CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Şehit Cenazesinde Saldırıya Uğradı (Ankara)

Tugrul Turcan r
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Şehit Cenazesinde Saldırıya Uğradı (Ankara)

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'ın Çubuk ilçesinde, şehit piyade er Yener Kırıkcı'nın cenaze namazının ardından bir grup tarafından protesto edilerek saldırıya uğradı. Kılıçdaroğlu, güvenlik için götürüldüğü evden zırhlı araçla çıkartılabildi...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'nın Çubuk ilçesinde şehit sözleşmeli piyade er Yener Kırıkcı'nın cenaze namazının ardından bir grup tarafından protesto edilerek saldırıya uğradı.

Kılıçdaroğlu, Türkiye-Irak sınır hattında teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan askerden piyade er Yener Kırıkcı'nın cenaze törenine katılmak üzere Çubuk'a gitti. Akkuzulu Camisi'ndeki cenaze namazının ardından top arabasına alınan şehidin naaşı, köy mezarlığına götürüldü. Bu sırada "Şehitler ölmez vatan bölünmez, kahrolsun PKK" sloganları atan bir grup Kılıçdaroğlu'na yumruk ve tekmelerle saldırdı.Yakın korumalarının yanı sıra özel harekat, polis ve jandarma ekiplerinin müdahalesiyle korunan Kılıçdaroğlu, alandan alınarak, çevredeki bir eve götürüldü. Evin çevresinde güvenlik çemberi oluşturuldu.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Şehit Cenazesinde Saldırıya Uğradı (Ankara)

Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya ve köyün ileri gelenleri de ellerindeki megafonlarla gruptakileri sakinleştirmeye çalıştı. Kılıçdaroğlu'nun aracı, bulunduğu evin önüne getirildi. Burada toplanan bazı vatandaşlar taşlarla saldırdıkları aracın camlarını kırdı.

Milli Savunma Bakanı Bakanı Hulusi Akar, Kılıçdaroğlu'nun bulunduğu eve geldi.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve Kara Kuvvetleri Komutanı Ümit Dündar ile Kılıçdaroğlu'nun Çubuk'ta şehit için kılınan cenaze namazı sonrası uğradığı saldırının ardından getirildiği eve geldi. Polis arabasının hoparlöründen evin çevresinde toplananlara seslenen Akar, vatandaşları sakin olmaya davet etti.

Şehit Yener Kırıkcı'ya Allah'tan rahmet dileyen Akar, şu ifadeleri kullandı...

Çubuk, yiğit insanların olduğu, şanlı tarihi olan bir yer. Sizler gerçekten son derece bilgili, görgülü, yetişmiş insanlarsınız. Sizin şanlı bir tarihiniz var. Bugün burada bir evladımız şehit oldu. Onunla ilgili gerekli töreni yaptık, vazifemizi yaptık. Onun şehit olduğu yerde şu anda silahlı kuvvetlerimiz, onun silah arkadaşları o dağları, tepeleri oradaki teröristlere dar ediyorlar. Hiçbir şekilde Yener'in kanını yerde bırakmayacağız. Silahlı kuvvetler elinden gelen her şeyi yapıyor. Arkadaşlarım, Yener'in mekanı cennet olsun, Allah anasına, babasına, sizlere, silahlı kuvvetlere sabır versin. Şu ana kadar mesajlarınızı verdiniz, tepkilerinizi gösterdiniz simdi sükunetle Yener'in evine gidiyoruz annesine, babasına taziyelerimizi bildirmek üzere. Burayı boşaltıyoruz. Çubuklu kardeşlerim mesajlarınızı verdiniz, tepkilerinizi gösterdiniz, şimdi sükunetle burayı boşaltıyoruz. Arkadaşlarım bize güvenin, bize inanın hep beraber burayı boşaltıyoruz ve Yener'in evine gidiyoruz.

Konuşmasının ardından Kılıçdaroğlu'nun bulunduğu eve giren Akar, bir süre içeride kaldı. Kılıçdaroğlu daha sonra Akar, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya eşliğinde evden çıktı.

Zırhlı araçla evden çıkarıldı...

