Evde Kuruyan Cildini Anında Nemlendirmenin Sırrını Keşfet!
Kapat

Ortaklar, 3- 4 Yaşındaki Çocukların Önünde Birbirine Girdi!

Serap Aksu r
Ortaklar, 3- 4 Yaşındaki Çocukların Önünde Birbirine Girdi!

Ankara'da bir anaokulunda 3-4 yaşında çocukların önünde ortaklar birbirine girdi... Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde kavga başlayınca çocukların panik halinde olay yerinden kaçtığı görülüyor. Ortağı oldukları anaokulunda öğretmenlik yapan Asuman E. ve Yasemin Ş., anlaşmazlık yaşadıkları diğer ortakları Gül E. ve onun eşi Nadir E. ile gelinleri tarafından dövüldü. Karşılıklı şikayetçi olunurken, dava açılan taraflardan Nadir E.'nin, Asuman E.'yi sınıfta eğitim gören çocukarın gözü önünde yere yatırıp, dövdüğü anlar, güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, kasım ayında meydana geldi. Anaokulunun ortakları Asuman E., Yasemin Ş. ve Gül E. arasında anlaşmazlık çıktı. Okulda aynı zamanda öğretmenlik yapan ortaklardan Asuman E. ve Yasemin Ş., iddiaya göre, Gül E.'nin, daha önceki tartışmalarının yer aldığı okuldaki güvenlik kamerası kayıtlarını aldırmak istemesine karşı çıktı. Bunun üzerine kadınlar arasında tartışma çıktı. Okula gelen Gül E.'nin eşi Nadir E. ise Asuman E. ve Yasemin Ş.'den hisselerini eşine devretmelerini istedi. Bu talebin ardından taraflar arasındaki tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü. Nadir E., Asuman E.'yi sınıfta çocukların gözü önünde yere yatırıp, dövdü. Güvenlik kamerasına saniye saniye yansıyan olayda, Gül E. ve okulda sekreter olarak görev yapan gelini Neslihan E. de Nadir E.'ye engel olmaya çalışan Yasemin Ş.'yi tartakladı.

Karşılıklı dava açıldı

Olayın ardından darp raporu alan taraflar, birbirinden şikayetçi oldu. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nca başlatılan soruşturma sonunda taraflar hakkında karşılıklı olarak dava açıldı. İddianamede taraflardan Nadir E.'nin 'hakaret', 'yağmaya teşebbüs', 'cebir, tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma'; Gül E. ile gelini Neslihan E.'nin 'cebir, tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçlarından cezalandırılması istendi.

Asuman E.'nin 'hakaret', olay sırasında parfüm sıkıp, zarar vermeye çalıştığı ileri sürülen Yasemin Ş.'nin ise 'basit yaralama' ve 'haksız fiil nedeniyle karşılıklı hakaret' suçlarından cezalandırılması talep edildi.

"Çocukların yanında dokunamayacaklarını düşündük"

Dövülen öğretmen Asuman E., olay sırasında Nadir E.'den kurtulmak için çocukların bulunduğu sınıfa kaçtığını belirterek, "Çocukların yanında dokunamayacaklarını düşündük; fakat orada beni sıkıştırarak, yere yatırdılar ve dövdüler. Yüzümde bayağı çizikler oluştu. Ben ağladım ve yardım istedim. Kafamı yere vurarak, tehditler savurdu. Daha öncelerde eşimi de ölümle tehdit ediyordu. Bunlar ilk değildi. En sonunda şiddete de başvurdu. Dayak yediğimi gören bir veli hemen yardıma koştu. Beni orada başka bir odaya kilitlediler. Darp raporumuzu aldık, şikayetçi olduk. Nadir E. ve eşinin cezalandırılmalarını talep ediyorum" diye konuştu.

