Kadın Hastalarını Gizlice Çeken Doktorun İfadesi Ortaya Çıktı!

Serap Aksu r
Kadın Hastalarını Gizlice Çeken Doktorun İfadesi Ortaya Çıktı!

İzmir 9 Eylül Üniversitesi'nde kadın hastalarının mahrem görüntülerini çeken ve bir Rus arkadaşlık sitesinde yayınlamasıyla tesadüfen ortaya çıkan skandalda doktorun ifadesi ortaya çıktı...

Doktorun savcılıkta verdiği ifadede görüntüleri çektiğini kabul ettiğini ancak siteye kendisinin yüklemediğini söylediği öğrenildi. Hastalarının neden çıplak görüntülerini çektiği sorusuna ise doktorun, "Hocalarıma göstermek için çekmiştim" cevabını verdiği öğrenildi... Doktor, adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

Kaynak: DHA

Son Güncelleme: 1 Şub 2019 / 18:02
Kadın Hastalarını Gizlice Çeken Doktorun İfadesi Ortaya Çıktı!
40
20
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşleri

 • Gizli Üye
  Erkeklerin yorumlarına baktım da gerçekten bir erkek nasıl kendi hem cinsine bu kadar düşman olur. Herkes yalan demiş, buna nasıl inanırlar demiş. Yahu yalan söylemediği ne malüm. Bırakın kanıtlar toplansın ona göre yargılama yapılsın.
  Her zaman her şey olabiliyor. Bakın Abd'de yaşanan bir olay. Kadın kendi kendini yumrukluyor, dudağını iğne ile patlatıyor, iç çamaşırını ıslatıyor ve kendi yüzüne yumruk atıyor. Sonra da gidip adamı dava ediyor. Sonra kadının bunu kendisi kendisine yaptığı ortaya çıkıyor. Ve kadın yargılanıyor sonunda. Ama bu ülkede olsa hukuktan ve adaletten anlamayan insanlar bir kadın neden kendine bunları yapsın ki deyip direk erkeğin tutuklanmasını isterlerdi ön yargılı bir şekilde. Ön yargı iyi bir şey değil.
  Bu doktor suçlu mu değil mi bilmiyoruz, çünkü kanıtlar ne durumda bilmiyoruz. Kanıtlar toplansın, suç kesinleşsin ondan sonra yargılama yapılsın.
  Ama doktorun anlattıklarına göre fotoğraflarını çekmiş, hocaya gösterme durumu var mı vs bunlar araştırılmalı. Eğer ki suçu sabitse meslekten ihraç edilmeli, bu mesleği hak etmiyor demektir, tüm fotoğraflar silinmeli ve özür dilettirilmeli.
  Görüş hala geçerli mi?
  • hjghkg

   Karı koca ile
   Doktor hasta ilişkilerini nasıl bir tutuyorsun sen
   Burda bir çok kadın hastaya yapilmis şey söz konusu
   Tecavüz ve cinayetlerin %98 i erkekler tarafından işleniyor aç oranlara bak
   Birde gelip erkekler nasıl hemcinslerini kötüler diyorsun
   Sen iyi bir insan olabilirsin
   Ama kötülüklerin yuvasi erkekler farkında misn