Kemal Kılıçdaroğlu, Çubuk ilçesinde güvenlik amacıyla tutulduğu evden yaklaşık bir saat sonra zırhlı araçla çıkarıldı. Bu sırada, güvenlik güçleri çevrede yoğun güvenlik önlemi aldı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Şehit Cenazesinde Saldırıya Uğradı (Ankara)

Ankara Valisi Vasip Şahin: Tüm güvenlik tedbirleri alındı

Ankara Valisi Vasip Şahin, yaptığı açıklamada, "Kılıçdaroğlu ile ilgili tüm güvenlik tedbirleri alındı. Takviye kuvvetler yönlendirildi, bir güvenlik sorunu şu anda yok." dedi.

Şahin, Kılıçdaroğlu'nun sağlığıyla ilgili herhangi bir problem olmadığını söyledi.

Ankara Valiliğinden yapılan açıklamada da CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Çubuk ilçesindeki şehit cenazesinde saldırıya uğramasıyla ilgili olayın sorumluları hakkında yasal işlemlere başlanıldığı bildirildi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Şehit Cenazesinde Saldırıya Uğradı (Ankara)

Soruşturma başlatıldı...

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Çubuk'ta katıldığı, şehit Yener Kırıkcı'nın cenaze namazı sonrasında uğradığı saldırıyla ilgili soruşturma başlatıldığını bildirdi. Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman, yaptığı açıklamada, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun uğradığı saldırıyla ilgili soruşturma başlatıldığını, olayın terör bağlantısı ya da provokatif bir eylem olup olmadığına ilişkin her yönüyle araştırıldığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İbrahim Kalın da saldırıyı Twitter hesabından kınadı...

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırı kabul edilemez

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıya ilişkin, "Bir şehit cenazemizde böyle bir olayın kabul edilmesi elbette mümkün değildir. Geçmiş olsun." dedi.

Soylu, bir televizyon kanalına yaptığı açıklamada, olayın takipçisi olduğunu, bütün güvenlik görevlileri ve birim amirlerinin olay yerinde olduğunu söyledi.

Olayın tüm yönleriyle araştırıldığını vurgulayan Bakan Soylu, "Şehit cenazemizde böyle bir olayın kabul edilmesi elbette mümkün değildir. Geçmiş olsun. Aynı zamanda sabır ve itidal tavsiye ediyoruz." ifadelerini kullandı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Şehit Cenazesinde Saldırıya Uğradı (Ankara)

Adalet Bakan Abdülhamit Gül, Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı kınadı...

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Çubuk ilçesinde kılınan şehit cenazesi namazı sonrasında uğradığı saldırıyı kınadı. Bakan Gül, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik menfur saldırıyı kınıyor, kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Şiddetin hiçbir türünün demokratik siyasete gölge düşürmesine izin vermeyeceğiz." ifadelerine yer verdi.

TBMM Başkanı Mustafa Şentop: Bunu yapanlar provokasyon peşinde.

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Tekirdağ'daki temasları sırasında, gazetecilerin Kılıçdaroğlu'na saldırıya ilişkin soruları üzerine, siyasette farklı görüş ve tartışmalar olabileceğini fakat bunların hepsinin sözle ve fikirle yapılması gerektiğini söyledi.

Bu tür hadiselerin siyasetçilere ve kimseye karşı yapılmaması gerektiğini vurgulayan Şentop, "Bunu yapanların bir provokasyon içerisinde olduklarını düşünüyorum. Arkasındaki planlamanın da ortaya çıkarılması gerektiği kanaatindeyim. En kısa zamanda bunu temenni ediyorum." diye konuştu.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Her türlü şiddet eylemini kınıyoruz

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı kınadı.

Çelik, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Her türlü şiddet eylemini kınıyoruz. Sayın Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun diyoruz. Hukuk dışına çıkmaya kimsenin hakkı yoktur. Şiddet bir hak arama ya da protesto yolu değildir. Sorumlular açığa çıkarılacak ve gereken yasal işlem yapılacaktır." ifadelerine yer verdi.

AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: Asla kabul edilemez

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Çubuk ilçesinde kılınan şehit cenazenin namazı sonrasında uğradığı saldırıyı kınadı.

