Kolombiya'da Polis Kaykaycıların Üstüne Motor Sürdü!

Faruk Ayhan Utkan r
Bogota
Bogota

Kolombiya’da ‘Kaykay Günü’ kapsamında düzenlenen etkinlikte iki motosikletli polisin kaykaycılara çarpıp, darp ettiği görüntüler sosyal medyada büyük tepki topladı... Kolombiya'nın başkenti Bogota'da meydana gelen olaylarda çok sayıda kaykaycı yaralandı.

Olay, Kaykay Şirketleri Birliği tarafından kaykay tanıtımı için her yıl 21 Haziran’da düzenlenen ‘Go Skateboarding Day’in Kolombiya’nın başkenti Bogota’da düzenlenen etkinliğinde meydana geldi.

Polis kaykaycıların üzerine motor sürüp düşürünce ortalık bir anda savaş alanına döndü...

Go Skateboarding Day
Go Skateboarding Day

Etraftakiler tarafından kayda alınan görüntülerde, kaykaycıların cadde üzerine ilerlediği ve iki motosikletli polisin de kaykaycıların arasında dolaştığı görülüyor. Daha sonra ise motorlu polislerden biri etkinlikteki kaykaycılardan birine motosikletiyle çarpıyor. Kaza sonrası motosikletinden düşen polisi diğer kaykaycılar darp ediyor. Bu sırada yakında bulunan diğer polis de motosikletiyle bir gence çarparak, kaykaycıyı bir süre motosikleti altında sürüklüyor ve motosikletinden düşen polisin de kalkmasıyla motosiklet altındaki genç darp ediliyor. Bunun üzerine etkinlikteki kaykaycıların polislerin bu tutumuna tepki gösterdiği ve kaçmaya çalışan polislere kaykaylarını attıkları görülüyor. Olaylara ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.


Son Güncelleme: 30 Haz 2019 / 04:06
Kolombiya'da Polis Kaykaycıların Üstüne Motor Sürdü!
0
4
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşü

 • Polis, dünyanın her yerinde aynıdır... Kolombiya da da Türkiyede de israilde de...
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
 • gizli933
  Vay kereta
 • MagRipOgLu
  Yazık be
 • XxTurkOglxX
  Polis amcalarla delirmeceler çldırmacalarr

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

YÜKLENİYOR...