CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Şehit Cenazesinde Saldırıya Uğradı (Ankara)

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Şehit Cenazesinde Saldırıya Uğradı (Ankara)

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'ın Çubuk ilçesinde, şehit piyade er Yener Kırıkcı'nın cenaze namazının ardından bir grup tarafından protesto edilerek saldırıya uğradı. Kılıçdaroğlu, güvenlik için götürüldüğü evden zırhlı araçla çıkartılabildi...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'nın Çubuk ilçesinde şehit sözleşmeli piyade er Yener Kırıkcı'nın cenaze namazının ardından bir grup tarafından protesto edilerek saldırıya uğradı.

Kılıçdaroğlu, Türkiye-Irak sınır hattında teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan askerden piyade er Yener Kırıkcı'nın cenaze törenine katılmak üzere Çubuk'a gitti. Akkuzulu Camisi'ndeki cenaze namazının ardından top arabasına alınan şehidin naaşı, köy mezarlığına götürüldü. Bu sırada "Şehitler ölmez vatan bölünmez, kahrolsun PKK" sloganları atan bir grup Kılıçdaroğlu'na yumruk ve tekmelerle saldırdı.Yakın korumalarının yanı sıra özel harekat, polis ve jandarma ekiplerinin müdahalesiyle korunan Kılıçdaroğlu, alandan alınarak, çevredeki bir eve götürüldü. Evin çevresinde güvenlik çemberi oluşturuldu.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Şehit Cenazesinde Saldırıya Uğradı (Ankara)

Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya ve köyün ileri gelenleri de ellerindeki megafonlarla gruptakileri sakinleştirmeye çalıştı. Kılıçdaroğlu'nun aracı, bulunduğu evin önüne getirildi. Burada toplanan bazı vatandaşlar taşlarla saldırdıkları aracın camlarını kırdı.

Milli Savunma Bakanı Bakanı Hulusi Akar, Kılıçdaroğlu'nun bulunduğu eve geldi.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve Kara Kuvvetleri Komutanı Ümit Dündar ile Kılıçdaroğlu'nun Çubuk'ta şehit için kılınan cenaze namazı sonrası uğradığı saldırının ardından getirildiği eve geldi. Polis arabasının hoparlöründen evin çevresinde toplananlara seslenen Akar, vatandaşları sakin olmaya davet etti.

Şehit Yener Kırıkcı'ya Allah'tan rahmet dileyen Akar, şu ifadeleri kullandı...

Çubuk, yiğit insanların olduğu, şanlı tarihi olan bir yer. Sizler gerçekten son derece bilgili, görgülü, yetişmiş insanlarsınız. Sizin şanlı bir tarihiniz var. Bugün burada bir evladımız şehit oldu. Onunla ilgili gerekli töreni yaptık, vazifemizi yaptık. Onun şehit olduğu yerde şu anda silahlı kuvvetlerimiz, onun silah arkadaşları o dağları, tepeleri oradaki teröristlere dar ediyorlar. Hiçbir şekilde Yener'in kanını yerde bırakmayacağız. Silahlı kuvvetler elinden gelen her şeyi yapıyor. Arkadaşlarım, Yener'in mekanı cennet olsun, Allah anasına, babasına, sizlere, silahlı kuvvetlere sabır versin. Şu ana kadar mesajlarınızı verdiniz, tepkilerinizi gösterdiniz simdi sükunetle Yener'in evine gidiyoruz annesine, babasına taziyelerimizi bildirmek üzere. Burayı boşaltıyoruz. Çubuklu kardeşlerim mesajlarınızı verdiniz, tepkilerinizi gösterdiniz, şimdi sükunetle burayı boşaltıyoruz. Arkadaşlarım bize güvenin, bize inanın hep beraber burayı boşaltıyoruz ve Yener'in evine gidiyoruz.

Konuşmasının ardından Kılıçdaroğlu'nun bulunduğu eve giren Akar, bir süre içeride kaldı. Kılıçdaroğlu daha sonra Akar, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya eşliğinde evden çıktı.

Zırhlı araçla evden çıkarıldı...