Kurtulmuş, Twitter hesabında yaptığı paylaşımda, "Yüreğimizi yakan şehitlerimizin acısı hepimizin ortak hüznüdür. Millet olarak hem teröre karşı dik duruşumuzu hem de sağduyulu ve vakur tavrımızı her koşulda korumalıyız. Sayın Kılıçdaroğlu'na karşı gerçekleştirilen müessif saldırı son derece üzüntü vericidir ve asla kabul edilemez." ifadelerine yer verdi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu: Saldırıyı gerçekleştirenleri kınıyorum

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Çubuk ilçesindeki şehit cenazesinde saldırıya uğramasını kınadı.

Karamollaoğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Şehit cenazesine katıldığı sırada saldırıya uğrayan Sayın Kılıçdaroğlu'na geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum ve bu saldırıyı gerçekleştirenleri kınıyorum. Sayın Cumhurbaşkanın kucaklaşmaya çağırdığı bir dönemde bu saldırının yaşanması bütün milletimizi üzmüştür. Ayrışma ve kamplaşma ancak ülkemize zarar verir. Biz birlikte Türkiye'yiz, farklılıklarımızla bir arada yaşayarak güçlü olabiliriz. " ifadelerine yer verdi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Şehit Cenazesinde Saldırıya Uğradı (Ankara)

Kemal Kılıçdaroğlu CHP Genel Merkezi'nde

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun bulunduğu araç, Türk bayraklarıyla bekleyen partililerin sevgi gösterileri arasında Genel Merkez'e giriş yaptı. Öte yandan, CHP MYK'nin olağanüstü toplanacağı belirtildi.

Son Güncelleme: 2 May 2019 / 08:05
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Şehit Cenazesinde Saldırıya Uğradı (Ankara)
21
27
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşleri

 • GS_Aras
  Lan dangalak beyinsizler bu olaydan tek zararlı çıkacak akp'dir neden yaptırsınlar. Ülkede muhalefet liderine saldırılıyorsa bu yöneticilerin suçudur yani iktidarın. İnsan bindiği dalı kesmez. Akp binası taranınca veya akp'li bir yönetici saldırıya maruz kalınca kesin chp yapmıştır diyenler gibi canım olmayın. Birazcık akıl yürütün bu olay sadece iktidara zarar verecek bir olaydır iktidar bile bile kendini niye ateşe atsın
  Görüş hala geçerli mi?
  • GS_Aras

   Akp'nin başına bişey gelince hemen chp'yi suçlayanlar da beyinsizdir, aynı şekilde akp'yi suçlayanlarda... Şu fanatizmden kurtulun mk takım tutar gibi parti tutup birbirinize saldırıyorsunuz.

  • Adamsın

 • SinirliBiber
  Bu saldırıyı yapanların, Sivas Madımak otelindeki masumları yakan hainlerden farkı yoktur. Şehit cenazesini fırsat bilen işbirlikçileri cenazeyi bir şov ve linç sahnesine çevirmiştir.
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşleri

 • Gizli Üye
  Kılıçdaroğluna saldıran köpeklerin kimlikleri deşifre edildi.
  Emniyet yakalama kararı çıkarttı. olayın ilginç kısmı saldırgan teröristlerin, şehit ailesiyle hatta köyle bile alakaları olmadığı belirlendi. şimdi tayyip fellik fellik bunu organize edenleri araştırıyor.
  Kuvvetle muhtemel yine akp gençlik kolları çıkacak işin içinden.
  Görüş hala geçerli mi?
  • _stalker_

   Ya çıkmazsa?

  • Gizli Üye

   @_stalker_ geçen seferki şehit cenazesinin failleri gençlik kolları çıktı. provokatör aileden bile değilmiş.

  • _stalker_

   Tamam da her zaman olacağı anlamına gelmez ki bu

  • Hepsini Göster
 • emo_kız
  Çok saçma Kemal Kılıçdaroğlu mu şehit etti de Kemal Kılıçdaroğluna vuruyorlar. Gerçekten bu Türk halkını anlayamıyorum baştakine yapılması gerekeni kime yapıyorlar
  Görüş hala geçerli mi?
  • Senide benim ülkemde ejnebi olarak anlıyamıyorum bir yumrukta sana lazımki ağzın burnun yer değiştirsin O zaman Türk halkını anlarsın

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1925
 • Yapılan çok büyük bir ayıptır. Görüntüleri izlemeyip sadece haberi okumuştum basit bir protesto sanmıştım lakin görüntüleri izleyince şok oldum. Koruması olmasa linç ölümle sonuçlanırdı.