  • Gizli Üye

   @hjghkg "Tecavüz ve cinayetlerin %98 i erkekler tarafından işleniyor aç oranlara bak" bu söylediğin yanlış. Tecavüz sayıları zaten bir senede 200-300 kere olan bir şey. Taciz, tecavüz iftiraları ise bundan çok daha fazla ve bu suçları da sadece kadınlar işliyor. Buna rağmen medya erkek sorunlarını asla haber yapmıyor, paylaşmıyor.
   Bir senede işlenen kadın cinayetleri sayısı 300- ile 500 civarı. Tüik istatistiklerine git bak. Ama bir senede işlenen erkek cinayetleri sayısı 5000-6000 civarında. Ayrıca ev içi şiddetin de en büyük mağduru erkekler. Bu suçları da sadece erkekler işlemiyor, kadınlar da erkeklere şiddet uyguluyor ve katlediyor. Medya bunları hiçbir zaman paylaşmıyor, sosyal medyada da kimse paylaşmıyor ve kamuoyu oluşturmuyor diye bunlar yaşanmıyor demek değildir.
   Ortada 2 tane problem var yani. Medya zaten en erkek düşmanı olan yapı.
   "Ama kötülüklerin yuvasi erkekler farkında misn" demişsin. Hayır kötülüklerin yuvası erkekler değil, sen yanılıyorsun. Erkeklerden de kadınlardan da kötü olanlar var. Ki erkeklerin durumu çok daha kötü. Bin kat daha kötü. İftiracı kızlar bir kere bile ceza almadı, bütün vakalarda serbest bırakıldı. Bu korkunç bir şey. Kadınlara adalet var bu ülkede ama erkeklere yok. Erkeklerin hakları bile yok. Hiçbir şeyleri yok, erkek sorunları da paylaşılmıyor. Bu ülkede 200 bin tane nafaka mağduru erkek var, sakat adama bile nafaka davası açıyor kadın.
   Bir tane kadın kocasına fetöcü diye iftira atıyor, adam masum yere 6 ay hapis yatıyor, suçsuzluığunu bir şekilde kanıtlıyor. Bunun konusu açıldı sitede, kadına ceza bile verilmedi bu arada. Senin hemcinslerin 41 tane yorum yapmış. Yorumların 35 tanesinden fazlası ohh iyi olmuş, aklımda bulunsun ben de yaparım, keşke ben de yapsaydım o zamanlar diyen, gülücük ve kahkaha atan yorumlardı. Yüzde 90 ı bu yorumu yapmıştı. İstersen link bile atarım sana. Kadınlar erkeklerden 1000 kat daha vicdansız ve merhametsizdir. Öyle olmasa bu kadar bencil olmazlardı, erkek haklarını savunurlardı.

  • Gizli Üye

   Boşanmak İstemediği Kocasını FETÖ'cü Diye İhbar Edip Tutuklattı ↗
   Bahsettiğim haber de bu, konuya gir ve hem cinslerinin yaptığı erkek düşmanı, cinsiyetçi yorumları tek tek oku. 41 tane kız üye yorum yapmış, düşün ki erkek masum yere 6 ay hapis yatıyor, bu korkunç bir olay. Kadın o kadar çirkef ve faşist ki, halen daha yüzsüzce bir de tazminat davası açıyor. Mahkeme buna rağmen kadını tutuklamıyor bile. Ki o kadının ağır bir hapis cezası alması gerekirdi. Çünkü masum bir erkeğin 6 ay hapis yatmasına neden olup iftira atıyor, ayrıca halen daha yüzsüzlük yapıp tazminat istiyor, başka yalanlar söylüyor. Ama bu faşizmi eleştirmek yerine bir de üstüne çirkefçe yorumlar yapan 30 dan fazla kız var. Kadınların çoğu vicdansız, objektif biri olarak söylüyorum. Erkekler bu kadar merhametsiz ve vicdansız değil.
   İki cinsiyette de iyi insanlar ve kötü insanlar var ama oran olarak bakılırsa kadınlar daha merhametsiz ve vicdansızdır. Bu da bir gerçek.

  • Hepsini Göster
 • QCKRAGE
  Şimdi görüntüleri çektiğini kabul ediyor? ama siteye o yüklememiş?
  çıplak kadınların videolarını ise hocalarına göstermek için çekmiş?
  tekrar ediyorum hocalarına çıplak kadın videolarını gönderiyormuş
  hocaların ne yapıcak çıplak kadınları ayıptır sorması? ya bırak.