Kemal Kılıçdaroğlu, Çubuk ilçesinde güvenlik amacıyla tutulduğu evden yaklaşık bir saat sonra zırhlı araçla çıkarıldı. Bu sırada, güvenlik güçleri çevrede yoğun güvenlik önlemi aldı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Şehit Cenazesinde Saldırıya Uğradı (Ankara)

Ankara Valisi Vasip Şahin: Tüm güvenlik tedbirleri alındı

Ankara Valisi Vasip Şahin, yaptığı açıklamada, "Kılıçdaroğlu ile ilgili tüm güvenlik tedbirleri alındı. Takviye kuvvetler yönlendirildi, bir güvenlik sorunu şu anda yok." dedi.

Şahin, Kılıçdaroğlu'nun sağlığıyla ilgili herhangi bir problem olmadığını söyledi.

Ankara Valiliğinden yapılan açıklamada da CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Çubuk ilçesindeki şehit cenazesinde saldırıya uğramasıyla ilgili olayın sorumluları hakkında yasal işlemlere başlanıldığı bildirildi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Şehit Cenazesinde Saldırıya Uğradı (Ankara)

Soruşturma başlatıldı...

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Çubuk'ta katıldığı, şehit Yener Kırıkcı'nın cenaze namazı sonrasında uğradığı saldırıyla ilgili soruşturma başlatıldığını bildirdi. Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman, yaptığı açıklamada, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun uğradığı saldırıyla ilgili soruşturma başlatıldığını, olayın terör bağlantısı ya da provokatif bir eylem olup olmadığına ilişkin her yönüyle araştırıldığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İbrahim Kalın da saldırıyı Twitter hesabından kınadı...

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırı kabul edilemez

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıya ilişkin, "Bir şehit cenazemizde böyle bir olayın kabul edilmesi elbette mümkün değildir. Geçmiş olsun." dedi.

Soylu, bir televizyon kanalına yaptığı açıklamada, olayın takipçisi olduğunu, bütün güvenlik görevlileri ve birim amirlerinin olay yerinde olduğunu söyledi.

Olayın tüm yönleriyle araştırıldığını vurgulayan Bakan Soylu, "Şehit cenazemizde böyle bir olayın kabul edilmesi elbette mümkün değildir. Geçmiş olsun. Aynı zamanda sabır ve itidal tavsiye ediyoruz." ifadelerini kullandı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Şehit Cenazesinde Saldırıya Uğradı (Ankara)

Adalet Bakan Abdülhamit Gül, Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı kınadı...

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Çubuk ilçesinde kılınan şehit cenazesi namazı sonrasında uğradığı saldırıyı kınadı. Bakan Gül, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik menfur saldırıyı kınıyor, kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Şiddetin hiçbir türünün demokratik siyasete gölge düşürmesine izin vermeyeceğiz." ifadelerine yer verdi.

TBMM Başkanı Mustafa Şentop: Bunu yapanlar provokasyon peşinde.

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Tekirdağ'daki temasları sırasında, gazetecilerin Kılıçdaroğlu'na saldırıya ilişkin soruları üzerine, siyasette farklı görüş ve tartışmalar olabileceğini fakat bunların hepsinin sözle ve fikirle yapılması gerektiğini söyledi.

Bu tür hadiselerin siyasetçilere ve kimseye karşı yapılmaması gerektiğini vurgulayan Şentop, "Bunu yapanların bir provokasyon içerisinde olduklarını düşünüyorum. Arkasındaki planlamanın da ortaya çıkarılması gerektiği kanaatindeyim. En kısa zamanda bunu temenni ediyorum." diye konuştu.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Her türlü şiddet eylemini kınıyoruz

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı kınadı.

Çelik, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Her türlü şiddet eylemini kınıyoruz. Sayın Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun diyoruz. Hukuk dışına çıkmaya kimsenin hakkı yoktur. Şiddet bir hak arama ya da protesto yolu değildir. Sorumlular açığa çıkarılacak ve gereken yasal işlem yapılacaktır." ifadelerine yer verdi.

AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: Asla kabul edilemez

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Çubuk ilçesinde kılınan şehit cenazenin namazı sonrasında uğradığı saldırıyı kınadı.

