Kolombiya'da Polis Kaykaycıların Üstüne Motor Sürdü!

Bogota
Bogota

Kolombiya’da ‘Kaykay Günü’ kapsamında düzenlenen etkinlikte iki motosikletli polisin kaykaycılara çarpıp, darp ettiği görüntüler sosyal medyada büyük tepki topladı... Kolombiya'nın başkenti Bogota'da meydana gelen olaylarda çok sayıda kaykaycı yaralandı.

Olay, Kaykay Şirketleri Birliği tarafından kaykay tanıtımı için her yıl 21 Haziran’da düzenlenen ‘Go Skateboarding Day’in Kolombiya’nın başkenti Bogota’da düzenlenen etkinliğinde meydana geldi.

Polis kaykaycıların üzerine motor sürüp düşürünce ortalık bir anda savaş alanına döndü...

Go Skateboarding Day
Go Skateboarding Day

Etraftakiler tarafından kayda alınan görüntülerde, kaykaycıların cadde üzerine ilerlediği ve iki motosikletli polisin de kaykaycıların arasında dolaştığı görülüyor. Daha sonra ise motorlu polislerden biri etkinlikteki kaykaycılardan birine motosikletiyle çarpıyor. Kaza sonrası motosikletinden düşen polisi diğer kaykaycılar darp ediyor. Bu sırada yakında bulunan diğer polis de motosikletiyle bir gence çarparak, kaykaycıyı bir süre motosikleti altında sürüklüyor ve motosikletinden düşen polisin de kalkmasıyla motosiklet altındaki genç darp ediliyor. Bunun üzerine etkinlikteki kaykaycıların polislerin bu tutumuna tepki gösterdiği ve kaçmaya çalışan polislere kaykaylarını attıkları görülüyor. Olaylara ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.


Kolombiya'da Polis Kaykaycıların Üstüne Motor Sürdü!
0
4
Görüşünü yaz

Senin görüşün nedir?

En İyi Erkek Görüşü

  • Polis, dünyanın her yerinde aynıdır... Kolombiya da da Türkiyede de israilde de...

    Görüş hala geçerli mi?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • gizli933

    Vay kereta

  • Yazık be

  • XxTurkOglxX

    Polis amcalarla delirmeceler çldırmacalarr

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...