  Ve bu ifadeyi alan mahkeme bu herifi dışarı salıyor?
  Sonra türkiye neden ilerlemiyor olum siz bu kafayla bırak ilerlemeyi
  eşeğe düz binseniz eşşek ters gider.

  Görüş hala geçerli mi?
  • 4 dislike neden acaba

  • kalitelicorap

   @valuableperson neden eksiliyorsunuz?

  • QCKRAGE

   @valuableperson Dislike atmalarının sebebi türkiye bu yüzden ilerlemiyor dediğim içindir
   zira insanlar gerçekleri pek haz edemezler o yüzden sevmezler böyle şeyleri. Ha eğer bu sebepten dolayı dislike atmamışlarsa bu daha kötü bir durum çünkü bu seferde doktorun tarafını tutuyor olmalılar.

  • Hepsini Göster

En İyi Kız Görüşleri

 • Saura
  İşte böylelerini meydanda çükünden sallamadığınız için bu şerefsizlikleri yapmayı marifet biliyorlar.
  Biliyorlar çünkü serbest kalacaklarını, en fazla hagb çıkacağını.
  Adalete bak. Alkışlanası.
  Görüş hala geçerli mi?
 • tiktak0
  Bunu serbest bırakan zihniyet, teşvik ediyorsunuz yaptığınız hiçbir halt yok başka. Bu ülke böyle düzelmez. Ne zaman anlayacaksınız?
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1838
 • Berkan69
  Doktor, adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.
  Bunu anlamayan arkadaslar var, serbest demek cezasiz kaldi anlaminda algilaniyor, her zanli hüküm giymedigi sürece sucsuzdur, yargilanma sürecinde, kacma sözkonusu degilse, tutuksuzda yargilanir.

  Ceza gelince, böylelerini o kadinlarin erkek akrabalarinin eline vereceksin
 • TarifsizBoşluk
  böyle paylaşımlar görmek hoş değil ama en azından magazinden daha iyidir insanlar görüp bilgileniyor ve dikkat ediyor ve bu adam hala meslekten nasıl men edilmedi onu anlayamadım doktor hasta gizliliği var sonuçta ve bir insanın isteği dışında yapılmış bir şey çok saçma serbest kalması men edilmesi çok çok ama çok saçma yani öyle bir neden mi olur hocama göstercem diye öğrenci böyleyse hoca nasıldır Allah bilir
 • Sokrates1977
  Rabbinizin sizler için yaratmış bulunduğu eşlerinizi bırakıyorsunuz. Hayır, siz sınırı çiğneyen bir kavimsiniz. - Şuara,166.
  Birde 1400 yıl öncesine cahillik devri diyorlardı. asıl cahil olan 1400 yıl sonrası..
 • I_Run_Each_Team
  Hipokrat yemini edip hastalarını muayene esnasında yasadışı kayda alıp sosyal medyaya yükleyen sapkın zihniyet hapishaneye girmesi gerekir iken, şeriat isteyen hükümet ve onun savcı hakimleri serbest bırakıyor. Soruyorum nerede adalet?
  • Berkan69

   Kanunlari iyi ögrenin, bati kanunu bu seriat kanunu degil, hüküm giymedigi sürece sucu sabit degilse, kacma imkani yoksa tutuksuz yargilanabilir, su an serbest kalmasi ceza yemez anlamina gelmiyor.

  • Başlatma kanunundan. Bu tür cinsel suçlar isteyenler sorgusuz sualsiz Hapise girmeli.

  • Berkan69

   Satasmiyorum, hakaret etmiyorum, saygi cercevesinde yanlis bilgini düzeltmeye calisiyorum. Adalet kisisel keyfe göre belirlenmiyor, bana kalsa orossppu cocugunun kicina kazik sokra sehir meydaninda teshir ederim, ama kanunlarimiz BATIDAN kopye, buna müsade etmiyor.

