez.

En İyi Kız Görüşü

 • bugglem
  Yazık ki ne yazık ülkemdeki kuşa dahi yanlış yapanın rabbim evinde taş ustune tas komasınnn
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

44
 • aozdemir2019
  Vali bey acaba neye göre yasal işlem yapacaksınız? TCK maddelerinin hangisine göre? Suriyelileri koruma kanununa göre mi işlem yapacaksınız?
 • ŞiriinMühendis
  Daha durun yeni başlıyoruz..
  Suriyeylileri getirdiler iyi oldu reis ne yaparsa iyi yapar diyenler vardı.. Neredeler acaba..
 • oğuz-34
  Suriyelileri koruma politakasına girdi sayın vali şu an
 • Whiett
  yazık ya
 • Thalia27
  suriyeliler defolup gitsinler artık.
 • MagRipOgLu
  Demekki yalnış anlaşma
 • KaraAyna
  Vay be
YÜKLENİYOR...