  Yapanların ceza almasını umuyorum. Başta şehidimize saygısızlıktır!
 • Me_Se-38
  Yazık olmuş böyle bir günde birlik beraberlik olmak varken.
  • aerolite

   Kimle birlik beraberlik? Bu dediğin hayal. Halka aşıladıkları düşmanlık, dünyadaki en düşman milletler gibi bizi ayrıştırıyor.

  • Me_Se-38

   Bizim görüşlerimiz bile farklı sağ sol ama böyle bir günde sağ duyulu olmak var bunuda bilemiyorsak çok çok cahiliz birşey demiyorum.

  • aerolite

   Aynen ama tarihimizde bu tarz saldırıların odakları küçük istisnalar haricinde hiç değişmiyor.. Saldıran kesimin siyasi yönü hep aynı. cahilliğin, bağnazlığın bir araya gelip , kümelenmiş hali gibiler.

 • Oneymiss
  Kişileri, politikalarını, düşüncelerini ve eylemlerini ne kadar desteklemezsen destekleme. İstersen düşman ol ama şehit cenazesinde çok saçma yersiz ve gereksiz. Beğenilmeyen insanların ekmeğine yağ sürüyorsunuz. Bu millet ne zaman aklıyla düşünüp soğukkanlılıkla hareket edicek?
 • EmekliPatroniçe
  Hdpkk ile ittifak kur sonra şehit cenazesine git Kılıçdaroğlu şehit cenazesine gelecek son kişidir gideceği cenaze teröristlerin cenazesidir. Terör örgütünü savunan birinin şehit cenazesinde işi ne? Ölmelerin de parmağım var bir de cenazede parmağım olsun mu demek istiyor? İstenmediği yerlere gelmesin bu istek şehit ailelerinin hakkı, ayrıca bu bir saldırı veya provakasyon değil halkın tepkisidir umarım bir daha asla şehitlerimizin cenazesine gelmez.
  • Bu arada bu görüşümü istediğiniz kadar eksileyebilirsiniz terör yandaşı olmaya devam edin. Size verdiğim rahatsızlıktan mutluluk ve gurur duyuyorum. Elbet adalet yerini bulacak terör örgütü ve yandaşlarının kökü kuruyacak. Şimdi rahatça kudurabilirsiniz.

 • DefneLav
  Barbarlar. İster aynı ister farklı düşünceden olsun gidip yumruk atmak nedir? Sonra neden gelişemiyoruz
  • Denizmaden

   Ya bir cidden hadi ordan

  • DefneLav

   @Denizmaden şiddet barındıran bir toplum hiçbir zaman medeni olamaz. Şiddeti savunan da insanlığından şüphe etsin

  • Denizmaden

   Medeniyet den mi bahsediyorsun gerçekten mi
   Medeniyet neydi biliyormusn pkk oyları ile iktidara geldiysen PKK lılar la iş birliği yaptıysan şehit cenazesine de gelmeyeceksin eğer medeniyeti konuşacak okursak

  • Hepsini Göster
 • bihterinkahkahasi
  Cenazede yapılacak iş mi bu? Bıktım bu çomarlardan hiçbir şeye saygıları yok...
  • kocYigitt

   senin cenazene "katil" gelirse sen saygı duyarsın,
   tokalaşabilirsin de, bir de sahte chp gülüşü atarsın