 • süperbenn
  Böyle karaktersiz bir adamın bu yalanına inanıp nasıl serbest bırakabiliyorlar? Adaletini sevdiğimin ülkesi.
 • Difen
  Bizim eğitim sistemimizde en yüksek puan alan doktor mühendis bilmem hangi önemli önemli noktaya getirilir ahlaka vicdana bakan yokki sonra müdendisin yaptığı bina çöker doktorunki ortada hukukçusu başka türlü... yazık..
 • Pinom
  güzel ülkemde adalet yok ki ekmek çalsa yıllarca hapis yatar, düşünse müebbetlik ama taciz, tecavüz, adam yakma cinayet serbest
 • Metalhead7
  Rus sitesinde görüntüleri izleyenler hastanın veya doktorun yakın çevresi olmalı ki durum ortaya çıkmış.
 • Gil-Galad
  hocalarına gösterecek olsa pornoların havada uçuştuğu vk da paylaşmazdı hiç ortaya çıkmazdı bu olay

  vay ya doktorlara da güvenemiyecez başımıza bir nükleer düşse de rahatlasak
 • sEn_tabiki_26
  Bunu varya, Çırılçıplak soyacan, bu kış soğuk günlerinde.. Dağa çıkartıp ağaca bağlıcan.. Bizde cümle aleme gösteriyoruz seni dicen.. Birde soğuk su dökecen.. Susuz kalma diye...
  • aman abi sonra insan hakları derler bide :D sonra şeriat e laf ederler en azından şeriat adaleti sağlıyordu : ) adalet bölümü okuyorum bide sen düşün artık xd adalet olmayan dünyada adalet bölümü var :D

 • ceasar06
  Ya hukuk bilmeden hukuku niye yargiliyorsunuz? Adamın ifadesi alınmış ve yargılama başlamış sonra suçsuz çıkarsa kim yattığı günleri geri verecek. Ya yargılama 5 yıl sürer ceza 3 yıl ise. Çok boş yorumlar var
 • MoonLiveyouTU
  bana verseler o adamı doktorun doktora ıhtıyacı olacak..
 • _KARAKTERLİ_
  Ülkemizdeki adaleti görüyorsunuz !! Doktora polise dahi güvenmemeliyiz.
 • felakettin
  böyle ülkenin adaletini kökünden si. kiyim bu kadar net söylüyorum
  • Türkünpglu

   Bati kanunlari, zamaninda bire bir Italyadan, Fransadan kopye edilen bati medeniyeti kanunlari.

  • felakettin

   @Türkünpglu ne alakası var a mk batı şimdi nerde biz nerdeyiz bişey konulurken adam akıllı bilipte konuşun

 • RuhPastası_
  Şimdi ben nasıl bir hemşireye güvenip soyun deyince soyunayım ayıp.
 • melke_38
  Güzel bahane seçmiş.
  • exen_06

   cinayet işleyen bıle serbest bırakılıyorsa bu ulkede ne beklenır kı baska. tutuklama ozaman bos yere polısı memuru yorma.

 • Tözel-Harekatçı
  Oh oh ne harika serbest kalmış. Bir de tecavüz suçu işlese de madalya taksak !
 • Kırmızıpikaçu
  Birde buna inanmışlar lan inanmışlar geldiğimiz noktaya bak.
 • misterALP
  İlk 1ksıydı 6 yılıydı sonra tusu osu busu.. yaptığı saçmalığa bak.
 • 124Yusuf123
  Bunlar icin yasasin cehennem. dünyada adalet yok ama Allah'ın zalimlerden intikamı cok çetin olacak.
 • İşte okumakla adam olunmuyor
 • isibala
  ayip ya
 • Hayattaherşeyvar
  Ne doktoruymuş bu adi
 • burcushe
  Nasıl serbest kalabiliyor?
 • phantaso1
  Şerefsiz sapık 😡
 • Darkpainn
  Vay üçkağıtçı
 • Zamansızzayarsızzz
  Bunun gibileri meslekten men etmeliler
 • Pandorabox
  Hipokrat can çekişiyor mk😅😅
  • kardeşim ciddi bir durum dalgayı bırakın ya sizin başınıza gelse acaba dalga yapabilir misiniz biraz empati ve anlayış