"Bu ortaklık kanlı bitecekmiş"

Yasemin Ş. ise 18 yıldır öğretmenlik yaptığını anlatarak, "Hisselerimizi zorla almak istediler. Görüntülerde her şey var. Bize saldırdılar. Eşi okula gelince tehditler ve hakaretler savurmaya başladı. 'Bu ortaklık kanlı bitecek' diyordu. Ortağıma 'Sınıfa gidelim, orada çocuklar var, bize bir şey yapamazlar orada' dedim. Kendimizi korumak amaçlı çocukların yanına gittik; fakat orada da saldırmaya devam ettiler. Ben kendimi korumak için elime geçirdiğim parfümü sıktım; fakat işe yaramadı. Alamadığı hisseleri şiddetle almaya çalıştı. Biz orada tamamen çocukları düşündük. Çocuklar bize emanetti. Onlar çocukları hiç düşünmedi. Davamızı açtık; fakat mağdur olan biz olmamıza rağmen 'basit yaralama', 'tehdit', 'hakaret'ten bize dava açılmış" dedi.


Son Güncelleme: 5 May 2019 / 04:05
Ortaklar, 3- 4 Yaşındaki Çocukların Önünde Birbirine Girdi!
12
7
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşü

 • serap-h
  Canım çocuklarımın yanında kötü örnek olmasın diye hiç bir olumsuzluk yapmazdık çünkü gerçekten onları çok severdik. Para için yapmazdık. Çocuklarım hastalanıp da okula gelmediğimde kapının önünde sıra olup neden gelmediniz diye üzülüp kucağıma oturmak için yarış ederlerdi adeta. Ne günlere kalmışız herkes her şey oluyor öğretmenlik gönül işidir şu çocukların yanında yaptığınız adiliğe bakın.
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşleri

 • Nclsbg
  Para hırsı eğitim önüne nasıl geçer izliyoruz. Sonra takip edin bu insanlar şöyle kişilerdir ; yola izmarit atan, çöpünü sokağa atan, balgamını yere atan, trafikde saygısız sadece kendini düşünen bencil pislikler.
  Görüş hala geçerli mi?
 • Brk8217
  kendini korumak için çocukların yanına niye gidiyosun onu anlamadım amca karaktersiz zaten kadına saldırabilecek şerefsizlikte çoluk çocuk dinlermi... ya. memleketin çivisi çıkmış
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

610
 • sacculina
  türkiye de kadınsan yanında bıçak, biber gazı vs net taşıyacaksın.
 • ZamaneGenç
  Yaşadığımız zamanda en değerli şeyin maddi çıkar olduğunu hatırlatan güzel bir video olmuş emeği geçen arkadaşlarla teşekkür ediyorum.
 • parsksk
  su hale bak koca koca yaşlı başlı adamlar bıde cocuklara ornek olucaklar paraları batsın yanı
 • IamKaaze
  Yalniz o dayıyı çok pis dövesim geldi var yaa, keşke orada olaydım kadına o denlice saldırılır mı lan.
 • kasvetilikadın
  Şerefsizi öldüresim geldi oc Allah belasını versin ya mallar doldu aptal karaktersiz
  • Voldeemoortt

   Profilimdeki soruyu yanıtlar mısın seni davet edemiyorum

 • sevlay7171
  Cocuklarin önünde bu yapılır mı psikolojilerini dusunemiyorum Şu an
 • esil_berat_
  YA bu kadinin masum oldugu haber degilmi. Ablacim ya kiyamam abla masummus
 • zupperzonick
  Karaktersiz bacım çocuğuna örnek o dayı orda olsaydım canını alabilirdim o arkadaşım kurusunun orda
 • ZodiacK
  Tarlasını satan özel okul açarsa olacağı buydu
 • Tözel-Harekatçı
  Eğitim sistemimizin bir özeti
 • Meraklı1melahat
  Ya ne kadar karaktersiz ler çocuk onlar be.
 • Pulpffictionn
  Salak saçma insanlar
 • mariapuder2
  Yazıklar olsun
 • hoda1071
  Para meselesi çocuk bile dinlemiyor.
 • MagRipOgLu
  Çok yazık
 • Gizli Üye
  Çok yazık
YÜKLENİYOR...