Kurtulmuş, Twitter hesabında yaptığı paylaşımda, "Yüreğimizi yakan şehitlerimizin acısı hepimizin ortak hüznüdür. Millet olarak hem teröre karşı dik duruşumuzu hem de sağduyulu ve vakur tavrımızı her koşulda korumalıyız. Sayın Kılıçdaroğlu'na karşı gerçekleştirilen müessif saldırı son derece üzüntü vericidir ve asla kabul edilemez." ifadelerine yer verdi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu: Saldırıyı gerçekleştirenleri kınıyorum

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Çubuk ilçesindeki şehit cenazesinde saldırıya uğramasını kınadı.

Karamollaoğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Şehit cenazesine katıldığı sırada saldırıya uğrayan Sayın Kılıçdaroğlu'na geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum ve bu saldırıyı gerçekleştirenleri kınıyorum. Sayın Cumhurbaşkanın kucaklaşmaya çağırdığı bir dönemde bu saldırının yaşanması bütün milletimizi üzmüştür. Ayrışma ve kamplaşma ancak ülkemize zarar verir. Biz birlikte Türkiye'yiz, farklılıklarımızla bir arada yaşayarak güçlü olabiliriz. " ifadelerine yer verdi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Şehit Cenazesinde Saldırıya Uğradı (Ankara)

Kemal Kılıçdaroğlu CHP Genel Merkezi'nde

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun bulunduğu araç, Türk bayraklarıyla bekleyen partililerin sevgi gösterileri arasında Genel Merkez'e giriş yaptı. Öte yandan, CHP MYK'nin olağanüstü toplanacağı belirtildi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Şehit Cenazesinde Saldırıya Uğradı (Ankara)
21
27
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşleri

 • GS_Aras

  Lan dangalak beyinsizler bu olaydan tek zararlı çıkacak akp'dir neden yaptırsınlar. Ülkede muhalefet liderine saldırılıyorsa bu yöneticilerin suçudur yani iktidarın. İnsan bindiği dalı kesmez. Akp binası taranınca veya akp'li bir yönetici saldırıya maruz kalınca kesin chp yapmıştır diyenler gibi canım olmayın. Birazcık akıl yürütün bu olay sadece iktidara zarar verecek bir olaydır iktidar bile bile kendini niye ateşe atsın

  • Akp'nin başına bişey gelince hemen chp'yi suçlayanlar da beyinsizdir, aynı şekilde akp'yi suçlayanlarda... Şu fanatizmden kurtulun mk takım tutar gibi parti tutup birbirinize saldırıyorsunuz.

  • Adamsın

 • SinirliBiber

  Bu saldırıyı yapanların, Sivas Madımak otelindeki masumları yakan hainlerden farkı yoktur. Şehit cenazesini fırsat bilen işbirlikçileri cenazeyi bir şov ve linç sahnesine çevirmiştir.

En İyi Kız Görüşleri

 • Gizli Üye

  Kılıçdaroğluna saldıran köpeklerin kimlikleri deşifre edildi.
  Emniyet yakalama kararı çıkarttı. olayın ilginç kısmı saldırgan teröristlerin, şehit ailesiyle hatta köyle bile alakaları olmadığı belirlendi. şimdi tayyip fellik fellik bunu organize edenleri araştırıyor.
  Kuvvetle muhtemel yine akp gençlik kolları çıkacak işin içinden.

  • Ya çıkmazsa?

  • Hepsini Göster
  • Gizli Üye

   @_stalker_ Umarım ben şaşırırım çünkü artık şaşırmak istiyoruz güzelim. bu anlattıklarımı zevk alıyorum diye anlatmıyorum. keşke bunları hiç yaşamasak da ben kuruntu yapıyor olsam.
   Zaten tüm temennimiz bu düzenin sona ermesi. sen yine temiz kalbinle saf duygularınla kurduğun dünyada yaşamaya devam et. umarım kimse canını yakmaz hayallerini yıkmaz. en azından birimizin kendi dünyasında mutlu mesut yaşıyor olması bile bizim için sevindirici.

  • Gizli Üye

   @_stalker_ peki sana da iyi geceler :)

 • emo_kız

  Çok saçma Kemal Kılıçdaroğlu mu şehit etti de Kemal Kılıçdaroğluna vuruyorlar. Gerçekten bu Türk halkını anlayamıyorum baştakine yapılması gerekeni kime yapıyorlar

  • Senide benim ülkemde ejnebi olarak anlıyamıyorum bir yumrukta sana lazımki ağzın burnun yer değiştirsin O zaman Türk halkını anlarsın

Senin görüşün nedir?