 • recalar
  En önemlisi bu olay şehit cenazesinde oluyor. En büyük saygısızlık bu aslında. Kaldı ki cenaze törenine gelen birisine bunu yapmak... Orada bir soysuz var. Videoda net. Beyin yok, memlekete bir fayda yok. Kımıl zararlısının pislinğini yesin. İnan o daha faydalıdır bu ülkeye. Allah belanızı versin başka bir şey demiyorum.
 • sukkraaan
  Sen HDP ile bir ol sonra onlarin sehit ettigi eve git cok iyi oldu
 • Beylerbeyi-06
  Yapılan bu çirkin saldırıyı eshefle kınıyorum...😠
  Bakalım bunu yapan ceza alacak mı? İktidar partiden herhangi biri böyle bir saldırıya maruz kalsa müebbet yerdi
 • endmuhh
  saldırı denilen bir iki hırpalanmış tokat sanırım bir de. tam emin değilim. yumruk deniyor ama tam göremedim görüntülerde ama deniliyorsa vardır diye düşünüyorum. malsef kötü bir olay. ama bunlar hayatın içinde var bir de göz önündeseniz sevmeyeninizde olur seven kadar. artı bu cenaze sehit cenazesı ve millet ittifakı bası chp bir üyeside hdp. yani sebepler var. bence güncemi cok mesgul etmese daha iyi.
 • Denizmaden
  Az bile yapıldı dua etsin oradan sağ çıkabildi Cumhur başkanı zırhlı araç göndermeseydi ne 💩 yiyecektin ey cuguliiii
 • aerolite
  Gerçek bir hukuk devleti, bu saldırıya karışan , azmettiren, bilip te söylemeyen, gerekli tedbirleri almayan herkesi tek , tek en caydırıcı şekilde cezalandırırdı...
  Ama dediğim gibi bunun için ortada "GERÇEK BİR HUKUK DEVLETİ" olması şart.
 • Saldırıyı kınıyorum.
  Bir şehit cenazesinde Sağduyu hakim olmalıydı, şiddet değil...
  Kimse provakasyona gelip AKP veya MHP'li yapmıştır düşüncesine kapılmayın.
  Bu saldırıyı yapanların amacı zaten o düşünceyi aklınıza yerleştirmek.
  Kimliği belli olduğunda emniyet güçleri Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırının cezasını verecektir.
 • Brk8217
  bu yapılan siyasilerin ayıbıdır kutuplaştırma dili kullanıldıkça bugün Kılıçdaroğluna, yarın Bahçeliye veya Erdoğana karşı yapılır bu hareketler herkes aklını başına alsın bu işler o kadar basit değil sandıkta gerçekleştirsin herkes eylemini terbiyesizlik yapmasın iç savaşa sürüklemesin milleti üslubu düzeltsin bütün siyasetçiler!!!
 • Çaykovskiii
  yumruk atan OSMAN SARIGÜN evi yakın diye yırtınan FATMA BAŞARAN.
  https://www.facebook.com/fatma.basaran.750
  https://www.facebook.com/osman.sarigun
 • yinemipilav
  Yapılan çok ayıp şehitlerimize Allah Rahmet Eylesin. Ülke olarak biz nasıl bu hale geldik böyle çok üzücü görüntüler.
 • sharlatan
  Güçleri 60 yaşındaki adama yeter zaten bu serefsiz soylarının karşısına 2 dhkpci ya da 2 pkklı çıkar altına işerler. Provakatör şerefsizler
  • kocYigitt

   sana terörist ismi daha çok yakışır, şarlatan ismi az geliyor

 • eylemsen
  Şiddetle kınıyorum. Bizi bize düşürmek için yapılan bir oyundan başka bir şey değil. Halk birbirine düşsün isteniyor.
 • scare
  Fetö terör örgütünün üyeleri saldırıyı düzenlemiştir. Ülke barışına bir provakasyondur. Gerekli örgüt üyelikleri ortaya çıkarılmalı ve cezaları kesilmeli
 • Ateist_Türk
  Eleştiri olabilir, ama şiddet olmamalı. Kınıyorum erkeklere yapılan her türlü şiddeti...
 • kocYigitt
  belki pişmanlığından bilmem ama beti benzi atmış, kıyamam
 • Şehit yakınlarının acısını anlayamayız onların tepkisine hak veririm diğer provokatörlere asla hak vermem
 • scrying
  istemsizce pozlara güldüm

  siyasi bir partim yok bu adama da nefretim yok
 • zevki_sefa
  bunu yapan o yobaz zihniyetlileri bulup kellerinini iğrenç bedenlerinden ayırmak lazım
 • Beauvais
  Bu yumruk sadece kılıçdaroğluna değil, demokrasiye atılmıştır
 • akigolar1990
  Kılıçdaroğlu nun bokunu yiyin adi provakatörler
  • Elaalya

   Yiyorlar zaten

  • Sen yedi yirmidört saat yiyosun heralde angut anlaşılan seninde yüzünün yer değişmesi lazım

 • İnfllames-54
  Akp neyi kınıyor tam olarak anlamadım?
 • yetkilibirabiniz
  terörist bunlar, terörist!
  • kocYigitt