 • Bay_Asilzade
  Nasıl serbest bırakırlar bu şerefsizi
 • elyasa80
  Oh meslek icabı de kurtul
 • Nick_alem
  Hasiyetsiz herif!
 • sapık ya. d
 • melaklımerahad
  Fake hospital
  • çok komik demi fake hospital yazmış bide ya orada annen bacın olsa bir düşün şu yorumu yapar mıydın? ya sabır

  • Ateist_Türk

   @TarifsizBoşluk Adam ne demiş, iyi olmuş mu yazmış. Bu kadar aşırı tepki vermen yanlış. Sen erkeklerin mağduriyetlerine gelen kız üye yorumlarına bak. Oku tek tek.
   Boşanmak İstemediği Kocasını FETÖ'cü Diye İhbar Edip Tutuklattı ↗

  • @Ateist_Türk dostum ben adama bilinçlensin diye kızıyorum yoksa sokakta görsem meraba yapmam anlıyon mu takılcak insan haline gelsin şu lafı duyduktan sonra ben meraba yapmam ki o kadında ayrı bir o.. c gu bu doktorda ayrı bir o.. cg u yani hepsini toptan sk.. yani ay sinirlendim kadına bak ya bu dünyanın adaletinhin... sistemini sk. ya

  • Hepsini Göster
 • pelinhera
  Vaay şerefsiiiiz sapıık
 • Yapacak bir şey yok
 • mhmttopluu
  Adi mk
 • Gizemliadam2018
  Kendini yakmış salak
 • Öpöcöök
  Onu hiçbirşey paklayamaz bence.
 • Yarenres
  Şerefsiz
 • zenci21
  sapık ya.
 • Batu__hann
  Adi herif
 • MagRipOgLu
  Bu adamı nasıl bırakırlar
 • alektamovvik
  Rus vk sitesi
 • KomikOlmA
  Şeref yoksuunu
 • KOMANDO29
  O... çç
 • Özkan1414
  Şerefsiz buna ıyi dayak lazim
 • pluied
  Yalana bak bunu yerler bide
 • Muratzevkinedüşkün
  Vaybee ayarliyo demekki
 • Gizli Üye
  Boş işler bunlar... Sanki kadınlarında özel bir durumu var ya aman kimsede yok zaten onlardan :) hapise girmicemi bilsem çıplak dolaşcam. Adam iki video çekmiş ayak baş parmağı çıkmış diye yerleri gökleri yakıyo :) nasıl olsa toprak olucanız. Kasmayın bu tarz şeyleri.
 • Gizli Üye
  bu haber doğru ve siz artık boş yorum yapmayın
 • Gizli Üye
  Adam siteye yükleyecekse kendini niye çekip ifşa etsin? Ayrıca hastadan sözlü onay aldığını söylemişti. Toplumca detayları bilmeden hemen yargılamayı çok iyi biliyoruz. Yıllarca okuyan emek veren bir insan kariyerini bu kadar kolay şekilde tehlikeye atar mı? Herkesi mantığa davet ediyorum
  • hopeeless

   Haha çok komiksin. Ülkenin başındakilerde kariyer yapıyorlar ☺️

 • Gizli Üye
  Böyle amatör bir sapık serbest bırakılmamalıydı, gittiğimiz doktora da mı güvenemeyeceğiz?
 • Gizli Üye
  Allahin belasi pislik
 • Gizli Üye
  Bu ülkeden ayrılmak gerek bu nasıl bir şey ya serbest kalması ayrı saçmalık Allahım ya
 • Gizli Üye
  Ülkemiz gittikçe iğrençleşiyor
 • Gizli Üye
  İğrenç
YÜKLENİYOR...