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1925
 • ZodiacK

  Yapılan çok büyük bir ayıptır. Görüntüleri izlemeyip sadece haberi okumuştum basit bir protesto sanmıştım lakin görüntüleri izleyince şok oldum. Koruması olmasa linç ölümle sonuçlanırdı.

  Yapanların ceza almasını umuyorum. Başta şehidimize saygısızlıktır!

 • Me_Se-38

  Yazık olmuş böyle bir günde birlik beraberlik olmak varken.

  • Kimle birlik beraberlik? Bu dediğin hayal. Halka aşıladıkları düşmanlık, dünyadaki en düşman milletler gibi bizi ayrıştırıyor.

  • Bizim görüşlerimiz bile farklı sağ sol ama böyle bir günde sağ duyulu olmak var bunuda bilemiyorsak çok çok cahiliz birşey demiyorum.

  • Aynen ama tarihimizde bu tarz saldırıların odakları küçük istisnalar haricinde hiç değişmiyor.. Saldıran kesimin siyasi yönü hep aynı. cahilliğin, bağnazlığın bir araya gelip , kümelenmiş hali gibiler.

 • Hdpkk ile ittifak kur sonra şehit cenazesine git Kılıçdaroğlu şehit cenazesine gelecek son kişidir gideceği cenaze teröristlerin cenazesidir. Terör örgütünü savunan birinin şehit cenazesinde işi ne? Ölmelerin de parmağım var bir de cenazede parmağım olsun mu demek istiyor? İstenmediği yerlere gelmesin bu istek şehit ailelerinin hakkı, ayrıca bu bir saldırı veya provakasyon değil halkın tepkisidir umarım bir daha asla şehitlerimizin cenazesine gelmez.

  • Bu arada bu görüşümü istediğiniz kadar eksileyebilirsiniz terör yandaşı olmaya devam edin. Size verdiğim rahatsızlıktan mutluluk ve gurur duyuyorum. Elbet adalet yerini bulacak terör örgütü ve yandaşlarının kökü kuruyacak. Şimdi rahatça kudurabilirsiniz.

 • Cenazede yapılacak iş mi bu? Bıktım bu çomarlardan hiçbir şeye saygıları yok...

  • senin cenazene "katil" gelirse sen saygı duyarsın,
   tokalaşabilirsin de, bir de sahte chp gülüşü atarsın

 • sukkraaan

  Sen HDP ile bir ol sonra onlarin sehit ettigi eve git cok iyi oldu

 • Oneymiss

  Kişileri, politikalarını, düşüncelerini ve eylemlerini ne kadar desteklemezsen destekleme. İstersen düşman ol ama şehit cenazesinde çok saçma yersiz ve gereksiz. Beğenilmeyen insanların ekmeğine yağ sürüyorsunuz. Bu millet ne zaman aklıyla düşünüp soğukkanlılıkla hareket edicek?

 • DefneLav

  Barbarlar. İster aynı ister farklı düşünceden olsun gidip yumruk atmak nedir? Sonra neden gelişemiyoruz

  • Ya bir cidden hadi ordan

  • Hepsini Göster
  • DefneLav harikasın güzel ve mantıklı yorumların düşündürücü bakış acınız ve bilginiz yerinde tespit ve gayet demokrat bir bicimde görüş beyan etmişsin okudum hepsini çok olgunca bir yaklaşım ve o erdemlikte bilgiye sahipsiniz.

  • @zenci21 teşekkür ediyorum

 • Beylerbeyi-06

  Yapılan bu çirkin saldırıyı eshefle kınıyorum...😠
  Bakalım bunu yapan ceza alacak mı? İktidar partiden herhangi biri böyle bir saldırıya maruz kalsa müebbet yerdi

 • recalar

  En önemlisi bu olay şehit cenazesinde oluyor. En büyük saygısızlık bu aslında. Kaldı ki cenaze törenine gelen birisine bunu yapmak... Orada bir soysuz var. Videoda net. Beyin yok, memlekete bir fayda yok. Kımıl zararlısının pislinğini yesin. İnan o daha faydalıdır bu ülkeye. Allah belanızı versin başka bir şey demiyorum.