   ülkede ne çok terörist var görüyorsunuz

 • Saldırgan insanları sevmem ben
 • Degasin19
  Helak olasıca pislikler 🤮
 • irice45
  biraz medeni olun
 • MagRipOgLu
  Olmaması gereken bir durum
 • _stalker_
  Siyasetten anlamam.
 • Gizli Üye
  akp li bir sıyesetcıye yapılsaydı bu nolurdu acaba ayrıca kılıcdaroglu kımseyı davulla zurnayla karsılamadı
  • CHP PKK terör örgütü değildir demeyecekti haketti

  • Gizli üye yapılmadımı ak partili bir devlet adamına

  • kocYigitt

   artvinde ak partiliye yapılmıştı, kılıçdaroğlu şey demişti "rüzgar eken fırtına biçer"

 • Gizli Üye
  Ekrem İmamoğlu'nun maltepede ki Yeniden Başlangıç Buluşmasında miting'den ve Ekrem İmamoğlu'ndan bahsedilmesin diye bilerek planlandı.. ve uygulamaya geçirildi bence.. Mnareyi çalan kılıfını hazırlar.
  • Gizli Üye

   ak ke pe liler Atatürkçü Düşünce Zihniyetinden anlamıyorlar.. ya da anlamak istemiyorlar..

  • Denizmaden

   Yav he he

  • Ak ke peliler sevsin seni

  • Hepsini Göster
 • Gizli Üye
  Ulkemiz neydi nolcak nereye gidiyor, allah sonumuzu hayir etsin. devlet partiler arasi ic savasin ardindan halki birbirine dusurcekler
 • Gizli Üye
  bir dertleri varsa şiddete başvurmak yerine kılıçdaroğluna dava açsalarmış ya.
  https://www.youtube.com/watch?v=Evos9qLutfQ
 • Gizli Üye
  kiyamam :(
 • Gizli Üye
  Hdplilerle beraber olup sonrada yüzsüz yüzsüz cenazeye gelirsen olacağı bu tabi. İyi bile oldu
 • Gizli Üye
  Cenazede olması doğru değil tabii
  Sonuçta yüksek maneviyatı olan bir yer
  Lakin hem şehit verilmesine imkan sağlayıp hem de cenazeye kaltılması yüzsüzlüğe giriyor
  Sonuçta terörle birlik olan kişidende bu yüzsüzlük mümkün geliyor
 • Gizli Üye
  akp kendi kendini kınamış ne komik
 • Gizli Üye
  Sacmaliga bak ya dinsiz yobaz cumhurbaskaniniza saldirin once ulkenin anasini diktiiii oglunu askere ylllamayip bedelli yapti. Serefsizler yobazlar
  • şu an sen laik birisin değil mi?
   İnsan dini ve ibadetlerini getirme özgürlüğüne sahiptir.
   İster dindar ister dinsiz olsun.
   Sen neden insanları dindar olduğu için yobaz diye aşağılıyorsun?

  • Gizli Üye

   Dindar olan hirsizlik yolsuzluk ve insanlarin hakkina goz dikmez ben niye o kadar yukksek puan alip atanamiyorumda elin yobazi oy veriyor diye dusuk puanli cocugu ataniyor bana dindar ayaklari yapma yobazlarrr isteee Allah ne demis bana kul hakki ileeeee gelmeyin !!! Size haram olsunnn kul hakki

  • Gizli Üye

   Allahin belalari

  • Hepsini Göster
 • Gizli Üye
  Şehidimeze Allah rahmet eylesin
  • endmuhh

   bakıyorum da insnalar cok hınc içinde. kimisi iyi oldu diyor kimisi bir kasık suda bogacak osman isimli zanlıyı. lime lime edecek. senin ise yorumun sade ve güzel ama sende gizlisin

 • Gizli Üye
  Ben provokasyon var diyorum malum Ankara İstanbul gibi yerel seçim hezimeti
  • aerolite

   2015 haziran genel seçimlerinde akp kaybettiğinde neler yaptı hatırla... Bir şekilde çirkinleşiyorlar.

  • Gizli Üye

   @aerolite o konuda yargılama sürecindeyim daha.

  • aerolite

   Hayırdır konunun hakimi siz misiniz?

  • Hepsini Göster
YÜKLENİYOR...