 • Denizmaden

  Az bile yapıldı dua etsin oradan sağ çıkabildi Cumhur başkanı zırhlı araç göndermeseydi ne 💩 yiyecektin ey cuguliiii

 • Saldırıyı kınıyorum.
  Bir şehit cenazesinde Sağduyu hakim olmalıydı, şiddet değil...
  Kimse provakasyona gelip AKP veya MHP'li yapmıştır düşüncesine kapılmayın.
  Bu saldırıyı yapanların amacı zaten o düşünceyi aklınıza yerleştirmek.
  Kimliği belli olduğunda emniyet güçleri Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırının cezasını verecektir.

 • Brk8217

  bu yapılan siyasilerin ayıbıdır kutuplaştırma dili kullanıldıkça bugün Kılıçdaroğluna, yarın Bahçeliye veya Erdoğana karşı yapılır bu hareketler herkes aklını başına alsın bu işler o kadar basit değil sandıkta gerçekleştirsin herkes eylemini terbiyesizlik yapmasın iç savaşa sürüklemesin milleti üslubu düzeltsin bütün siyasetçiler!!!

 • endmuhh

  saldırı denilen bir iki hırpalanmış tokat sanırım bir de. tam emin değilim. yumruk deniyor ama tam göremedim görüntülerde ama deniliyorsa vardır diye düşünüyorum. malsef kötü bir olay. ama bunlar hayatın içinde var bir de göz önündeseniz sevmeyeninizde olur seven kadar. artı bu cenaze sehit cenazesı ve millet ittifakı bası chp bir üyeside hdp. yani sebepler var. bence güncemi cok mesgul etmese daha iyi.

 • Çaykovskiii

  yumruk atan OSMAN SARIGÜN evi yakın diye yırtınan FATMA BAŞARAN.
  https://www.facebook.com/fatma.basaran.750
  https://www.facebook.com/osman.sarigun

 • aerolite

  Gerçek bir hukuk devleti, bu saldırıya karışan , azmettiren, bilip te söylemeyen, gerekli tedbirleri almayan herkesi tek , tek en caydırıcı şekilde cezalandırırdı...
  Ama dediğim gibi bunun için ortada "GERÇEK BİR HUKUK DEVLETİ" olması şart.

 • yinemipilav

  Yapılan çok ayıp şehitlerimize Allah Rahmet Eylesin. Ülke olarak biz nasıl bu hale geldik böyle çok üzücü görüntüler.

 • sharlatan

  Güçleri 60 yaşındaki adama yeter zaten bu serefsiz soylarının karşısına 2 dhkpci ya da 2 pkklı çıkar altına işerler. Provakatör şerefsizler

  • sana terörist ismi daha çok yakışır, şarlatan ismi az geliyor

 • Eleştiri olabilir, ama şiddet olmamalı. Kınıyorum erkeklere yapılan her türlü şiddeti...

 • scare

  Fetö terör örgütünün üyeleri saldırıyı düzenlemiştir. Ülke barışına bir provakasyondur. Gerekli örgüt üyelikleri ortaya çıkarılmalı ve cezaları kesilmeli

 • kocYigitt

  belki pişmanlığından bilmem ama beti benzi atmış, kıyamam

 • eylemsen

  Şiddetle kınıyorum. Bizi bize düşürmek için yapılan bir oyundan başka bir şey değil. Halk birbirine düşsün isteniyor.

 • biradetmehmet

  Şehit yakınlarının acısını anlayamayız onların tepkisine hak veririm diğer provokatörlere asla hak vermem

 • scrying

  istemsizce pozlara güldüm

  siyasi bir partim yok bu adama da nefretim yok

 • Beauvais

  Bu yumruk sadece kılıçdaroğluna değil, demokrasiye atılmıştır

 • zevki_sefa

  bunu yapan o yobaz zihniyetlileri bulup kellerinini iğrenç bedenlerinden ayırmak lazım

 • Kılıçdaroğlu nun bokunu yiyin adi provakatörler

  • Yiyorlar zaten

  • Sen yedi yirmidört saat yiyosun heralde angut anlaşılan seninde yüzünün yer değişmesi lazım

 • İnfllames-54

  Akp neyi kınıyor tam olarak anlamadım?

 • Degasin19

  Helak olasıca pislikler 🤮

 • terörist bunlar, terörist!

  • ülkede ne çok terörist var görüyorsunuz

 • Saldırgan insanları sevmem ben

 • MagRipOgLu

  Olmaması gereken bir durum

 • _stalker_

  Siyasetten anlamam.

 • irice45

  biraz medeni olun

 • Gizli Üye

  akp li bir sıyesetcıye yapılsaydı bu nolurdu acaba ayrıca kılıcdaroglu kımseyı davulla zurnayla karsılamadı

  • CHP PKK terör örgütü değildir demeyecekti haketti

  • Gizli üye yapılmadımı ak partili bir devlet adamına

  • artvinde ak partiliye yapılmıştı, kılıçdaroğlu şey demişti "rüzgar eken fırtına biçer"

 • Gizli Üye

  Ekrem İmamoğlu'nun maltepede ki Yeniden Başlangıç Buluşmasında miting'den ve Ekrem İmamoğlu'ndan bahsedilmesin diye bilerek planlandı.. ve uygulamaya geçirildi bence.. Mnareyi çalan kılıfını hazırlar.

  • Gizli Üye

   ak ke pe liler Atatürkçü Düşünce Zihniyetinden anlamıyorlar.. ya da anlamak istemiyorlar..

  • Hepsini Göster
  • Ak ke peliler sevsin seni

  • kendi aralarındaki kavga gürültü hır gür hep vardı zaten

 • Gizli Üye

  Ulkemiz neydi nolcak nereye gidiyor, allah sonumuzu hayir etsin. devlet partiler arasi ic savasin ardindan halki birbirine dusurcekler

 • Gizli Üye

  bir dertleri varsa şiddete başvurmak yerine kılıçdaroğluna dava açsalarmış ya.
  https://www.youtube.com/watch?v=Evos9qLutfQ

 • Gizli Üye

  kiyamam :(

 • Gizli Üye

  Hdplilerle beraber olup sonrada yüzsüz yüzsüz cenazeye gelirsen olacağı bu tabi. İyi bile oldu

 • Gizli Üye

  Cenazede olması doğru değil tabii
  Sonuçta yüksek maneviyatı olan bir yer
  Lakin hem şehit verilmesine imkan sağlayıp hem de cenazeye kaltılması yüzsüzlüğe giriyor
  Sonuçta terörle birlik olan kişidende bu yüzsüzlük mümkün geliyor

 • Gizli Üye

  akp kendi kendini kınamış ne komik

 • Gizli Üye

  Sacmaliga bak ya dinsiz yobaz cumhurbaskaniniza saldirin once ulkenin anasini diktiiii oglunu askere ylllamayip bedelli yapti. Serefsizler yobazlar

  • şu an sen laik birisin değil mi?
   İnsan dini ve ibadetlerini getirme özgürlüğüne sahiptir.
   İster dindar ister dinsiz olsun.
   Sen neden insanları dindar olduğu için yobaz diye aşağılıyorsun?

  • Hepsini Göster
  • Gizli Üye

   Cunku kim saldirdiysa ben bu laflari o yobazlara dedim 😊

  • Yukardan aşağı yobaz duruyorsun

 • Gizli Üye

  Şehidimeze Allah rahmet eylesin

  • bakıyorum da insnalar cok hınc içinde. kimisi iyi oldu diyor kimisi bir kasık suda bogacak osman isimli zanlıyı. lime lime edecek. senin ise yorumun sade ve güzel ama sende gizlisin

 • Gizli Üye

  Ben provokasyon var diyorum malum Ankara İstanbul gibi yerel seçim hezimeti

  • 2015 haziran genel seçimlerinde akp kaybettiğinde neler yaptı hatırla... Bir şekilde çirkinleşiyorlar.

  • Hepsini Göster
  • Hayırdır konunun hakimi siz misiniz?

  • Gizli Üye

   @aerolite boşver abi sosyal medya paylaşım muhalefet yapma gibi suçlama ile karşı karşıya kaldık

Yükleniyor...